ACTION CAM

HDR-AS300 Wi-Fi® özellikli Action Cam

HDR-AS300 / HDR-AS300R

HDR-AS300 Wi-Fi® özellikli Action Cam ürününün fotoğrafı

Gövde + Canlı Önizlemeli Uzaktan Kumanda Kiti|Gövde + Su Geçirmez Kılıf

HDR-AS300 Wi-Fi® özellikli Action Cam ürününün görüntüleri
HDR-AS300 Wi-Fi® özellikli Action Cam ürününün görüntüleri
HDR-AS300 Wi-Fi® özellikli Action Cam ürününün görüntüleri
HDR-AS300 Wi-Fi® özellikli Action Cam ürününün görüntüleri
HDR-AS300 Wi-Fi® özellikli Action Cam ürününün görüntüleri
HDR-AS300 Wi-Fi® özellikli Action Cam ürününün görüntüleri

Yüksek sabitlikte görüntüler için Balanced Optical SteadyShot.

Optik yolun tamamını tek bir hareketli ünite olarak kontrol eden Balanced Optical SteadyShot, kamera titremesinin etkilerini engellemede çok daha efektiftir. Bu gelişmiş sabitleme sistemi yolculuk yaparken, bisiklete binerken ve diğer aktif durumlarda net, sabit görüntüler çekmeyi kolaylaştırır.

Kolay kontrol için Canlı Önizlemeli Uzaktan Kumanda

Başarılı çekimler için mükemmel eşleştirme. Canlı Önizlemeli Uzaktan Kumanda çekim ayarları üzerinde tam kontrol sağlamanın yanı sıra artık güç açma/kapama işlevini de gerçekleştiriyor. Bir arada sorunsuz biçimde kullanabilmeniz için aynı kullanıcı dostu arayüz tasarımını paylaşırlar. Nasıl çekim yaparsanız yapın, nereye giderseniz gidin, kameranız ve uzaktan kumandanız senkronize ve maceraya hazır olur.

Kullanımı kolay kullanıcı arayüzüyle akıllı çalışma

Yeni, sezgisel kullanıcı arayüzünü kullanarak özellikleri hiç olmadığı kadar kolay şekilde seçin ve değiştirin. Tüm menülere kolayca erişebilirsiniz. Kusursuz kamera ayarı deneyimini yaşayın ve çekim ihtiyaçlarınız için mükemmel ayarı bulun. Kamera, PlayMemories Mobile yüklü bir akıllı telefondan da açılıp kapatılabilir.

Esnek montaj seçeneklerine sahip Canlı Önizlemeli Uzaktan Kumanda

Bu kompakt, yeni uzaktan kumanda, bileğe takılan bir aksesuar olarak kullanılabileceği gibi bağlantı adaptörü ve diğer takılabilir aksesuarlarla birlikte takılabilir kumanda olarak da kullanılabilir. Ayrıca Wi-Fi® bağlantısıyla tüm işlevleri kontrol edebilir ve pil gücünden tasarruf etmek için yeni Bluetooth® ile kamerayı açıp kapatabilirsiniz.

Gelişmiş hassasiyete sahip Exmor R® CMOS sensör

Gün batımında yokuş aşağı son hızda dağ bisikleti sürmek? Şafakta kano yapmak? Sony'nin Exmor R® CMOS sensörünün artırılmış görüntü netliği ve büyük oranda azaltılmış grenle sağladığı düşük ışık hassasiyeti ile kayıtlarınız mükemmel gözükmeye devam edecek.

Üstün ayrıntılar ve dokular için BIONZ X™

Sony'nin görüntü işleme motoru, dokuları ve ayrıntıları ekstra yüksek işleme hızıyla çıplak gözle görülecek şekilde üretir. BIONZ X™, işleme sürecini hızlandıran ön uçtaki LSI (geniş ölçekli entegrasyon) ile birlikte, fotoğraf veya video çekiminde daha doğal ayrıntılar, daha gerçekçi görüntüler, daha zengin ton geçişleri sağlar; gürültüyü azaltır.

Net, ultra geniş ZEISS® Tessar™ lens

ZEISS® Tessar lens ile geniş açılı muhteşem görüntüler yakalayın ya da standart fakat etkileyici görüntüler çekin. Her iki şekilde de kayak pistleri, dağ yolları, coşkun nehirler gibi zorlu coğrafyaların veya çukurlu asfalt yolların etkileyici geniş çekimlerini yapabilirsiniz.

Ayarlanabilir görüntü alanı ve zum özgürlüğü

Etkileyici efektler ve daha fazla heyecan için hareketli çekimlerinizi çeşitlendirecek yeni esneklik olanaklarını keşfedin. Örneğin, görüş açınız "Geniş", "Orta" veya "Dar" arasından seçilebilir. Ayrıca sorunsuz şekilde ayarlanabilen zum modu, çekim sırasında zum ayarını değiştirmenizi sağlar. 

