İçeriğe Atla
TELEVİZYONLAR

82 cm - 94 cm (32 -37 inç) Ekran TV'ler

Sony'nin 81 - 94 cm (32 inç - 37 inç) TV'leri, küçük boyutlarına rağmen harika özelliklere sahiptir. Küçük alanlar için ideal olan bu modeller etkileyici ses, zengin renkler ve Full HD'nin gücünü sunar.

HD küçük ekrana geliyor 

Kompakt TV seçerken görüntü kalitesinden ödün vermeniz gerekmez. 81 cm (32 inç) Smart TV'lerimiz Full HD ve HD Ready ekranlara, ClearAudio+ teknolojisine ve daha birçok özelliğe sahiptir. En iyisi de filmleri, programları ve web içeriğini One-Flick Entertainment uzaktan kumandayla hızlı ve kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Sony 82 cm (32 inç) ekran LED TV ile aksiyon filmi
82 cm (32 inç) ekran LED TV

Küçük boyut, büyük özellikler 

81 cm (32) inç LED teknolojili TV'lerimizle eğlenceyi küçük alanlara taşıyın. Uygun bir fiyat karşılığında Full HD veya HD Ready ekranın, büyüleyici sesin ve Sosyal Görüntüleme ve Live Football Mode gibi özelliklerin tadını çıkarın. Oyunlar bile yeni bir yoğunluk kazanarak aksiyonu bambaşka bir şekilde yaşamanızı sağlar.

Parlak ve Net

81 cm (32 inç) TV'lerimizin ekranlarının arkasındaki beyaz LED ışıklar, her köşeye ışık vererek kontrast oluşturur. Görüntüler daha gerçekçi görünür ve gölgelerdeki küçük ayrıntılar bile fark edilir. Clear Resolution Enhancer gürültüyü azaltarak gelişmiş derinlik algısına sahip keskin, net bir görüntü sağlar.

82 cm (32 inç) ekran televizyonda parlak ve temiz görüntü
Sony 82 cm (32 inç) ekran Smart TV'nin streaming özelliği

TV'nizi çevrimiçine taşıyın

81 cm (32 inç) Smart TV'lerimizde Photo Share ile fotoğraf paylaşın, Live Football Mode ile FIFA videolarını izleyin veya Wi-Fi® ile akıllı telefonunuzdaki içeriği keşfedin. Twitter™ kullanıyor musunuz? İzlediğiniz içerikle ilgili bir anahtar kelime girdiğinizde Sosyal Görüntüleme, alakalı tweetleri ekranınıza getirir.

Gerçekliğe hazır olun 

Akşam haberlerinden yeni Blu-ray™ filmlere kadar her içerik X-Reality Pro™ ile daha iyi görünür. 81 cm (32 inç) LED teknolojili TV'lerimizdeki güçlü işlemci gürültüyü azaltıp her görüntüyü son piksele kadar geliştirerek üstün görüntü kalitesi sunar. Akıllı telefonunuzdan video ve fotoğraf akışları bile daha ayrıntılı olur.

Sony 82 cm (32 inç) ekran LED TV'lerinden gerçekçi görüntü kalitesi
82 cm (32 inç) ekran Smart TV uzaktan kumandası

One Flick Entertainment deneyimi

81 cm (32 inç) TV'lerimizin sezgisel BRAVIA® arayüzünden güç alan One Flick Entertainment uzaktan kumandası kanalları, fotoğrafları, videoları ve web içeriğini taramayı kolaylaştırır. Aradığınız şeyi biliyor musunuz? Hızlı Açılış özelliğini kullanın ve favori programınıza ya da filminize birkaç saniyede ulaşın.