HDR-AS50 Action Cam ürününün görüntüleri
HDR-AS50 Action Cam ürününün görüntüleri
HDR-AS50 Action Cam ürününün görüntüleri
HDR-AS50 Action Cam ürününün görüntüleri
HDR-AS50 Action Cam ürününün görüntüleri

Özellikler

Kolay kullanım için yeni, sezgisel kullanıcı arayüzü

Yeni, sezgisel kullanıcı arayüzünü kullanarak özellikleri hiç olmadığı kadar kolay şekilde seçin ve değiştirin. Tüm menülere kolayca erişebilirsiniz. Kusursuz kamera ayarı deneyimini yaşayın ve çekim ihtiyaçlarınız için mükemmel ayarı bulun. Kamera, Imaging Edge Mobile yüklü bir akıllı telefondan da açılıp kapatılabilir.

SteadyShot™ sarsıntılara ve bulanıklığa son verir

En kayalıklı patikadan en çılgın sörfe, hepimiz izleyicilerin izlemekten keyif alacağı canlı, net videolar çekmek isteriz. SteadyShot, görüntünün sensöre getirdiği salınımı normalleştirir. Bu, hareket bulanıklığı ve gürültü seviyelerini düşük ışıkta bile azaltır.

Gelişmiş hassasiyete sahip Exmor R® CMOS sensör

Gün batımında yokuş aşağı son hızda dağ bisikleti sürmek? Şafakta kano yapmak? Sony'nin Exmor R® CMOS sensörünün artırılmış görüntü netliği ve büyük oranda azaltılmış grenle sağladığı düşük ışık hassasiyeti ile kayıtlarınız mükemmelliğini koruyacak.

Üstün ayrıntılar ve dokular için BIONZ X™

Sony'nin görüntü işleme motoru, dokuları ve ayrıntıları ekstra yüksek işleme hızıyla çıplak gözle görülecek şekilde üretir. BIONZ X, işleme sürecini hızlandıran ön uçtaki LSI (geniş ölçekli entegrasyon) ile birlikte, fotoğraf ve video çekiminde daha doğal ayrıntılar, daha gerçekçi görüntüler, daha zengin ton geçişleri sağlar; gürültüyü azaltır.

Net, ultra geniş ZEISS® Tessar lens

ZEISS® Tessar lens ile geniş açılı muhteşem görüntüler yakalayın ya da standart fakat etkileyici görüntüler çekin. Her iki şekilde de kayak pistleri, dağ yolları, coşkun nehirler gibi zorlu coğrafyaların veya çukurlu asfalt yolların etkileyici geniş çekimlerini yapabilirsiniz.

Görüş açısı ayarı işlevi

Etkileyici efektler ve daha fazla heyecan için hareketli çekimlerinizi çeşitlendirecek yeni esneklik olanaklarını keşfedin. Örneğin, görüş açınız "Geniş" ve "Dar" olmak üzere iki seviyede değiştirilebilir. Ayrıca sorunsuz şekilde ayarlanabilen zum modu, çekim sırasında zum ayarını değiştirmenizi sağlar. 

Dahili stereo mikrofon kaliteli ses kaydı yapar

Muhteşem bir videoyu güzel sesle mükemmelleştirin. Dahili stereo mikrofon, maceranızın seslerini iki kanallı stereo olarak ve doğal bir şekilde kaydetmenizi sağlar. Gürültüsü azaltılan net ses, üretebileceğiniz en gelişmiş video çalışmalarını daha da geliştirir.

4K Zaman Atlamalı Çekim

Zaman Atlamalı Kayıt, belirlenen aralıklarla çekilen yüksek kaliteli 4K fotoğrafları kullanarak zaman atlamalı videolar oluşturmanızı sağlar. Ardından Action Cam Movie Creator veya Action Cam App (sürüm 2.0)4 bu görüntüleri kolayca etkileyici bir zaman atlamalı videoya dönüştürür.

Yüz Algılamalı Özel Bölüm Videosu Oluşturucu 

Dahili Özel Bölüm Videosu Oluşturucu ve yüz algılama ile kamerada otomatik düzenleme yapmanın ne kadar kolay olduğunu keşfedin. Özel Bölüm Videosu Oluşturucu, spor performansının dışında günlük olaylar ve seyahat gibi birçok sahneyi destekler. Kaydın özel bölümleri otomatik olarak seçilerek arka plan müzikli bir özel bölüm videosu oluşturulur. Çalışmanızı, akıllı telefonunuzdan anında paylaşabilirsiniz.

Gelişmiş video tarzı için manuel kontrol

Aileniz, arkadaşlarınız ve hayranlarınızla paylaşmaktan gurur duyacağınız heyecan verici aksiyon videoları için gelişmiş çekim özelliklerini keşfedin. Beyaz dengesi ve AE değiştirme gibi gelişmiş manuel ayarlar kullanın, ayrıca parlaklık ve ton ayarlarını diğer kameraların görüntülerine göre optimize ederek videolarınızı daha kolay düzenleyin. Yönetmen ve aksiyon yıldızı olarak becerinizi ve tarzınızı gösterin.

Ustream (şu anda IBM Cloud Video) üzerinden Canlı Akış

Kayak yaparken, sörf yaparken dalgaların arasında gerçek zamanlı paylaşımlar yapın. Sahneleri, yüksek kaliteli görüntü ve sesle anında yayınlayın.

Ağır çekim video için HD çözünürlükte 120 fps

HD çözünürlükte 120 fps yüksek kare hızlı kayıt sayesinde hareketli aksiyon sahnelerinin her ayrıntısını akıcı ağır çekimde görün.

Seri Çekim

Hareketli sahneleri seri çekimle yakalayın. Bu, bir hareket veya geçişin sekiz adete kadar yüksek kaliteli çekimini yapmanızı sağlar. Geri dönüp stilini gözden geçirmek isteyenler için mükemmel bir özelliktir. Ayarlar 8 fps/1 sn, 5 fps/2 sn ve 2 fps/5 sn şeklindedir.

Motion Shot LE

Bir hareketli sahnenin tamamını tek bir karede yakalayın. Bu özellik, hareket eden bir nesnenin kompozit görüntüsünü oluşturur; ayrıca birçok farklı seri çekim hızı ayarlayabilirsiniz: 8 fps/1 sn, 5 fps/2 sn ve 2 fps/5 sn.

Aynı anda 5 kameraya kadar

Yerden yukarıya veya yukarıdan aşağıya doğru heyecan verici çekimler yapmak için beşe kadar kamera kullanın. Bu kameraları, Canlı Önizlemeli Uzaktan Kumanda (HDRAS50 ile birlikte verilmez) veya Imaging Edge Mobile uygulaması yüklü akıllı telefon kullanarak kolayca kontrol edebilirsiniz.

Kolay kreatif düzenleme için Action Cam Movie Creator

Action Cam Movie Creator ile videolarınızı güzelleştirin. 4K Zaman Atlamalı Çekim ve ağır çekim video gibi özelliklerle videoları daha hızlı ve kolay üretip düzenleyin. Video döndürme ile videolarınızı saat yönünde veya saatin tersi yönde 90˚ döndürün veya Çoklu Görünüm ile aynı anda farklı kameraların çektiği dört adede kadar video kaydını birleştirerek bölünmüş ekranda kompozisyon oluşturun.

Kullanışlı Döngülü Kayıt

Döngülü kayıt özelliği sayesinde, mükemmel anı kaçırmaktan korkmayın. Döngülerin üzerine yazılarak yapılan kayıtlar, 5, 20, 60 veya 120 dakikalık seçeneklere sahiptir veya "sınırsız" olarak ayarlanabilir. Kapasiteyi aşmak konusunda endişelenmeksizin en özel anı yakalamak için bu özelliği kullanın.