Dahili stereo mikrofon kaliteli ses kaydı yapar

Muhteşem bir videoyu güzel sesle mükemmelleştirin. Dahili stereo mikrofon, maceranızın seslerini iki kanallı stereo olarak ve doğal bir şekilde kaydetmenizi sağlar. Gürültüsü azaltılan net ses, üretebileceğiniz en gelişmiş video çalışmalarını daha da geliştirir.

4K Zaman Atlamalı Çekim

Zaman Atlamalı Çekim, belirli aralıklarda çekilen yüksek kaliteli 4K hareketsiz görüntüleri kullanarak zaman atlamalı videolar oluşturmanızı sağlar. Action Cam Movie Creator (Windows için sürüm 5.1, Mac® için sürüm 3.1) veya Action Cam Uygulamasını (sürüm 2.0) kullanarak bu görüntüleri etkileyici zaman atlamalı videolara dönüştürebilirsiniz. 

Yüz Algılamalı Özel Bölüm Videosu Oluşturucu 

Dahili Özel Bölüm Videosu Oluşturucu ve yüz algılama ile kamerada otomatik düzenleme yapmanın ne kadar kolay olduğunu keşfedin. Özel Bölüm Videosu Oluşturucu, spor performansının dışında günlük olaylar ve seyahat gibi birçok sahneyi destekler. Kaydın özel bölümleri otomatik olarak seçilerek arka plan müzikli bir özel bölüm videosu oluşturulur. Akıllı telefonunuzu kullanarak çalışmanızı anında paylaşabilirsiniz.

Gelişmiş video tarzı için manuel kontrol

Aileniz, arkadaşlarınız ve hayranlarınızla paylaşmaktan gurur duyacağınız heyecan verici aksiyon videoları için gelişmiş çekim özelliklerini keşfedin. Beyaz dengesi ve AE değiştirme gibi gelişmiş manuel ayarlar kullanın, ayrıca parlaklık ve ton ayarlarını diğer kameraların görüntülerine göre optimize ederek videolarınızı daha kolay düzenleyin. Yönetmen ve aksiyon yıldızı olarak becerinizi ve tarzınızı gösterin.

Ustream® yoluyla Canlı Akış

Kayak yaparken, sörf yaparken dalgaların arasında gerçek zamanlı paylaşımlar yapın. Sahneleri, yüksek kaliteli görüntü ve sesle anında yayınlayın.

Ağır çekim video için HD çözünürlükte 120 fps

HD çözünürlükte 120 fps yüksek kare hızlı kayıt sayesinde hareketli aksiyon sahnelerinin her ayrıntısını akıcı ağır çekimde görün.

Seri Çekim

Hareketli sahneleri seri çekimle yakalayın. Bu, bir hareket veya geçişin sekiz adede kadar yüksek kaliteli çekimini yapmanızı sağlar. Geri dönüp stilini gözden geçirmek isteyenler için mükemmel bir özelliktir. Ayarlar 10 fps, 5 fps ve 2 fps'dir.

Motion Shot LE

Bir hareketli sahnenin tamamını tek bir karede yakalayın. Bu özellik, hareket eden bir nesnenin kompozit görüntüsünü oluşturur; ayrıca 10 fps, 5 fps ve 2 fps olmak üzere birçok farklı seri çekim hızı ayarlayabilirsiniz.

Aynı anda 5 kameraya kadar

Yerden yukarıya veya yukarıdan aşağıya doğru heyecan verici çekimler yapmak için beşe kadar kamera kullanın. Bu kameraları, Canlı Önizlemeli Uzaktan Kumanda veya PlayMemories Mobile™ uygulaması yüklü akıllı telefon kullanarak kolayca kontrol edebilirsiniz.

Kolay, yaratıcı düzenleme için Action Cam Movie Creator

Action Cam Movie Creator ile videolarınızı güzelleştirin. Zaman atlamalı video ve ağır çekim video gibi özelliklerle videoları daha hızlı ve kolay çekip düzenleyin. Video döndürme ile videolarınızı saat yönünde veya saatin tersi yönde 90˚ döndürün veya Çoklu Görünüm ile aynı anda farklı kameraların çektiği dört adede kadar video kaydını birleştirerek bölünmüş ekranda kompozisyon oluşturun.

Kullanımı Kolay Döngülü Kayıt

Döngülü kayıt özelliği sayesinde, mükemmel anı kaçırmaktan korkmayın. Döngülerin üzerine yazılarak yapılan kayıtlar, 5, 20, 60 veya 120 dakikalık seçeneklere sahiptir veya "sınırsız" olarak ayarlanabilir. Kapasiteyi aşmak konusunda endişelenmeksizin en özel anı yakalamak için bu özelliği kullanın.

 Action Cam Uygulaması  

Sezgisel mobil uygulama; zaman atlamalı kolay video düzenleme, ağır çekim/hızlı çekim ve kablosuz film dosyası aktarımı aracılığıyla her zaman ve her yerde "kendinizi kanıtlamanızı" sağlıyor.

