GERÇEKLİĞİN ÖTESİNE GEÇİN

Hayatın daha fazla rengini yakalayın

Hayatın ihtişamını daha fazla görün. Sony televizyonlar, baş döndürücü çeşitlilikte canlı doğal renkler üreterek izlediğiniz her şeyi daha gerçekçi ve etkileyici hale getiriyor.

Ekstra renklerle canlılık katılmış görüntü

TRILUMINOS™ Ekran ile farkı görün  

Sony'ye özel olan TRILUMINOS Ekran, daha geniş bir renk paleti ve daha doğal gölgeler ve tonlarla izleme deneyiminizi zenginleştirir. 

Triluminos ile
TRILUMINOS EKRAN İLE
Triluminos olmadan
TRILUMINOS EKRANSIZ
Gerçeğe en yakın renkler

TRILUMINOS™ Ekran, kırmızılar, yeşiller ve maviler gibi TV'lerin doğru görüntülemekte zorlandığı bilinen renkleri üretmekte olağanüstü bir başarı sergiler. Ayrıca kapsamlı renk paleti ve hassas tonlama sayesinde cilt tonlarını da güzel bir şekilde görüntüler.

Daha geniş renk gamı

Resim yaparken ne kadar çok kaleminiz olursa resim o kadar canlı ve gerçeğe benzer olur. TRILUMINOS™ Ekran da aynı şekilde çalışarak, geleneksel LED ekrandan daha geniş bir renk aralığı kullanır.

TRILUMINOS Ekran
Mükemmel kontrol edilen, optimize edilmiş renkler

Hassas Renk Eşleme

Hassas Renk Eşleme özelliği, geleneksel renk geliştirmenin ötesine geçerek renkleri gerçek zamanlı olarak ayrı ayrı optimize eder. Zengin ve doğal sonuçlar için ekranın performansını en üst düzeye çıkarır, her rengin temsilini mükemmel şekilde kontrol eder.

Geleneksel
Hassas renk eşleme
Hassas renk eşleme
Geleneksel