Özellikler

Üstün taşınabilirlik için daha küçük ve hafif tasarım

Action Cam Mini ağırlık yapmaz. İnce, su sıçramasına dayanıklı tasarımı eski Action Cam'lerin üçte ikisi büyüklüğündedir, böylece film çekerken rüzgar baskısı daha az olur. Kayıt yapmak da çok kolaydır: Action Cam Mini, muhafazanın yan kısmında bulunan ve eldivenle bile kullanılabilen basit düğmelerle çalıştırılabilir.

Kolay, yaratıcı kontrol için Canlı Önizlemeli Uzaktan Kumanda

Aksiyonun kalbindeyken peşinde olduğunuz çekimi yapın. Birlikte verilen Canlı Önizlemeli Uzaktan Kumandayı bileğinize takıp Wi-Fi® bağlantısı kurarak kaydı uzaktan başlatın/durdurun ve kamera modu ayarlarına erişin. Aynı anda beş adede kadar Action Cam'i kontrol edebilirsiniz. Sudan korkmanıza gerek yok: Canlı Önizlemeli Uzaktan Kumanda 3 metreye kadar derinliklerde çalışır, hatta nerede olduğunuzu takip etmek için GPS'i kullanır.

SteadyShot, sarsıntılara ve bulanıklığa son verir

En kayalıklı patikadan en çılgın sörfe,hepimiz izleyicilerin izlemekten keyif alacağı canlı, net videolar çekmek isteriz. SteadyShot görüntünün sensör üzerinde sallanmasını normalleştirir, böylece düşük ışıkta bile hareket kaynaklı bulanıklık ve gürültü seviyelerini azaltır.

Yüksek bit hızında kayıt için XAVC S

Yüksek bit oranlı XAVC S formatı, gerçek video tutkunları için idealdir. Olağanüstü yüksek kaliteli ifade ve minimum gürültü için 50 Mbps hızında Full HD görüntü kaydı yapın. Ayrıca etkili video kaydı için Uzun GOP (Görüntü Grubu) veri sıkıştırma yöntemini kullanır.

Gelişmiş hassasiyete sahip Exmor R® CMOS sensör

Gün batımında yokuş aşağı son hızda dağ bisikleti sürmek? Şafakta kano yapmak? Sony Exmor R® CMOS sensörün artırılmış görüntü netliği ve büyük oranda azaltılmış grenle sağladığı düşük ışık hassasiyeti ile kayıtlarınız mükemmelliğini koruyacak.

Üstün ayrıntılar ve dokular için BIONZ™ X

Sony'nin görüntü işleme motoru, dokuları ve ayrıntıları ekstra yüksek işleme hızıyla çıplak gözle görülecek şekilde üretir. BIONZ™ X, işleme sürecini hızlandıran ön uçtaki LSI (geniş ölçekli entegrasyon) ile birlikte, fotoğraf ve videolar için daha doğal ayrıntılar, daha gerçekçi görüntüler, daha zengin ton geçişleri ve daha az gürültü sağlar.

Keskin, ultra geniş 170° ZEISS Vario-Tessar® lens

170˚ ZEISS® Vario-Tessar® lensle manzaraları olağanüstü geniş açıyla yakalayın. SteadyShot açıkken geleneksel 120˚ görüş açısına geçip hareketli anlarda bile üstün görüntü sabitliğinden yararlanın. Her iki şekilde de kayak pistleri, dağ yolları, coşkun nehirler gibi zorlu coğrafyaların veya çukurlu asfalt yolların etkileyici geniş çekimlerini yapabilirsiniz.

Dahili stereo mikrofon kaliteli ses kaydı yapar

Muhteşem bir videoyu güzel sesle mükemmelleştirin. Action cam Mini'nin dahili stereo mikrofonu, sörf yaparken gürüldeyen dalgalardan patikada yarışırken duyduğunuz esintiye kadar maceranızın tüm doğal seslerini yakalamanızı sağlar. Hatta birlikte verilen suya dayanıklı kılıfla da gerçekçi ses kaydı yapabilirsiniz.

Süper ağır çekim video için HD çözünürlükte 120 fps

İfade seçeneklerinizi genişletin. APS-C (Super 35 mm eşdeğeri) kırpma modunda video çekerken bu kamera HD çözünürlükte (1280 x 720 piksel), yüksek kare hızında 120 fps çekimi destekler. Bu kare hızında çekilen videoları gerçek sinematik kare hızı olan 30p'de oynatarak her anı tüm ayrıntılarıyla yakalayan etkileyici 4 kat ağır çekim efektleri oluşturabilirsiniz.

Su sıçramasına dayanıklı tasarım sudan etkilenmez

Dağda bir gün geçirmeye hazırlanıyorsanız suya dayanıklı kılıfı evde bırakın: IPX4 sınıfı su sıçramasına dayanıklı tasarım, hava şartlarına dayanıklıdır. Bu Action Cam'ı kılıfa ihtiyaç duymadan doğrudan tripoda da takabilirsiniz.