Standart olarak sunulan Su Altı Muhafazası

İsteğe bağlı ekipman satın almak zorunda kalmadan, birlikte verilen Su Altı Muhafazasını kullanarak Action Cam ile 60 m/197 ft derinliğe dalın. Düz panelli bu aksesuar, tüm kamera işlevlerini muhafazadan kolayca kontrol etmenizi sağlar. Dahası, bu sağlam ve kompakt kamerayı darbelere, neme, pasa, toza ve kuma karşı korur. Deniz maceralarını gönül rahatlığıyla yaşayın ve keşiflerinizi zorlu arazilere taşıyın.

Güçlü gövde zorlu koşullara dayanır

Action Cam'in gövdesi su sıçramasına ve donmaya dayanıklıdır. Birlikte verilen Suya Dayanıklı Muhafaza ise toza, darbelere ve 60 m/197 ft derinliğe kadar suya dayanıklıdır. Yani Action Cam'in zorlu koşullara dayanıklı tasarımı sayesinde yağmurlu bir günde yürüyüş yaparken, kayak veya snowboard yaparken, arazi motosikletine binerken, sörf yaparken veya su altını keşfederken video çekebilirsiniz. 

Gelişmiş kullanım kolaylığı 

Dahili tripod soketine yerleştirdiğiniz Action Cam'inizle, yüzey ne kadar engebeli olursa olsun sabit çekimler yapabilirsiniz. USB bağlantıları, aksesuarları daha kolay takabilmeniz için kameranın arkasında bulunmaktadır.

Memory Stick Duo™/SD yuvası

Bellek kartı yuvası, Memory Stick Micro™ (M2™) ve Mikro SD / SDHC / SDXC Bellek Kartı5 (sınıf 4 veya üzeri) bellek kartları ile uyumludur. Çekim gereksinimlerinize ve bilgisayarınızla olan uyumluluğuna göre en uygun kartı seçin. (Bellek kartları birlikte verilmez.)

Kamera durumunu kolayca görmek için ek kayıt ışıkları

Bu Action Cam'in önünde, üstünde ve arkasında üç kayıt ışığı bulunur. Artık kayıt durumunu farklı yönlerden kolayca kontrol edebilir ve yardımcı hatırlatma sesini de duyabilirsiniz.

Action Cam rotanızı görüntüleyin

Önceki modellerden kalma dahili GPS kullanılabilir. Action Cam Movie Creator kullanılırken konum takibi ve hız ölçer, video üzerinde görüntülenebilir. Bu ayrıca Videoya GPS Verileri Ekleme özelliğinin hız verilerinizi okumasını ve hız bilgilerini vs. görüntüleyen başka bir video dosyası oluşturmasını sağlar.

iMovie ve Final Cut Pro X ile çalışır

Bu ürün Final Cut Pro X ve iMovie ile uyumludur.

Teknik Özellikler
HDR-AS300 Action Cam çok sabit görüntüler sağlayan oldukça gelişmiş Balanced Optical SteadyShot ile kendi bakış açınızdan heyecan verici HD videolar çekmenizi sağlar. Toza ve su sıçramasına dayanıklı olan güvenilir gövde tek başına veya 60 m/197 ft'e kadar suya dayanıklılık için birlikte verilen Su Altı Muhafazası ile kullanılabilir. Dahili GPS, kullanışlı özelliklerden yalnızca biridir.
  • Geliştirilmiş Full HD 60p sayesinde zengin renklere sahip canlı, net görüntüler çekersiniz.

  • Balanced Optical SteadyShot ile olağanüstü bir sabitliğe sahip videolar.

  • Birlikte verilen RM-LVR3 ile kamerayı açıp kapatın ve diğer işlevlerini kontrol edin.

  • Yeni kullanıcı arayüzü, kamerayı sezgisel olarak kullanmanızı sağlar.

  • Ayarlanabilir görüş alanı ve zum ile istediğiniz açıda çekim yapın.

Objektif Tipi
ZEISS® Tessar
Sensör Tipi
1/2,5 tipi (7,20 mm) arkadan aydınlatmalı "Exmor R®" CMOS Sensör
Su geçirmez
Birlikte Verilen Su Altı Muhafazasıyla (MPK-UWH1) 60 metreye kadar
Toz geçirmez
Birlikte Verilen Su Altı Muhafazasıyla (MPK-UWH1)
Darbelere dayanıklı
Birlikte Verilen Su Altı Muhafazasıyla (MPK-UWH1)
Giriş ve Çıkış Terminalleri
Bellek kartı yuvası, Mikro HDMI çıkışı, Stereo mini jak, Çoklu/mikro USB terminali

Kutu İçeriği

Şarj edilebilir pil paketi (NP-BX1), Micro USB kablosu, Başlangıç kılavuzu, Su Altı Muhafazası (MPK-UWH1), Aksesuar Tokası

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi