4 bağlantı noktasına sahip USB AC adaptörü ürününün görüntüleri
4 bağlantı noktasına sahip USB AC adaptörü ürününün görüntüleri

Özellikler

Aynı anda dört cihazı şarj edin

Aynı anda dört cihazı şarj etmenizi sağlayan dört USB bağlantı noktası bulunan bu USB AC adaptörü, şarj edilecek çok fazla cihaza sahip ailelerin boş priz bulabilmesi veya seyahat ederken tüm mobil cihazlarınızı aynı anda şarj edebilmeniz için mükemmel çözümdür.

Hızlı şarj için 6,0 A toplam çıkış

Bağlantı noktalarından biri, geleneksel AC adaptörlerinden 5 kat hızlı olan 2,4 A çıkış sunarak tabletler gibi daha büyük cihazların hızlı şarj olmasını sağlar. Diğer üç bağlantı noktası sayesinde cihazlarınızı geleneksel AC adaptörlerinden 3 kata kadar daha hızlı şarj edebilirsiniz.

Sony Güvenli Şarj

AC adaptörümüz, Isıya Dayanıklı Tasarımı ve özel Akıllı Güç Kontrol teknolojisiyle sürekli kullanımda güvenli ve güvenilir performansı korur.

Yüksek dayanıklılık

Kullanılan yüksek kaliteli malzemeler yüksek dayanıklılığın yanı sıra güvenli ve güvenilir performansı temin eder. 5.000'den fazla USB kablosu bağlantısına ve 3.000 priz bağlantısına dayanıklılık açısından test edilmiştir.

Dünya genelinde 100 V–240 V voltaj

Seyahat için idealdir; 100 V-240 V uyumluluğu, cihazlarınızı dünyanın her yerinde şarj edebilmenizi sağlar.

USB cihazlarınızla uyumludur

Yalnızca akıllı telefonlarınızı değil, tabletlerinizi, kameralarınızı ve diğer USB donanımlı cihazlarınızı da şarj edebilirsiniz.

Teknik Özellikler
Dört adet USB Type-A bağlantı noktasına ve kabloya sahip bu USB AC Adaptörünü kullanarak taşınabilir şarj cihazı, tablet ve akıllı telefon gibi cihazlarınızı hızlı ve verimli şekilde şarj edin.
  • Sony USB Type-A taşınabilir şarj cihazlarıyla kullanılması önerilir

  • Hızlı şarj için 5 V, 6 A (toplam) çıkış

  • Dört USB cihazını aynı anda şarj etmek için dört adet USB Type-A bağlantı noktası

  • 1 m (40 inç) veya 50 cm (20 inç) elektrik kablosu

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi