Yazılım ve Uygulamalar

Aksiyon maceralarını unutulmaz filmlere dönüştürün. PC, mobil uygulamalar ve çekim sonrası desteğe yönelik yazılımla Action Cam'den en iyi şekilde yararlanın.

Çekim sonrası keyfi için

Etkileyici bir son çekim oluşturmak için bu ücretsiz video düzenleme yazılımını kullanın. Ağır çekim/hızlı çekim düzenlemesi, GPS verileri ekleme, tek bir ekranda birden çok video birleştirme ve daha fazlasını yapın.

Bu videoyu izlemek için lütfen YouTube tanımlama bilgilerini kabul edin

Tanımlama bilgisi tercihlerinize aşağıdan erişebilirsiniz. “İşlevsel” bölümü altında YouTube tanımlama bilgisi seçeneğini açık konuma getirdiğinizden emin olun.

Aksiyon filmleri artık daha kolay çekilebilir

Action Cam Movie Creator'ın kullanımıyla ilgili yardıma ihtiyacınız olursa faydalı bir video için bu siteyi ziyaret etmeniz yeterli. Kolayca çarpıcı videolar çekebilirsiniz.

Action Cam Uygulaması

Sezgisel mobil uygulama; zaman atlamalı kolay video düzenleme, ağır çekim/hızlı çekim ve kablosuz film dosyası aktarımı aracılığıyla her zaman ve her yerde "kendinizi kanıtlamanızı" sağlıyor.

Kolayca düzenleyin. Anında paylaşın!

Film aksiyonlarını aktarın. Efektlerle heyecanı iyice artırın. Drama sahneleri için ağır çekim, komik sahnelerde hızlı çekim kullanın. Arkaya fon müziği ekleyin ve paylaşın!

Imaging Edge Mobile uygulaması

Akıllı telefon veya tablet ekranında izlerken uzaktan çekimin keyfini çıkarın. Imaging Edge Mobile uygulamasını kullanarak Action Cam işlevlerini tamamen uzaktan kontrol edin.