4K HDR TV'ler

4K HDR TV'lerimizle izleme deneyiminizi geliştirin ve Full HD'nin dört katını aşan detayların keyfini çıkarın. 4K teknolojisi hakkında bilgi edinmek ve 4K HDR TV'ler satın almak için devamını okuyun.

4K HDR ile ayrıntıları öne çıkarın

4K Yüksek Dinamik Aralık

Üst düzey görüntü kalitesi için bu TV, muhteşem 4K netliğiyle Yüksek Dinamik Aralığın (HDR) parlaklığını, renklerini ve detaylarını bir araya getiriyor. Önceden gizlenen karanlık gölgeler ve güneş ışığı artık tüm netliği ve detaylarıyla görünüyor.

4K HDR
Full HD'nin ötesine geçin
4K teknolojisi: Full HD'nin ötesine geçin

Sony 4K TV'lerle tüm görüntüler daha iyi. Üst düzey 4K X-Reality™ PRO, X-tended Dynamic Range™ PRO ve TRILUMINOS™ Ekran teknolojilerimizle filmler, programlar, fotoğraflar ve akıllı telefonunuzdaki içerik 4K kalitesine yükseliyor. HEVC codec'ini destekleyen ultra HD TV'lerimizle gelecekteki 4K formatı değişiklikleri de sorun değil.

4K HDR uyumlu modeller

Ne izlemek istediğinizi söyleyin

Sesinizin gücünü kullanarak en sevdiğiniz içeriği hiç olmadığı kadar hızlı bulun. Sesli Arama sayesinde artık karmaşık gezinme veya can sıkıcı yazma işlemlerine gerek kalmadı, sormanız yeterli.

Sesli Arama
İçerik Çubuğu
Her şeyi anında keşfedin

Geleneksel yayın kanalları ve İnternet içeriğinin sade bir kullanıcı arayüzüne mükemmel bir şekilde entegre edildiği yeni nesil eğlence deneyimini yaşayın. Tek bir düğme, her şeyi anında keşfetmenize yardımcı olur.

Dinlemek için tasarlandı

ClearAudio+

Dinleme deneyiminizi izleme hissiniz kadar canlı kılın. ClearAudio+, büyüleyici ve zengin bir deneyim için TV sesini hassas bir şekilde ayarlıyor. Ne izliyor olursanız olun müziği ve diyalogları çok daha net ve ayrı ayrı duyun.

ClearAudio+