İçeriğe Atla
TELEVİZYONLAR

BRAVIA 102 cm (40 inç) TV'ler

102 cm (40 inç) TV'lerimizin gücünü hafife almayın. Kompakt boyutlarına rağmen üstün görüntü kalitesi, gerçekçi sesler ve diğer özellikler büyüleyici bir izleme deneyimi sunar.

Küçük ekranda büyük heyecan

En iyi 102 cm (40 inç) TV'lerimiz, yüksek kaliteli TV'lerden beklediğiniz her şeye sahiptir. LED ekran parlak ve nettir, ses yumuşak ve derindir, zarif tasarım ise her ortamı güzelleştirir. Akıllı telefonunuzdan kolayca akış gerçekleştirebilirsiniz.

Sony'nin en iyi 102 cm (40 inç) LED TV'lerinden keskin görüntü kalitesi
Sony 102 cm (40 inç) ekran Smart TV

TV'den isteyebileceğiniz her şey

İster ev eğlencesi merkezi kurmak ister küçük bir alanı neşelendirmek isteyin, 102 cm (40 inç) Smart TV'lerimiz ideal tercihtir. Canlı görüntü kalitesi, akıllı telefonunuzla kolay bağlantı imkanı ve dekorasyonunuzu tamamlayan ölümsüz tasarımın tadını çıkarın.

Parlak eğlence deneyimi

102 cm (40 inç) LED teknolojili TV'lerimizde her görüntü parlak ve güzel görünür. Ekranın arkasındaki beyaz ışıklar her pikseli yoğun kontrast için aydınlatıp ayrıntıları karanlıktan kurtararak izleme deneyimini geliştirir. En hızlı aksiyon sahneleri bile Motionflow XR™ ile akıcı görünür.

Net görüntüsüyle Sony 102 cm (40 inç) ekran televizyon
Sony'den en iyi 102 cm (40 inç) ekran Smart TV'ler ile Smartphone Streaming

Bağlanın, paylaşın ve yansıtın

102 cm (40 inç) Smart TV'lerimizle arkadaşlarınıza, ailenize ve dünyaya kolayca bağlanın. Akıllı telefonunuzdan içerik akışı gerçekleştirin, Photo Share ile fotoğraf paylaşın ve ekrana yansıttığınız çekimlerin yeni ayrıntılarını keşfedin. Kablolu yansıtma ile video paylaşırken telefonunuzu da şarj edebilirsiniz.

Üstün netlik

102 cm (40 inç) TV'lerimizde bulunan Clear Resolution Enhancer ile görüntüleri netleştirin. Gürültüyü azaltan bu teknoloji görüntüyü netleştirip keskinleştirir ve derinlik algısını geliştirir. Ayrıntılar ve dokular geliştirilerek gördüğünüz her şey gerçekçilik kazanır.

Sony 102 cm (40 inç) ekran LED TV'lerden gerçekçi görüntüler
Sony 102 cm (40 inç) LED TV ClearAudio'nun keyfini çıkaran bir çift

Sesler hayat kazanıyor

102 cm (40 inç) TV'lerimizde tüm sesler hayat kazanıyor. Bass Reflex Hoparlörün ürettiği zengin alçak ve yüksek tonlar, optimum denge için ClearPhase tarafından ayarlanır. S-Master Dijital Amplifikatör sese özgünlük katarak her şeyin orijinal kaynağa sadık kalmasını sağlar.