Nefes Kesen Netlik

Sony teknolojisi, dinleme deneyiminizi nefes kesen sese dönüştürür. Bu ses sizi oyunların içine sokar, partinizi derin baslarla canlandırır ve notaları nadir rastlanan güzellikte anlara dönüştürür.

Nefes Kesen Netlik

Sesin hak ettiği kalite

Sony, Nefes Kesen Netliği nasıl oluşturuyor? Birinci sınıf donanım mirası, müzik ve film oluşturmadaki stüdyo deneyimi ve dijital ince ayarlar üretimi mükemmelleştirir. Sinyal işleme, Yüksek Çözünürlüklü Ses, test malzemeleri, NASA biliminin hoparlörlere uyarlanması, suya dayanıklı MP3 çalarlar ve hassas tasarımlı kulaklıklarla Sony, müziği en güçlü haliyle sunar.

Sizi şarkıcının yanına götüren vokaller

Sizi şarkıcının yanına götüren vokaller

Vokaller müzikten keyif almanın en önemli faktörlerindendir; Sony bu yüzden en gerçekçi dinleme deneyimini sunmak amacıyla çeşitli teknolojiler geliştirdi.

Bası iliklerinizde hissedin

Bası iliklerinizde hissedin

Filmler ve müziklerde güçlü baslar sesin bir diğer önemli yönüdür. Sony mühendisliğinin hedefi bu doğrultuda sizi canlandıracak güçte bas ses sunmaktır.

Her şeyi duyun ve hissedin.

Yüksek Çözünürlüklü Ses: canlı müziğe en yakın deneyim

Sony, üstün ses deneyimi için kaynaktan hoparlörlere çeşitli teknolojileri bir araya getirdi. Dijital amplifikatör ve özel tweeter'lar, Yüksek Çözünürlüklü Ses için her nüansı vererek notaları sanatçının amaçladığı biçimde duymanızı sağlar. Dijital işleme yazılımı sıkıştırılmış MP3 müzik dosyalarının kalitesini yükselterek kayıp ayrıntıları geri kazandırır.

  • Hareket halindeyken
  • PC Sesi
  • Ana Sayfa

Daha iyi sesin bilimi

Evrim geçiren hoparlörler

Sony'nin manyetik sıvı tasarımı, sinyal aktarımını geliştirir ve bozulmayı azaltır.

Evrim geçiren hoparlörler

Özel dinleme deneyimi

ClearAudio+, müziği nasıl dinlemeyi seçerseniz seçin optimize eder.

Optimum amplifikasyon

Optimum amplifikasyon

S-Master HX™ dijital amplifikatör yeri titreten alçak tonlar ve hassas yüksek tonlar sunar.

Özel dinleme deneyimi

Sound Pressure Horn

Akustik basınç, etkisini hissedebileceğiniz güçlü baslar için yükseltilir.

Yüksek Çözünürlük saflığı

Oturma odanızda orijinal stüdyo kayıtlarının en ince ayrıntılarını ve sanatsal nüanslarını keşfedip canlı performansların gücünü hissedin. CD ses kalitesini aşan 96 kHz/24 bit Yüksek Çözünürlüklü Ses dosyaları, müziğin güzelliğini hayata geçirir.

Sony Doğrudan Dijital Akış Örnek Oranı
96 kHz/24 bit
CD Sesi Örnek Oranı
CD Sesi Örnekleme Oranı

Farkı duyun

Müziğin hak ettiği kalite

Sony'nin DSEE HX™ teknolojisi, sıkıştırılmış dosyaları Yüksek Çözünürlüklü Ses kalitesine yaklaştırarak müziğinize hayat katar. Kemanın en hassas notaları gibi orijinal kaydın nüanslarının geri kazandırılması, canlı performans sesine yakın bir deneyim yaşatır.

Geliştirme Açık
Geliştirme Açık
Geliştirme Kapalı
Geliştirme Kapalı

Dilediğiniz şekilde dinleyin

Tek dokunuşla sorunsuz müzik dinleme

Evde, işte ve dışarıda sorunsuz ve zahmetsiz müzik dinlemek için akıllı telefonlar, tabletler, MP3 çalarlar, stereo sistemler, dizüstü bilgisayarlar ve diğer cihazları NFC ve Bluetooth® ile eşleştirin. Devasa akış arşivi ve çoklu codec desteğiyle sizi sınırlayan hiçbir şey olmaz.

Sony ile müzik dinlemenin farklı yollarını inceleyin

Tek dokunuş: kolay akış imkanı

Tek dokunuş: kolay akış imkanı

Sony, NFC™ ve Bluetooth® ile müzik paylaşma deneyimini kablolardan kurtarıyor. Bluetooth® ile birkaç kolay adımda, NFC ile dokundurarak iki uyumlu cihazı eşleştirin.

Müzik dünyası bir tık uzağınızda

Müzik dünyası bir tık uzağınızda

Music Unlimited ile internete bağlı Sony tablet, PSP®, telefon, TV veya dizüstü bilgisayara 15 milyondan fazla şarkı akışı gerçekleştirin ve saatler dolusu müziğe anında erişin.

Zahmetsiz bağlantı

Zahmetsiz bağlantı

Bu Sony cihaz farklı platformlarda çalışacak mı? Ve bu Sony cihaz sevdiğim ses formatını destekliyor mu? İki sorunun da yanıtı "evet", çünkü Sony dinleme deneyimini kolaylaştırır.

Mühendislik, işçilik ve tutku

1950'lerde Japonya'nın ilk transistörlü radyosunu üretme. WALKMAN® ile taşınabilir ses cihazlarını icat etme. Dünyanın ilk CD çalarını yaratma. Günümüzün birinci sınıf kulaklık ve hoparlörleri. Sony, geçmişi boyunca hayatları ses aracılığıyla değiştirme geleneğine sahip oldu.

  • SS-AR'yi üretmeArayış
  • Sony Music'in kuruluşuSony Music'in kuruluşu
WALKMAN® tarihini keşfedin

1979: WALKMAN® tanıtıldı ve müzik mobil oldu

Çoğu kişinin müziği evde dinlediği bir zamanda taşınabilir ve kişisel müzik özelliği devrim niteliğindeydi. WALKMAN® dünya genelinde 180 milyondan fazla cihaz sattı.

Tasarım mirası

Tüm Sony ses ürünlerinde işçiliğe, malzemelere ve ayrıntıların doğru belirlenmesine önem verilir. Sony ile doğru ses ve doğru tarzı elde edeceğinizden emin olabilirsiniz.

ÜRÜN SAHİPLERİ İÇİN