TELEVİZYONLAR

216 - 254 cm (85 - 100 inç) Ekran TV'ler

İnanılmaz bir eğlence deneyimi arıyorsanız büyük ekran TV'lerimizden başkasına bakmayın. 4K çözünürlük, surround ses ve etkileşimli özellikler görenleri büyüler.

Sony 216 cm (85 inç) ekran TV izleyen adam
TV'niz başrolde

216 cm (85 inç) TV'lerimiz, evinizi 4K çözünürlüğün tadını çıkarmak isteyen arkadaşlarınızın ve ailenizin uğrak noktası haline getirir. Maç gününde Live Football Mode gibi heyecan verici özellikler aksiyonu size yaklaştırırken, surround ses güçlü sesle izleme deneyimine güç katar.

En iyi görüntü kalitesi

Gelişmiş işleme teknolojisiyle desteklenen 4K çözünürlük, büyük ekran TV'lerimizde 8 milyon piksellik etkileyici ayrıntılar sunar. Tüm görüntüler daha iyi ayrıntılar, gerçekçi dokular ve netlik kazanır.

165 cm (65 inç) TV'lerde 4K ile Full HD'den 4 kat daha fazla detay
Sony 216 cm (85 inç) ekran LED TV'lerde ekran paylaşımı özelliği
Dünya sadece bir tık ötenizde

216 cm (85 inç) TV'lerimizin akıllı teknolojisiyle asla yalnız kalmayın. Photo Share ile fotoğraf paylaşın ve çektiklerinizi büyük ekranda görün. Film izlerken Sosyal Görüntüleme ile ailenizle Skype™ üzerinden görüşün ya da Live Football Mode'u açın ve maç izlerken başkalarıyla bağlantı kurun.

Parlak renkler hayat buluyor

216 cm (85 inç) TV'lerimizin TRILUMINOS™ ekranı ile her rengi en iyi yönüyle ortaya çıkarın. Zengin renk tonları görüntüye yoğunluk katar ve Xtended Dynamic Range™ karanlık tonları derinleştirirken parlaklığı artırır. 4K X-Reality™ PRO her içeriği 4K kalitesine yükselterek izlediklerinizi geliştirir.

216-254 cm (85-100 inç) ekran TV'lerde capcanlı renkler Sony'den
Sony 216 cm (85 inç) TV uzaktan kumandası
Ortamınızı parmaklarınızla kontrol edin

One-Flick Entertainment uzaktan kumanda ile büyük ekranda filmlere, videolara ve fotoğraflara göz atın ya da Hızlı Açılış ile içeriği hemen izlemeye başlayın. Dengeli wedge tasarımı, sizi gerçekçi sesle saran gelişmiş bir ses sistemi için ekstra alan sağlar.