Motor!

Filmlerinizde kararları kendiniz verin. Sony'nin gelişmiş Action Cam'i bisiklete binme maceralarını yönetmenliğini ve yıldız rolünü üstlendiğiniz muhteşem aksiyon kamerası videolarına dönüştürür.

Süper gerçekçi bisiklete binme filmleri yakalayın

Bisiklete nasıl binilir gösterin. Patikalar ve geniş yokuşlar. Zıplamalar, sarsıntılar, gösteriler. Sabit montaj, sağlam kayıt, çoklu kamera görüntüleri, uzaktan kumanda ve fazlası için Action Cam aksesuarlarıyla bisiklette en iyi POV çekimleri elde edin. Hareketleri Sony'nin 4K, HD görüntüleri ve stereo sesinin gerçekçiliği ile yakalayın. Hayranlarınızı heyecana dahil edin.

Missing Video data!

Bisiklete binerken muhteşem kayıt için gelişmiş teknoloji

Action Cam ve aksesuarlardan en iyi şekilde yararlanarak bisiklete binme deneyimlerinizi çarpıcı filmlere dönüştürün. Ellerinizi serbest bırakın ve Canlı Önizlemeli Uzaktan Kumandayla yola odaklanın. Bu kumandayı kaydın, açıların ve ayrıca maksimum beş kameranın aynı anda kontrolü için kullanın. Dahili GPS ile rotanızı ve hızınızı izleyin. Ayrıca görüntü sabitleme ile zorlu ortamları izlemesi kolay bir kayda çevirin.

Harika kayıt yakalama için gerekli temel ekipman

İsteğe bağlı montaj ekipmanıyla hızlanın ve olağanüstü bisiklet filmleri sağlayan inanılmaz çekimler elde edin. Benzersiz kullanıcı bakış açılı çekimler için Action Cam'i kask kamerası olarak kullanın ve rotanızı kusursuzca görerek en iyi performansı yakalayın. Kamerayı bir boru veya gidon bağlantısına takarak farklı çekimler veya Kol Kiti ile sorunsuz açı ayarı edinin.

Harika kayıt yakalama için gerekli temel ekipman