Sony'den Action Cam Magazine

Action Cam videonuz için hangi aksesuarlara ve ayarlara ihtiyacınız olduğunu bilmiyor musunuz? O halde Action Cam Magazine uygulamasını indirin.

Akıllı cihazlardan her zaman güncel sayıya ulaşılabilir

Çekim uygulamaları, ipuçları, ürünleri ve aksesuarlarıyla ilgili haberleri kolaylıkla takip edebilirsiniz. Action Cam Magazine'in en yeni sayıları akıllı cihazınızda otomatik olarak güncelleştirilir ve yeni sayıya uygulama rafından her zaman erişilebilir.

ActionCam MAGAZINE

Uygulamayı kullanmadan önce lütfen okuyun.

İndirme

En Yeni Sayı

Action Cam Aktivite Kılavuzu

FDR-X3000 / HDR-AS300 / HDR-AS50

Action Cam Aktivite Kılavuzu, etkileşimli içerik ve videolar ile birçok aktivite için kameralar ve aksesuarlar hakkında en güncel bilgileri sunar.

Dağ Bisikleti

%100 Action Cam görüş açısıyla çekilen videolar görülmeye değer. Sağlam ve güvenilir Action Cam, yolda şaşırtıcı görüntüler çekmek için gereken performansı sunuyor. Bu Dağ Bisikleti Sayısı size Action Cam'i hayal bile etmediğiniz şekillerde nasıl kullanabileceğinizi gösteriyor.

Kayak ve Snowboard

Action Cam Dergisinin Kayak ve Snowboard Sayısında performansların video ve fotoğraflarının yanı sıra, Action Cam video çekimi için birçok isteğe bağlı aksesuar, işlev ve ipucu yer alıyor.