İçeriğe Atla
TELEVİZYONLAR

106 - 117 cm (42 - 46 inç) Ekran TV'ler

107 cm (42 inç) TV'lerimizle heyecan verici özelliklerle dolu bir dünyaya adım atın. Geliştirilmiş görüntü ve ses kalitesiyle gördüğünüz, duyduğunuz ve paylaştığınız içeriğin en iyi yönlerini öne çıkarın. 

İstediğiniz her şey

Büyük ekran TV'de bulabileceğiniz tüm özelliklere daha küçük bir TV'de mi sahip olmak istiyorsunuz? Arayış sona erdi: 107 cm (42 inç) Smart TV'lerimiz harika özelliklerle doludur. Full HD görüntü kalitesinden surround ses ve video akışına, istediğiniz her şeyi bu TV'lerde bulabilirsiniz.

Sony 106 cm (42 inç) ekran Smart TV'lerin inanılmaz özellikleri
Sony 106 cm (42 inç) ekran televizyonların Full HD görüntüsü

Alanınıza en uygun küçük ekranı keşfedin

107 cm (42 inç) TV'lerimizle eğlenceyi çocuk odasına, yurt odasına ya da daireye taşıyın. Büyük olmayan bir TV ile Full HD görüntü kalitesi, güçlü ses ve video akışı gibi özelliklerin tadını çıkarın.

Işık olsun

107 cm (42 inç) LED teknolojili TV'lerimizle ışığa kavuşun. Ekranın arkasındaki beyaz ışıklar görüntüyü köşeden köşeye aydınlatarak kontrastı artırır. Film, program ve fotoğraflar canlı ve gerçekçi görünürken ayrıntılar yepyeni bir boyut kazanır.

Sony 106 cm (42 inç) Smart TV'lerde net görüntü kalitesi
Sony 106 cm (42 inç) ekran LED TV'de 3D film

İzlemenin akıllı yolu

3D gözlüğünüzü takın ve 107 cm (42 inç) Smart TV'lerimizin ekranından fırlayan görüntülere şahit olun. Ayrıntılar heyecanı artırırken doğal alan derinliği gerçekçilik katar. Live Football Mode ile maçları, haberleri ve özetleri izleyin ya da Photo Share'i kullanarak aileniz ve arkadaşlarınızla fotoğraf değiş tokuş edin.

Daha iyi görüntü, daha fazla seçenek

Blu-ray Disc™ filmlerden video akışına 107 cm (42 inç) Smart TV'lerimizdeki her içerik, gürültüyü azaltıp görüntü kalitesini geliştiren X-Reality PRO™'dan güç alır. Favori programınızı, filminizi veya web dizinizi bulmayı kolaylaştıran One-Flick Entertainment uzaktan kumanda, ortam içeriğinizin kontrolünü size sunar. 

106 cm (42 inç) inç Smart TV'de muhteşem video oyunu grafikleri
Sony 106 cm (42 inç) ekran Smart TV ClearAudio'nun keyfini çıkaran bir çift

Sesin gücü

107 cm (42 inç) LED teknolojili TV'lerimizle gelişmiş ses teknolojisinin gücüne şahit olun. ClearAudio+, patlamalardan gitar sololarına kadar her sesi geliştirerek sesleri ayırır ve netlik kazandırır. Ses Büyütme, diyalogları öne çıkarırken S-Force Front Surround sizi gerçekçi sesle sarar.