İçeriğe Atla
Televizyonlar

3D TV'ler

3D televizyonlarımızla aksiyonu oradaymış gibi yaşayın. Ürün yelpazemizi keşfedin ve heyecan dolu üç boyutta filmleri, programları ve web içeriğini izlemek için mükemmel modeli bulun.

Yeni bir eğlence boyutuna adım atın

3D TV'lerimizle sinemayı eve taşıyın: 3D gözlüğünüzü takıp aksiyonun kalbine ışınlanın. Kaliteli görüntü teknolojisi görüntüyü geliştirirken ses teknolojilerimiz güç ve duygu katar ve rakipsiz, izleyiciyi içine çeken bir izleme deneyimi sağlanır.

3D televizyonda 3D film
Sony'nin en iyi 3D TV'sinde net görüntüler

3D deneyimi yeniden tanımlanıyor

Böyle bir 3D deneyimini hiç yaşamadınız. 3D televizyonlarımız görüntü kalitesini geliştirir. En iyi 3D TV'lerimizde görüntüler her zaman parlaktır ve ayarlanabilir 3D gözlük, ışığın girmesini engelleyerek kendinizi aksiyona kaptırmanızı sağlar.

Ağzınızı açık bırakacak görüntü kalitesi

En iyi 3D TV'lerimizdeki X-Reality PRO görüntü parazitini azaltırken Motionflow XR, sahneleri akıcılaştırır. LED teknolojili 3D TV'lerimizdeki beyaz diyotlar, ekranı parlaklaştırarak 2D veya 3D görüntülerin canlı ve ayrıntılı olmasını sağlar.

Harika görüntü kalitesine sahip Smart 3D TV
Sony'nin LED teknolojili 3D TV'sinde net ses

Her sese hayat verin

En iyi 3D TV'lerimizde sesler de kalitelidir. Clear Phase frekans tepkisini ayarlarken S-Force PRO Front Surround sesi netleştirir. Ses Büyütme konuşulan kelimeyi öne çıkarır ve 3D TV'lerimizin çoğunda güçlü baslar için long duct hoparlörler vardır.

Dünya parmaklarınızın ucunda

Smart 3D TV'lerimizle web'den akış gerçekleştirin ya da akıllı telefonunuzdaki içeriği keşfedin. Maç gününde, Sosyal Görüntüleme ile tweet gönderin ve maçı Skype™ üzerinden arkadaşlarınızla birlikte izleyin; yankı önleme konuşmaları netleştirir.

Sony'nin Smart 3D TV'lerinde sosyal paylaşım
3D televizyon için uzaktan kumanda

Tek bir dokunuş yeterli

One-Flick Entertainment ile 3D TV'nizi kolayca keşfedin. Kumanda ve güçlü BRAVIA® arayüzüyle Smart 3D TV'nizde farklı içeriğe hızla göz atabilirsiniz. Hızlı Açılış seçeneği, program izlemeye başlamanızı veya e-postanızı kontrol etmenizi hızlandırır.