TELEVİZYONLAR

BRAVIA 140 cm (55 inç) TV'ler

Ev sineması deneyimini yeniden tanımlamak için formu ve işlevi bir araya getiren en iyi 140 cm (55 inç) TV'lerimizle yeni bir eğlence çağına adım atın.

Sony'nin en iyi 140 cm (55 inç) TV'lerinden göz kamaştırıcı görüntüler
TV hiç bu kadar güzel olmadı

140 cm (55 inç) Smart TV'lerimiz; her içeriğin görüntü ve ses kalitesini geliştirir. 4K ve Full HD harika görseller sağlarken manyetik sıvı hoparlör gibi özellikler nefes kesen ses sunar. Maçlar bile daha heyecanlı olur: Live Football Mode hem stadyumun sesini eve taşır hem de haber ve özet akışı gerçekleştirir.

En küçük ayrıntılara parlaklık katın

8 milyondan fazla pikselli 4K teknolojisi, en iyi 140 cm (55 inç) TV'lerimizde görüntüyü geliştirir. Net ve doğal görüntüler, TV'nin yakınına oturduğunuzda bile sinema salonu benzeri bir izleme deneyimi sunar. Ekranın arkasındaki LED ışıklar parlaklığı artırıp gölgeleri yok ederek yeni ayrıntıları ortaya çıkarır. 

Sony 140 cm (55 inç) Smart TV'lerindeki net görüntü kalitesi
Keskin ve renkli görüntü

140 cm (55 inç) LED teknolojili TV'lerimizle izleme deneyiminizi değiştirin. TRILUMINOS™ ekran parlak kırmızılar ve koyu yeşiller için renkleri geliştirirken Xtended Dynamic Range™ parlaklığı artırır. Gelişmiş işlemci motoru X-Reality PRO™ ise harika ayrıntılar için görüntüleri 4K kalitesine yaklaştırır.

140 cm (55 inç) ekran TV'lerde capcanlı renkler Sony'den