Yazılım ve Uygulamalar

Aksiyon maceralarını unutulmaz filmlere dönüştürün. PC, mobil uygulamalar ve çekim sonrası desteğe yönelik yazılımla Action Cam'den en iyi şekilde yararlanın.

Çekim sonrası keyfi için

Etkileyici bir son çekim oluşturmak için bu ücretsiz video düzenleme yazılımını kullanın. Ağır çekim/hızlı çekim düzenlemesi, GPS verileri ekleme, tek bir ekranda birden çok video birleştirme ve daha fazlasını yapın.

Aksiyon filmleri artık daha kolay çekilebilir

Action Cam Movie Creator'ın kullanımıyla ilgili yardıma ihtiyacınız olursa faydalı bir video için bu siteyi ziyaret etmeniz yeterli. Kolayca çarpıcı videolar çekebilirsiniz.

Action Cam Uygulaması

Sezgisel mobil uygulama; zaman atlamalı kolay video düzenleme, ağır çekim/hızlı çekim ve kablosuz film dosyası aktarımı aracılığıyla her zaman ve her yerde "kendinizi kanıtlamanızı" sağlıyor.

Kolayca düzenleyin. Anında paylaşın!

Film aksiyonlarını aktarın. Efektlerle heyecanı iyice artırın. Drama sahneleri için ağır çekim, komik sahnelerde hızlı çekim kullanın. Arkaya fon müziği ekleyin ve paylaşın!

PlayMemories Mobile™ uygulaması

Akıllı telefon veya tablet ekranında görüntülerken uzaktan çekimin keyfini çıkarın. PlayMemories Mobile uygulamasını* kullanarak Action Cam işlevlerinin tam uzaktan kontrolünü elde edin.

Action Cam Magazine

Action Cam yaşam tarzı, ürünler, aksesuarlar, ipuçları ve filmler hakkında daha fazla bilgi alın. Google Play™'den (Android Akıllı Telefonlar için) ve iPhone App Store'dan Action Cam Magazine'i edinin.