The Power of Imaging

Nerede olursanız olun ve ne yaparsanız yapın, Sony α veya Cyber-shot™ fotoğraf makinesi anı size özel biçimde yakalamak için hassasiyet, tarz ve rahatlığı kullanımınıza sunar.

Sony ailesiyle tanışın

Piknikte arkadaşlarınızı, bebeğinizin ilk adımını veya Kilimanjaro Dağı zirvesinde unutulmaz bir gün batımını çekerken işinizi kolaylaştıracak bir Sony fotoğraf makinesi mutlaka vardır. Sorulması gereken soru şu: Hangisi? Bu kısa rehber sizi Cyber-shot™, α E mount'lı ve A mount'lı fotoğraf makineleriyle tanıştıracak.

Şaşırtıcı Exmor®full frame sensör

Muhteşem sensörler

Mükemmel dinamik aralık, yüksek hassasiyet ve düşük gürültü özelliklerine sahip Sony'nin sektör lideri sensörleri, daha önce cep telefonları, kompakt ve SLT fotoğraf makinelerinde hiç görülmemiş görüntü ayrıntısı ve kalitesi sunar.

Profesyonel lensler

Profesyonel lensler

Keskin ayrıntılar, yumuşak renk geçişleri ve güzel bokeh efektleri elde edin. Sony'nin yüksek performanslı lens seçenekleri, sıradışı kalitede görüntü üreten olağanüstü optik teknolojiye sahiptir.

Güçlü işleme motoru

Güçlü işleme motorları

Hızlı, yüksek kaliteli BIONZ™ ve BIONZ X™ görüntü işlemcileri seri çekim modundayken bile sahnedeki her ayrıntıyı yakalayarak çekim sonrası işlemede tam denetim sağlar.

  • Harika görüntülerHarika görüntüler
  • Sezgisel kontrollerSezgisel kontroller
  • Üstün tasarımÜstün tasarım
  • Daha fazla yaratıcılıkDaha fazla yaratıcılık

Değiştirilebilir lensli fotoğraf makineleri

Farklı lenslerin sunduğu esneklikle hayal gücünüzü genişletin.

  • A MountA montaj mount'ı
  • E MountE mount'lı

Birinci sınıf sonuçlar için hassas araçlar.

Fotoğrafı hayal edin, ardından lensinizi seçin.

Zoom'dan makroya, farklı lensler farklı çekim özellikleri sunar. Sony'nin kapsamlı serisi, vizyonunuzu gerçekleştirecek bir lens seçmenizi kolaylaştırır. Dört kat yukarıdaki etkileyici bir mimari ayrıntıyı mı yakalamak istiyorsunuz? Bir zoom modelini tercih edin. Çiy kaplı çayırlar dikkatinizi mi çekti? Bu dünyayı makro ile yakalayın.

Doğrult ve çek tipi fotoğraf makineleri

Çoğu açıdan telefon kamerası kadar kullanışlı olan bu ürünler, daha iyi görüntü kalitesi ve daha fazla yaratıcılık sunar.

  • Akıllı telefon ortağıAkıllı telefon ortağı
  • Günlük çekimGünlük çekim
  • Büyük ZoomBüyük zoom
  • Uzman yeteneğiUzman yeteneği

Yaratıcılığa güç veren aksesuarlar

Sony fotoğraf makinesini kutusundan çıkarır çıkarmaz harika işlere imza atabileceğiniz gibi çeşitli aksesuarlarla gücünüze güç de katabilirsiniz. Dahili aksesuar yuvasına vizör, harici flaş, mikrofon veya başka bir aksesuar takın ve yaratıcılığınızı özgür bırakın. Bunlar yalnızca aksesuar değil, zihninizin birer uzantısıdır.

Anılar için geliştirildi

Sony PlayMemories paketi, sevdiğiniz fotoğraf ve videoları akıllı telefonunuzda görüntülemenizi, Facebook'a yüklemenizi ve daha birçok şey yapmanızı sağlar.

ÜRÜN SAHİPLERİ İÇİN