AKSİYON KAMERALARI

AS20 Wi-Fi Özellikli Action Cam

HDR-AS20
AS20 Wi-Fi Özellikli Action Cam ürününün fotoğrafı

Gövde + Su Geçirmez Kılıf

AS20 Wi-Fi Özellikli Action Cam ürününün görüntüleri
AS20 Wi-Fi Özellikli Action Cam ürününün görüntüleri
AS20 Wi-Fi Özellikli Action Cam ürününün görüntüleri
AS20 Wi-Fi Özellikli Action Cam ürününü iş başında görün

Özellikler

Exmor R® CMOS Sensörle düşük ışıkta çekim yapın

Düşük ışıkta bile sahnenin tüm yönlerini aslına sadık kalarak üretin. Exmor R® CMOS sensörün farklı tasarımı, kabloları ışığı yakalayan foto noktaların arkasına yerleştirerek hassasiyeti önemli oranda artırıp gürültüyü azaltır. Bu teknolojiyle birlikte daha yüksek hızlı paralel sinyal işleme ve daha hızlı sinyal dönüştürme özellikleri, yoğun ayrıntılar ve netlik için görüntülerin daha geniş dinamik aralığa ve daha zengin geçişlere sahip olmasını sağlar.

Keskin, ultra geniş 170° ZEISS Vario-Tessar® lens

170˚ ZEISS® Vario-Tessar® lensle olağanüstü geniş açılı manzaraları yakalayın. Ya da daha geleneksel olan 120˚ manzaraya geçin. Her iki seçenekte de 150 yılı aşkın hassas optik deneyiminden faydalanan ZEISS lens, kayıtlarınıza yoğun kontrast ve keskinlik kazandırırken gelişmiş çok katmanlı kaplama sayesinde parlamayı ve yansımayı önler.

Canlı Önizlemeli Uzaktan Kumanda ile beş adede kadar kamerayı kontrol edin

İsteğe bağlı RM-LVR1 Canlı Önizlemeli Uzaktan Kumanda aksesuarıyla beş adede kadar kamerayı Wi-Fi® ile bileğinizden kontrol edebilirsiniz. Çekim yapın, kameranın kayıt ayarlarını kontrol edin ve beş kaynaktan eşzamanlı, etkileyici görüntüler için kaydı başlatın/durdurun.

SteadyShot ile titremeyen videolar

Hareket halindeyken titreme ve sarsıntı olmadan çekim yapın. Kameranın içinde çalışan elektronik SteadyShot görüntü sabitleme, geniş açıda veya tam telefotoda kameranın titremesinin etkilerini telafi eder. Hareket sensörleri el titremesini ve diğer kamera hareketlerini algılar, ardından elektronik SteadyShot sensördeki özel tampon alanıyla bu hareketleri telafi eder.

60p/50p ve 28 Mbps'de Full HD kayıt

Bu etkileyici özellikler, zengin yaratıcı seçeneklere sahip olmanızı sağlar: Full HD çözünürlükte, 28 Mbps video bit hızında ve 50p'den 240p süper ağır çekime uzanan kare hızlarında kayıt yapabilirsiniz.

Video Birleştirme ile 4 video düzenleme

Video Birleştirme, farklı kameralarla eşzamanlı olarak çekilen dört adede kadar video kaydını (ağır çekimler de dahil) birleştirerek bölünmüş ekranları bir araya getirmenizi sağlar. Bu benzersiz özellik sayesinde karmaşık düzenleme yazılımlarında ustalaşmadan herkes etkileyici videolar oluşturabilir. PlayMemories Home'da kullanılabilir.

Ayrıntıları Görün

Video döndürme özelliği

Yukarı ve aşağı katlanma özelliği, özellikle Action Cam baş aşağı çekim yaparken kullanışlıdır. Kameranın standart yönde çekim yapması için çekim öncesinde özel ayarı seçin.

Dahili stereo mikrofon kaliteli ses kaydı yapar

Muhteşem bir videoyu güzel sesle mükemmelleştirin; dahili stereo mikrofon maceranızın bütün doğal seslerini kaydedebilmenizi sağlar.

Fotoğraf modu seçeneği

Ekstra ekipman kullanmadan yaratıcılık seçeneklerinizi zenginleştirin. Bu video kamera, fotoğraf makinelerini aratmayan, yüksek kaliteli fotoğraflar çekmenize de imkan sunar. Dahası, seri çekim ve hızlandırılmış çekim modlarını kullanarak zahmetsizce görüntü dizisi yakalayabilirsiniz; bunları kullanarak etkileyici videolar oluşturun ya da en beğendiğiniz fotoğrafı seçin.

Uzaktan kontrol ve daha kolay kadrajlama için Wi-Fi®

En hareketli anlarda kendi fotoğrafınızı veya videonuzu çekmek zordur. Vizör/ekran kullanmadan ne çektiğini bilmek kolay olmayabilir. Çözüm mü? Sahneyi akıllı telefonunuzun ekranında görün: Wi-Fi® özelliği akıllı telefonunuzu veya tabletinizi uzak vizöre ve kumandaya dönüştürmenizi sağlar.

150 dakika pil ömrü

Sokakta kaykay yaparken ya da zorlu bir patikada bisiklet sürerken aksiyonu kaydetme fırsatını kaçırmayın: Uzun pil ömrü 150 dakikaya kadar kullanım süresi sağlar.

İnce, hafif tasarım ve kolay erişilebilen kontroller

Rüzgara ve su basıncına daha az maruz kalan ince tasarım, hemen hemen tüm açık hava aktiviteleri için idealdir. Dahası, ince profil kaskınızı (veya bisikletinizi ya da diğer ekipmanınızı) sıkıca sararak büyük tasarımlı diğer markaların aksine hareket edip hizası bozulmaz. Basit düğmeler, eldivenle bile kullanımı kolaylaştırır.

Sağlam, suya dayanıklı, tripod bağlantılı muhafaza

Kamera muhafazasının içindeyken 5 metreye kadar su geçirmez ve 2,5 metreye kadar yükseklikten düşmelere karşı dayanıklıdır. Ayrıca, kir ve toz yalıtımları kameranın neredeyse tamamen çamur, kar, yağmur ve kum geçirmez olmasını sağlar. Action Cam ayrıca çok yönlü, dahili evrensel tripod bağlantısına sahiptir.

Doğal renkler için su altı modu

Action Cam suyun altında bile mükemmel ve doğal renkli görüntüler çeker. Bozulmuş, yeşilimsi görüntü yerine suyun doğal, "gerçek mavi" renginde çıkması için çekimden önce su altı beyaz dengesini ayarlamanız yeterli.

Çift bellek formatıyla dilediğiniz şekilde kayıt yapın

Memory Stick Micro™ ve Micro SD/SDHC kart yuvası ile genişletilebilir bellek; elinizde hangi format olursa olsun rahatlıkla kullanın.

Kolay geniş ekran TV izleme deneyimi için HDMI çıkışı

Yeni fotoğrafları ve videoları büyük ekran HDTV'nizde arkadaşlarınız ve ailenizle zahmetsizce paylaşın (gerekli HDMI kablosu ayrı satın alınır).

Teknik Özellikler

  • 11,9 MP (efektif) Exmor R® CMOS sensör

  • ZEISS® ultra geniş (170°) Tessar® lens

  • Her yere uygun su geçirmez tasarım (birlikte verilen çantayla)

  • Wi-Fi® ile kolay paylaşım ve kontrol

  • SteadyShot görüntü sabitleme bulanıklığı azaltır

Objektif Tipi
ZEISS® Tessar® Lens
Sensör Tipi
1/2,3 inç tipi arkadan aydınlatmalı Exmor R® CMOS Sensör
Su geçirmez
Birlikte verilen SPK-AS2 kılıfla 5 m'ye kadar
Toz geçirmez
Birlikte verilen SPK-AS2 kılıfla
Darbelere dayanıklı
Birlikte verilen SPK-AS2 kılıfla
Giriş ve Çıkış Terminalleri
Bellek kartı yuvası, Mikrofon girişi (stereo), Mikro HDMI çıkışı, Çoklu/mikro USB terminali

Kutu İçeriği

Yapışkanlı bağlantı (VCT-AM1), Micro USB kablosu, Kullanma Kılavuzu, Şarj edilebilir pil paketi (NP-BX1), Suya dayanıklı kılıf (SPK-AS2)

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi