AKSİYON KAMERALARI

AS100V Wi-Fi ve GPS Özellikli Action Cam

HDR-AS100V Body / Kit
AS100V Wi-Fi ve GPS Özellikli Action Cam ürününün fotoğrafı

Gövde + Su Geçirmez Kılıf

AS100V Wi-Fi ve GPS Özellikli Action Cam ürününün görüntüleri
AS100V Wi-Fi ve GPS Özellikli Action Cam ürününün görüntüleri
AS100V Wi-Fi ve GPS Özellikli Action Cam ürününün görüntüleri
AS100V Wi-Fi ve GPS Özellikli Action Cam ürününün görüntüleri
AS100V Wi-Fi ve GPS Özellikli Action Cam ürününün görüntüleri
AS100V Wi-Fi ve GPS Özellikli Action Cam ürününün görüntüleri
AS100V Wi-Fi ve GPS Özellikli Action Cam ürününün görüntüleri

Özellikler

HDR-AS100V yeni yazılım mevcut

Daha da kolay çekim yapmak için HDR-AS100V'nizin özelliklerini artırın. Güncellemeyle birlikte Canlı Akış, Seri Çekim, Motion Shot LE ve Zamanlayıcı özelliklerini kullanabileceksiniz.

Güncelleştirmeyi İndirin

XAVC-S 60p (50 Mb/sn) ile profesyonel kalitede video çekin

Profesyonel kalitede XAVC-S kayıt ve 50 Mb/sn yüksek bit hızında veri aktarımı ile HDR-AS100V hızlı hareketleri sorunsuz görüntü hareketiyle çeker. HDR-AS100V aynı zamanda 24p yüksek hızlı 120 fps ve 240 fps sesli çekimi destekler. Ayrıca, kullanıcılar web için ideal olan, kolay paylaşılır MP4 HD video çekebilir.

Düşük ışıkta mükemmel çekim için Exmor R® CMOS sensör

Sony’nin arkadan aydınlatmalı Exmor R® CMOS sensörünün sağladığı geliştirilmiş görüntü netliği ve büyük aranda azaltılmış grenle olağanüstü düşük ışık hassasiyetini tecrübe edin.

BIONZ X™ İşlemci

Olağanüstü hızlı 50 Mb/sn kayıt hızı SteadyShot görüntü sabitleme ile birlikte yüksek kaliteli HD çekimler için hızlı hareketlerin kusursuz bir şekilde kaydedilmesini sağlar.

Ultra geniş 170° profesyonel kalite Carl Zeiss® Vario-Tessar® lens

Ultra-geniş açılı Carl Zeiss® Vario-Tessar® lensle, perspektifinizi artırarak (170 derece görüntüleme açısı) kayak merkezleri ve dağ yolları gibi dinamik arazilerin nefes kesici manzarasını keşfe çıkacaksınız.

Gelişmiş görüntü sabitleme titreşime göre ayarlanır

SteadyShot™ görüntü sabitleme özelliği kullanıcı hareket halindeyken sorunsuz bir şekilde görüntü çekilmesini sağlar. Yeni Action Cam'de görüntü sabitleyici genelde bisiklet/motosiklet hareketinden kaynaklanan hızlı titreşimleri güçlü bir şekilde telafi eder.

Tripod bağlantılı yeni sıçramaya dayanıklı gövde

HDR-AS100V tamamen yeni sıçramaya dayanıklı gövdeden üretilmiştir (IPX4 sınıfı). Action Cam'i birlikte verilen muhafazasının3 dışında yağmurlu havalarda ve üzerine bir şey sıçrayabileceği durumlarda rahatça kullanın. Action Cam gövdesinde bulunan evrensel tripod vida bağlantısıyla fotoğraf makinesini doğrudan tripoda bağlayabilirsiniz. SteadyShot™ görüntü sabitleme özelliği kullanıcı hareket halindeyken sorunsuz bir şekilde görüntü çekilmesini sağlar. Yeni Action Cam'de görüntü sabitleyici genelde bisiklet/motosiklet hareketinden kaynaklanan hızlı titreşimleri güçlü bir şekilde telafi eder.

