TomorrowWorld 2015 festivalinde

kaçırmak istemeyeceğiniz 5 DJ

TomorrowWorld, bu yıl 25 - 27 Eylül tarihleri arasında Atlanta, Georgia'da düzenlenecek olan Belçika'daki Tomorrowland Müzik Festivali'nin Amerika versiyonudur. TomorrowWorld'ün Uluslararası Dans Müziği Ödülleri'nde En İyi Müzik Etkinliği için aday gösterilmesinin bir nedeni vardır. Etkinlikte yüzlerce (evet, yüzlerce) DJ yer alır, lüks kamp olanakları sunulur ve Amerika'nın en büyük 21 yaş ve üstü müzik festivali olarak değerlendirilir. TomorrowWorld, muhteşem, gerçeküstü sahneleriyle ünlüdür. Her bir sahne kendi benzersiz görünümüne sahiptir ve ayrıntıya "Disneyland benzeri" bir özen gösterilmesiyle övünülür. Bu yılın festival programında en çok kimi görmek bizi heyecanlandırırdı?

Bu yılın TomorrowWorld Müzik Festivali'nde hayretler içinde bırakacak şu beş muhteşem DJ'e göz atın.

1. Adventure Club

Bu elektronik dans müziği ikilisi, yerel Montreal müzisyenlerinden oluşuyor

Leighton James ve Christian Srigley, EDM dünyasında tsunami büyüklüğünde dalgalar oluşturuyor. Tanıtım müzikleri, güzel melodik dubstep ile duygusal kadın vokallerin bir harmanı. Favori kulaklığınızı alın ve kulaklarınızın pasını gidermesi için Malezyalı şarkıcı ve söz yazarı Yuna ile birlikte hazırladıkları, tüylerinizi ürpertecek "Gold" adlı parçayla kendinizi ödüllendirin.

2. Ferry Corsten

Hollandalı DJ Ferry Corsten, öncü bir trans prodüktörü olarak görülüyor.

System F, Moonman, Gouryella ve başka takma adlarla 90'lara kadar dayanan tarihlerde çeşitli klasik trans parçaları üretti. O zamandan bu yana, daha genel bir elektronik müzik stili benimseyip elektrodan melodik transa kadar her şeyi çaldı. En son eseri "Reborn"un tanıtım videosuna göz atın ve basın düşmesini bekleyin!

3. Flux Pavilion

Bu İngiliz DJ, 2008'den bu yana tempoyu belirliyor.

Ancak yalnızca bir pikap ustası değil; aynı zamanda bateri, gitar, saksafon ve piyano da çalıyor! Kariyerinin en büyük dönüm noktası, Londra'da Fabric adlı bir kulübü ziyaret etmesi olmuş:

"Hiç kulüplere gitmemiştim çünkü o sahneye kabul edilmiş gibi hissetmiyordum; fazla şatafatlı, fazla derli toplu hissettiriyordu. Daha sonra, Rusko'yu Fabric'te çalarken gördüm ve bu, her şeye dair algımı değiştirdi. O zamana kadar duyduğumuz en acayip müziği çalarken giydiği kuş şekilli büyük karton şapkasıyla oradan oraya zıplıyordu. Bu çok hoşuma gitti."

5. Martin Garrix

İnkar edilemeyecek şekilde akılda kalıcı "Animals" adlı parçayı dinlediyseniz (kim dinlemedi ki?) muhtemelen 19 yaşındaki bu Hollandalı DJ ve prodüktörü duymuşsunuzdur. "Animals", 10'dan fazla ülkede En İyi 10 şarkı listesinde yer aldı ve Belçika ile İngiltere'de 1 numaraya kadar yükseldi. Garrix, DJ Tiësto'yu kariyerini en fazla etkileyen DJ olarak görüyor. Aslında Tiësto'yu 2004'teki Atina Olimpiyatları'nda çalarken görmek Garrix'in içinde ilk kez bir DJ olma isteği uyanmasına sebep olmuş.

4. Tiësto

Tecrübeli bir trans prodüktörü ve elektronik dans

müziği dünyasında çok ünlü. Tiësto, DJ Magazine dergisinin her yıl düzenlenen En İyi 100 DJ okur oylamasında 2002 ile 2004 arasında arka arkaya üç yıl boyunca Dünyanın 1 Numaralı DJ'i seçildi. 57. Grammy® Ödülleri'nde John Legend'ın "All Of Me" adlı şarkısının bir remiks versiyonuyla Grammy® ödülü aldı ve bunun, alacağı son Grammy® olmayacağından eminiz.

En İyi 5 DJ seçimimiz bunlar. Bunların yanı sıra, bu müzik festivali programında daha birçok yetenekli isim bulunuyor! Bu yıl kimi görmek sizi en fazla heyecanlandırırdı?