TELEVİZYONLAR

82 cm - 94 cm (32 -37 inç) Ekran TV'ler

Sony'nin 81 - 94 cm (32 inç - 37 inç) TV'leri, küçük boyutlarına rağmen harika özelliklere sahiptir. Küçük alanlar için ideal olan bu modeller etkileyici ses, zengin renkler ve Full HD'nin gücünü sunar.

82 cm (32 inç) ekran LED TV
Küçük boyut, büyük özellikler 

81 cm (32) inç LED teknolojili TV'lerimizle eğlenceyi küçük alanlara taşıyın. Uygun bir fiyat karşılığında Full HD veya HD Ready ekranın, büyüleyici sesin ve Sosyal Görüntüleme ve Live Football Mode gibi özelliklerin tadını çıkarın. Oyunlar bile yeni bir yoğunluk kazanarak aksiyonu bambaşka bir şekilde yaşamanızı sağlar.

Parlak ve Net

81 cm (32 inç) TV'lerimizin ekranlarının arkasındaki beyaz LED ışıklar, her köşeye ışık vererek kontrast oluşturur. Görüntüler daha gerçekçi görünür ve gölgelerdeki küçük ayrıntılar bile fark edilir. Clear Resolution Enhancer gürültüyü azaltarak gelişmiş derinlik algısına sahip keskin, net bir görüntü sağlar.

82 cm (32 inç) ekran televizyonda parlak ve temiz görüntü
Gerçekliğe hazır olun 

Akşam haberlerinden yeni Blu-ray™ filmlere kadar her içerik X-Reality Pro™ ile daha iyi görünür. 81 cm (32 inç) LED teknolojili TV'lerimizdeki güçlü işlemci gürültüyü azaltıp her görüntüyü son piksele kadar geliştirerek üstün görüntü kalitesi sunar. Akıllı telefonunuzdan video ve fotoğraf akışları bile daha ayrıntılı olur.

Sony 82 cm (32 inç) ekran LED TV'lerinden gerçekçi görüntü kalitesi
82 cm (32 inç) ekran Smart TV uzaktan kumandası
One Flick Entertainment deneyimi

81 cm (32 inç) TV'lerimizin sezgisel BRAVIA® arayüzünden güç alan One Flick Entertainment uzaktan kumandası kanalları, fotoğrafları, videoları ve web içeriğini taramayı kolaylaştırır. Aradığınız şeyi biliyor musunuz? Hızlı Açılış özelliğini kullanın ve favori programınıza ya da filminize birkaç saniyede ulaşın.