Sıfırdan sonsuzluğa

Efsanevi nitelikleri minimal bir biçime sığdırır ve yaratıcılığın kökenine inmek için sınırları zorlar.
Sonsuz hayal gücüne erişmenin ve bunu fotoğrafa yansıtmanın bitmeyen zorluğu sıfırdan başlar.
Dünyaya yeni bir gözle bakın. İhtiyacınız olan tek şey elleriniz.
Hiçbir şey vizyonunuza ulaşmanızı engelleyemez.

Sonsuz olanaklarla görüntüleme 

Sınırsız yaratıcı ifadenin niteliklerini minimalist bir biçimde bir araya getiren bu makine, gelecek fotoğraf makinelerinin alacağı şekildir. Özgürce çekim yapın. Sonuçları istediğiniz gibi görüntüleyin.
RX0, görüntülemede sonsuz olanaklar yaratan kapsamlı bir sisteme katılma esnekliğine sahiptir.

Çekimle ilgili atmosferi, zamanlamayı ve her şeyi kendi eşsiz perspektifinizden görecek kadar özgür olduğunuz bir boyuta geçin. Çekim koşulundan bağımsız, yeni bir görüntüleme fırsatları dünyası keşfedilmeyi bekliyor.

Sonsuz görüntüleme potansiyeli için anahtar teknoloji

RX0, son teknoloji ürünü bir lensi, görüntü sensörünü ve görüntü işlemcisini olağanüstü kompakt boyutlara sorunsuzca sığdırır.
Her koşulda muhteşem kalite sunar. Minimum rahatsızlıkla performansı ve esnekliği en üst düzeye çıkarır.
Çekiminizi özel kılan şeyi her yönden geliştirir.

0,1 mm ayrıntıyla özenle yapılmıştır

Hayal gücünüzü serbest bırakın ve yeni perspektifleri keşfetmekten çekinmeyin.
0,1 mm'ye varan boşluklarla tasarlanmış dahili mekanizmalara sahip ultra kompakt RX0, tek başına veya çok fotoğraf makineli bir sistemin bir parçası olarak, her ortamda daha esnek çekim için ideal olmasını sağlayan gelişmiş özellikleri verimli bir şekilde barındırır.

Daha esnek çekim için daha sağlam

Ekstra süper düralümin kasanın yüksek sağlamlığı, RX0'un güvenilirliğini, özellikle zorlu koşullar altında, güçlendiriyor. Fotoğraf makinesi, özellikle gerçek özgürlüğün nasıl göründüğünü gösteren arazi, deniz ve hava çekimleri yaparken üstün performansının sürekli olduğundan emin olmak için tekrar tekrar katı testlerden geçti.

Tam ölçekli sistemler artık daha kolay

Kasanın minimalist tasarımı, RX0'un tek başına veya aksesuarlar ve hatta başka fotoğraf makineleriyle birlikte entegre bir sistemin parçası olarak kullanılmasını kolaylaştırır. Nasıl çekim yapmayı seçerseniz seçin bu fotoğraf makinesi, mükemmel çekimi yakalama arayışınızda size gereken her türlü esnekliği sağlayabilecek bir makinedir.