Dahili GPS ile konum belirleme ve telemetri görüntüleme

Dahili GPS videoların görüntülenmesini ve paylaşımını daha eğlenceli ve kolay hale getirmek için birlikte verilen PlayMemories™ Home yazılımı ile birlikte kullanılabilir. Konum ve yol bilgisiyle birlikte hız bilgisi performansınızı analiz etmeniz için yeni katmanlar eklemenizi sağlar ve bunlar kaydedilerek videoda görüntülenebilir.

Ayrıntıları Görün

Fotoğraf modunda yüksek kaliteli 13,5 MP fotoğraf çekin

HDR-AS100V'nizi fotoğraf moduna alın ve tek bir düğmeye basarak olağanüstü yüksek kalitede 13,5 MP fotoğraflar çekin.

Memory Stick Micro™ ve Micro SD/SDHC ile uyumlu

Memory Stick Micro™ ve Micro SD/SDHC kart yuvası ile genişletilebilir bellek.

Kolay dosya aktarımı için HDMI® çıkışı

HDMI® çıkışıyla, Sony® HDR-AS100V videonuzu HDTV'de (HDMI kablosu gerekir/birlikte verilmez) arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşabilirsiniz.

Kaliteli ses kaydı için dahili stereo mikrofon

Dahili stereo mikrofon maceranızın bütün heyecan verici seslerini kaydedebilmenizi sağlar.

Motion Shot LE

Hızlı hareket eden nesnelerin nefesleri kesen dinamizmini ve enerjisini yansıtın. Spor, hızlı araçlar ve benzeri nesnelerin olduğu aksiyon sahnelerinde, kesintisiz çekim modunda çekilen bir dizi çekim bindirilerek etkileyici tek bir fotoğraf oluşturulur. Motion Shot LE, HDR-AS100V cihaz yazılımının 2.00 veya daha yeni sürümleri tarafından desteklenir.

Seri Çekim

13,5 megapiksel yüksek kaliteli fotoğraflar kesintisiz olarak çekilebilir. Bu işlev, kullanıcının performansı daha sonra değerlendirmek üzere aktivite fotoğrafı çekmek istediği durumlarda kullanışlıdır. Seri Çekim, HDR-AS100V cihaz yazılımının 2.00 veya daha yeni sürümleri tarafından desteklenir.

Teknik Özellikler

  • 13,5 MP (efektif) Exmor R® CMOS sensör

  • Gelişmiş BIONZ X işlemci

  • ZEISS® ultra geniş (170°) Tessar® lens

  • Su sıçramalarına dayanıklı tasarım

  • Wi-Fi® ve NFC Tek dokunuş ile kolay paylaşım ve kontrol

Objektif Tipi
ZEISS® Tessar® Lens
Sensör Tipi
1/2,3 inç tipi arkadan aydınlatmalı Exmor R® CMOS Sensör
Su geçirmez
Birlikte verilen SPK-AS2 kılıfla 5 m'ye kadar
Toz geçirmez
Birlikte verilen SPK-AS2 kılıfla
Darbelere dayanıklı
Birlikte verilen SPK-AS2 kılıfla
Giriş ve Çıkış Terminalleri
Bellek kartı yuvası, Kompozit video çıkışı, Mikrofon girişi, Mikro HDMI çıkışı, Çoklu/mikro USB terminali

Kutu İçeriği

Şarj Edilebilir Pil Paketi (NP-BX1), Mikro USB Kablosu, Kullanma Kılavuzu, Su Geçirmez Kılıf (SPK-AS2), Yapışkanlı Bağlantı (VCT-AM1), Tripod Mount'ı, Uzaktan Kumanda (yalnızca VR Kitinde)

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

İncelemeler

Kullanıcıların Söyledikleri