GERÇEKLİĞİN ÖTESİNE GEÇİN

Her görüntüde 4K'nın gerçek güzelliği
Yalnızca 4K değil; bu, Sony 4K

Sony TV'lerde izlediğiniz her içerik, olağanüstü gerçekçilikte görüntüler için en yeni ayrıntılı geliştirme ve gürültü engelleme teknolojisiyle netleştirilip geliştirilir.

Geleneksel
GELENEKSEL
K Processor X1™/ 4K Processor X1™ Extreme
4K Processor X1™/ 4K Processor X1™ Extreme
Bir çip her şeyi değiştiriyor

4K Processor X1™

4K Processor X1™, gürültüyü yok etmek ve ayrıntıları güçlendirmek için gelişmiş algoritmaları kullanan yenilikçi bir teknolojidir. 4K X-Reality PRO™ ile birlikte keskin, net ve inanılmaz gerçekçi görüntüler üretir.

Missing Video data!

Her görüntüyü 4K'ya yaklaştırın

Sony'ye özel 4K X-Reality PRO görüntü işleme teknolojisi, her bir pikselin kalitesini yükselterek daha net hale getirir. Farklı karelerden pikseller analiz edilir ve görüntüler gerçek zamanlı olarak netleştirilip geliştirilir.

X-Reality PRO
Gerçekçiliği yeniden tanımlama

4K X-Reality PRO, görüntüleri netleştirip geliştirmek için çeşitli gürültü engelleme teknikleri kullanır. Sahnelerin nasıl daha net, akıcı ve doğal hale geldiğini görün.

Her piksel canlanır

4K X-Reality PRO, görüntülerdeki desenleri benzersiz bir veritabanında bulunan desenlerle karşılaştırarak her bir piksel için en iyi tonu, doygunluğu ve parlaklığı bulur. İzlediğiniz her içerikte üstün gerçekçiliğe sahip ayrıntılar sunmak için gişe filmleri ve TV programları geliştirme ve çekme deneyimimizden yararlanıyoruz.