İçeriğe Atla
TELEVİZYONLAR

BRAVIA 140 cm (55 inç) TV'ler

Ev sineması deneyimini yeniden tanımlamak için formu ve işlevi bir araya getiren en iyi 140 cm (55 inç) TV'lerimizle yeni bir eğlence çağına adım atın.

İzlediğiniz her içeriği geliştirin

140 cm (55 inç) TV'lerimiz, izlediğiniz içeriği geliştiren özelliklere ve teknolojiye sahiptir. 4K ve Full HD video akışı gerçekleştirin ve hem alçak hem de yüksek tonları kolayca yansıtan gerçekçi sesin tadını çıkarın. Sezgisel One-Flick Entertainment uzaktan kumandayla TV'nizi kolayca kontrol edin.

140 cm (55 inç) ekran TV'lerde Sony görüntü netliği
Sony'nin en iyi 140 cm (55 inç) TV'lerinden göz kamaştırıcı görüntüler

TV hiç bu kadar güzel olmadı

140 cm (55 inç) Smart TV'lerimiz; her içeriğin görüntü ve ses kalitesini geliştirir. 4K ve Full HD harika görseller sağlarken manyetik sıvı hoparlör gibi özellikler nefes kesen ses sunar. Maçlar bile daha heyecanlı olur: Live Football Mode hem stadyumun sesini eve taşır hem de haber ve özet akışı gerçekleştirir.

En küçük ayrıntılara parlaklık katın

8 milyondan fazla pikselli 4K teknolojisi, en iyi 140 cm (55 inç) TV'lerimizde görüntüyü geliştirir. Net ve doğal görüntüler, TV'nin yakınına oturduğunuzda bile sinema salonu benzeri bir izleme deneyimi sunar. Ekranın arkasındaki LED ışıklar parlaklığı artırıp gölgeleri yok ederek yeni ayrıntıları ortaya çıkarır. 

Sony 140 cm (55 inç) Smart TV'lerindeki net görüntü kalitesi
Sony'den en iyi 140 cm (55 inç) TV'lerin inanılmaz özellikleri

Eğlencenin yeni boyutları

140 cm (55 inç) Smart TV'lerimizle film gecelerinize heyecan katın. 3D Blu-Ray Disc™ filmler, TV programları ve web içeriği ekrandan fırlayarak sizi aksiyona çeker. Sosyal Görüntüleme ile dünyaya bağlanarak fotoğraf paylaşın ve favori programınızla ilgili tweetleri okuyun ya da Live Football Mode ile maç özetlerini izleyin. 

Keskin ve renkli görüntü

140 cm (55 inç) LED teknolojili TV'lerimizle izleme deneyiminizi değiştirin. TRILUMINOS™ ekran parlak kırmızılar ve koyu yeşiller için renkleri geliştirirken Xtended Dynamic Range™ parlaklığı artırır. Gelişmiş işlemci motoru X-Reality PRO™ ise harika ayrıntılar için görüntüleri 4K kalitesine yaklaştırır.

140 cm (55 inç) ekran TV'lerde capcanlı renkler Sony'den
Sony 140 cm (55 inç)ekran LED TV, televizyon standında

Yenilikçi tasarım heyecan verici içerikle buluşuyor

140 cm (55 inç) TV'lerimizin benzersiz wedge tasarımı yer kazandırırken güçlü bir ses sistemi için ekstra yer açar. One-Flick Entertainment uzaktan kumandayla programlara, filmlere ve web içeriğine saniyeler içinde erişebilirsiniz.