İçeriğe Atla
TELEVİZYONLAR

BRAVIA 127 cm (50 inç) TV'ler

Yüksek görüntü kalitesinden kolay bağlanabilirliğe, daha iyi bir izleme deneyimi için gereken her şeye sahip olan en iyi 127 cm (50 inç) TV'lerimizle heyecanın dozunu artırın.

Ayrıntılara dalın

127 cm (50 inç) TV'lerimiz izlediğiniz her şeye ayrıntı katar. Full HD Ekran, ister bir Blu-ray™ bilimkurgu filmini ister akıllı telefonla çekilen bir videoyu izleyin, görüntüleri canlı, net ve etkileyici hale getirir. Sevdiğiniz fotoğrafları büyük ekranda parlak renkler, zengin dokular ve keskin çizgilerle görün.

Sony'nin en iyi 127 cm (50 inç) ekran LED TV'lerinin görüntülerde detay zenginliği
Sony 127 cm (50 inç) LED TV'de aksiyon filmi

Eğlencenin kapılarını aralayın

127 cm (50 inç) LED teknolojili TV'lerimizle oturma odanızı eğlence merkezine dönüştürün. Full HD Ekran ve Live Football Mode gibi özelliklerle kesintisiz eğlencenin tadını çıkarın. Kolay kontrol imkanı sunan One Flick uzaktan kumanda ile fotoğraflara göz atarken anında film izlemeye başlayın.

Golleri Futbol Modu ile izleyin

Futbol severlere müjde: 127 cm (50 inç) Smart TV'lerimiz, Live Football Mode ile sizi maçın kalbine götürür. Ses otomatik olarak ayarlanarak stadyumun gümbürtüsü oturma odanıza taşınır ve kullanışlı arayüz, web'deki en iyi kaynaklardan haber ve özet akışları sunar.

127 cm (50 inç) ekran Smart LED TV muhteşem özellikleri Sony'den
Sony 127 cm (50 inç) LED TV ClearAudio'nun keyfini çıkaran bir çift

İlham veren ses

Sesi açın ve en iyi 127 cm (50 inç) TV'lerimizin etkileyici ses kalitesinin tadını çıkarın. ClearAudio+ her sesi iyileştirerek ses netliği ve ayrımını artırırken, Ses Büyütme diyalogları geliştirerek hiçbir kelimeyi kaçırmamanızı sağlar. S-Force Front Surround ise odayı güçlü sesle doldurur.

Daha keskin ve net bir görüntü

X-Reality Pro™ ile kötü görüntü kalitesi geçmişte kalıyor. 127 cm (50 inç) TV'lerimizde bulunan bu zarif işlemci, görüntüleri geliştirip gürültüyü azaltarak her şeyin keskin ve net görünmesini sağlar. TV programları ve Blu-ray Disc™ filmlerin yanında video akışı ve akıllı telefon içeriğinin de görünümünü geliştirir.

Sony 127 cm (50 inç) LED TV net görüntü kalitesi
127 cm (50 inç) ekran Smart LED TV uzaktan kumandası

One Flick Entertainment deneyimi

127 cm (50 inç) Smart TV'lerimizle birlikte verilen One-Flick Entertainment uzaktan kumanda, kontrolü size verir. Tek bir düğmeyle içerik seçeneklerini keşfedin ya da internette gezin. Sezgisel BRAVIA® arayüzü size rehberlik eder ve Hızlı Açılış favori programınızı birkaç saniyede izlemeye başlamanızı sağlar.