Action Cam Uygulaması

Sezgisel mobil uygulama; zaman atlamalı kolay video düzenleme, ağır çekim/hızlı çekim ve kablosuz film dosyası aktarımı aracılığıyla her zaman ve her yerde "kendinizi kanıtlamanızı" sağlıyor.

Standart olarak sunulan Su Altı Muhafazası

İsteğe bağlı ekipman satın almak zorunda kalmadan, birlikte verilen Su Altı Muhafazasını kullanarak Action Cam ile 60 m/197 ft derinliğe dalın. Düz panelli bu aksesuar, tüm kamera işlevlerini muhafazadan kolayca kontrol etmenizi sağlar. Dahası, bu sağlam ve kompakt kamerayı darbelere, neme, pasa, toza ve kuma karşı korur. Deniz maceralarını gönül rahatlığıyla yaşayın ve keşiflerinizi zorlu arazilere taşıyın.

Gelişmiş kullanım kolaylığı 

Dahili tripod soketine yerleştirdiğiniz Action Cam'inizle, yüzey ne kadar engebeli olursa olsun sabit çekimler yapabilirsiniz. USB bağlantıları, aksesuarları daha kolay takabilmeniz için kameranın arkasında bulunmaktadır.

Memory Stick Duo™/SD yuvası

Bellek kartı yuvası, Memory Stick Micro™ (M2™) ve Mikro SD / SDHC / SDXC Bellek Kartı (sınıf 4 veya üzeri) bellek kartları ile uyumludur. Çekim gereksinimlerinize ve bilgisayarınızla olan uyumluluğuna göre en uygun kartı seçin. (Bellek kartları birlikte verilmez.)

Kamera durumunu kolayca görmek için ek kayıt ışıkları

Bu Action Cam'in önünde, üstünde ve arkasında üç kayıt ışığı bulunur. Artık kayıt durumunu farklı yönlerden kolayca kontrol edebilir ve yardımcı hatırlatma sesini de duyabilirsiniz.

iMovie ve Final Cut Pro X ile çalışır

Bu ürün Final Cut Pro X ve iMovie ile uyumludur.

Teknik Özellikler

Sağlam ve kompakt HDR-AS50 Action Cam, birlikte verilen Su Altı Muhafazası ile kendi görüş açınızdan eğlenceli videolar çekmenizi sağlar. Sade tarz, kullanıcıyı her gün video çekmeye teşvik eder. SteadyShot, 4K Zaman Atlamalı Çekim ve diğer gelişmiş özellikler, video çekmeyi eğlenceli ve kolay hale getirir.
  • Geliştirilmiş Full HD 60p sayesinde zengin renklere sahip canlı, net görüntüler çekersiniz.

  • Yeni kullanıcı arayüzü, kamerayı sezgisel olarak kullanmanızı sağlar.

  • SteadyShot, bulanıklığı üç kat daha etkili azaltır.

  • Ayarlanabilir görüş alanı ve zum ile istediğiniz açıda çekim yapın.

Objektif Tipi
ZEISS® Tessar
Sensör Tipi
1/2,3 tipi (7,77 mm) arkadan aydınlatmalı "Exmor R®" CMOS Sensör
Su geçirmez
Birlikte Verilen Su Altı Muhafazasıyla (MPK-UWH1)
Toz geçirmez
Birlikte Verilen Su Altı Muhafazasıyla (MPK-UWH1)
Darbelere dayanıklı
Birlikte Verilen Su Altı Muhafazasıyla (MPK-UWH1)
Giriş ve Çıkış Terminalleri
Çoklu/Micro USB Terminali

Kutu İçeriği

Şarj Edilebilir Pil Paketi (NP-BX1), Mikro USB Kablosu, Başlangıç Kılavuzu, Su Altı Muhafazası (MPK-UWH1), Aksesuar Tokası

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi