İçeriğe Atla
TELEVİZYONLAR

BRAVIA 152 cm (60 inç) TV'ler

152 cm (60 inç) TV'lerimiz yeni bir eğlence düzeyinin kapılarını aralayan yenilikçi tasarım, üstün ses ve etkileyici görüntü kalitesini bir araya getiriyor. 

Tam istediğiniz gibi

En iyi 152 cm (60 inç) TV'lerimizle özelleştirilmiş bir izleme deneyimi oluşturmak için özellikler arasından seçim yapabilirsiniz. Sesi açın ve müzik, oyunlar ve filmlere hayat veren güçlü sesin tadını çıkarın. Full HD ekran keyfini yaşayın ya da Photo Share ve Sosyal Görüntüleme özelliklerini kullanarak arkadaşlarınıza bağlanın.

Sony 152 cm (60 inç) Smart TV'nin keyfini çıkaran bir çift
Sony 152 cm (60 inç)ekran LED TV'den net görüntüler

Sinemayı eve taşıyın

Full HD ekran ve surround ses, film gecelerini büyüleyici bir partiye dönüştürür. Boyutlarıyla oturma odanızda sinema hissini yaşatan 152 cm (60 inç) Smart TV'lerimiz, sevdiğiniz programlar, filmler ve oyunlara en yüksek kaliteyi sunmak için idealdir.

Parlak ve net

152 cm (60 inç) LED teknolojili TV'lerimizde her şey daha parlak görünür. Ekranın arkasındaki sıcak ışıklar etkileyici kontrast oluşturur. Bugüne kadar hiç fark etmediğiniz ayrıntılar ortaya çıkarı ve her görüntü daha iyi, canlı ve gerçekçi görünür.

152 cm (60 inç) ekran LED TV'lerde Sony görüntü netliği
Sony 152 cm (60 inç) Smart TV 3D özelliği

3D'ye adım atın

3D 152 cm (60 inç) Smart TV'lerimizle yeni bir eğlence boyutuna adım atın. Birlikte verilen gözlüğü takıp 3D Blu-ray Disc™ filmler, web videoları ve TV yayınlarının heyecanını gerçekçi alan derinliğiyle yaşayın. İzlemeyi bitirdiğinizde web'e bağlanarak içerik paylaşın, video akışı gerçekleştirin ve sevdiğiniz sitelere bakın.

HD artık eskisinden çok daha iyi

En iyi 152 cm (60 inç) TV'lerimizde bulunan X-Reality PRO™, büyüleyici görüntü kalitesini standart hale getiriyor. Bu güçlü işleme motoru her görüntüyü analiz eder, gürültüyü azaltır ve kusurları ortadan kaldırır; böylece, Full HD ekranın gücünü hissetmenizi sağlar.

En iyi 152 cm (60 inç)ekran LED TV'lerimizde muhteşem video oyun grafikleri
Sony 152 cm (60 inç) LED TV - geleceğin dizaynı

Modern tasarım ortam dünyasıyla buluşuyor

152 cm (60 inç) LED teknolojili TV'lerimizin benzersiz wedge tasarımında form ve işlev buluşuyor. İnce ve dengeli olan bu TV'ler, güçlü bir hoparlör sistemine yer açarak zengin ses sağlar. One-Flick Entertainment uzaktan kumandayla filmlere, programlara ve web'e göz atabilirsiniz.