Suya dayanıklı kılıfla korkmadan dalın

Birlikte verilen suya dayanıklı kılıf ile suda sörf yaparken Action Cam'inizi 5 metreye kadar koruyun (Su altında netleme yapmak için uygun değildir)

Profesyonel işlevler ve kolay düzenleme için Action Cam Movie Creator

Action Cam Movie Creator ile videolarınızı güzelleştirin. GPS Verileri Ekleme ve süper ağır çekim video gibi özelliklerle videoları daha hızlı ve kolay üretip düzenleyin. Video döndürme ile videolarınızı saat yönünde veya saatin tersi yönde 90˚ döndürün veya Çoklu Görünüm ile aynı anda farklı kameraların çektiği dört adede kadar video kaydını birleştirerek bölünmüş ekranda kompozisyon oluşturun.

GPS Verileri Ekleme özelliğiyle maceralarınızı takip edin

Konumunuzu takip edin ve performansınızı daha hassas şekilde analiz edin. GPS Verileri Ekleme ne kadar hızlı gittiğinizi hesaplar ve rotanızı, hızınızı ve diğer bilgileri görüntüleyen başka bir video dosyası oluşturur, böylece son maceranızın önemli ayrıntılarını bilirsiniz.

Baş Aşağı Çevirerek Çekim

Action Cam Mini'yi baş aşağı takmanız mı gerekiyor? Sorun değil. Action Cam Mini, kameranın baş aşağı takılmasını destekleyen ve görüntüyü doğru şekilde çeviren özel bir ayara sahiptir. Bu sayede kamerayı her yere, her açıda takabilir ve aynı harika, yönü doğru kayıtları yapmaya devam edebilirsiniz.

Motion Shot LE her hareketi ve geçişi görmenizi sağlar

Bu muhteşem yaratıcı özellikle en büyük sıçrayışlarınızı ve en ustaca numaralarınızı sergileyin. Motion Shot LE ile yakalanan nesne hareketi tek bir arka planda üst üste bindirilmiş görüntüler dizisi şeklinde görüntülenir, böylece her geçişi harika netlik ve olağanüstü ayrıntılarla görebilirsiniz.

Tüm isteğe bağlı aksesuar serimizi inceleyin

Yaratıcılığınızı sergilemenize yardım eden isteğe bağlı aksesuar serisiyle daha etkileyici çekimler yapın. Action Cam'inizi gidon veya baş kitine takın; dilerseniz video kameranızı köpek göğüslüğüyle de kullanabilirsiniz.

Wi-Fi® ile kablosuz özgürlüğe kavuşun

Wi-Fi® bağlantısı kurarak videoları ve daha fazlasını Action Cam'inizden Android veya iOS akıllı telefonunuza ya da tabletinize kolayca aktarın. Daha sonra, videolarınızı arkadaşlarınızın ve ailenizin izleyebilmesi için favori web sitelerinize ve sosyal medya ağlarınıza hızla yükleyebilirsiniz.

Seri Çekim

Hareketli sahneleri seri çekimle yakalayın. Bu özel ayarı etkinleştirdiğinizde 1, 2 veya 5 saniyelik aralıklarla maksimum 10 yüksek kaliteli çekim yapabilirsiniz. Bir numaranın veya geçişin her aşamasını yakalamanızı sağlayan bu özellik, geriye dönüp stillerini analiz etmeyi sevenler için idealdir.

Uyarı ışığı ne zaman kayıt yaptığınızı söyler

Bu Action Cam, ünitenin üzerindeki ışığa ek olarak kameranın üst kısmında ikinci bir uyarı ışığına sahiptir. Artık kayıt durumunu çeşitli açılardan kolayca kontrol edebilirsiniz.

Aralıklı fotoğraf çekimiyle yaratıcı videolar oluşturun

En küçük hareketleri ayrıntılı ve doğru olarak yakalayın. Aralıklı kayıt 5, 10, 30 veya 60 saniyede bir fotoğraf çeker ve bu fotoğraflar birleştirilerek zaman atlamalı video oluşturulur. Bu özellik, özellikle uzun bir süre boyunca kesintisiz kayıt yaparken kullanışlıdır.

Çift bellek formatıyla dilediğiniz şekilde kayıt yapın

Anılarınızı dilediğiniz şekilde depolayın. Memory Stick Micro™ (Mark 2) veya Micro SD/SDHC'ye (Sınıf 4 veya üstü) kayıt yapın. Yüksek bit hızlı XAVC S formatında kayıt yapmak isteyenler doğrudan SDXC karta kayıt yapabilir. Böylesi bir esneklikle her zaman size ve maceralarınıza en uygun kayıtları yapabileceksiniz.

Etkileyici fotoğraflar için fotoğraf modu

Hareketi canlı, ayrıntılı fotoğraflarla yakalayın. Fotoğraf modu yüksek kaliteli 11,9 megapiksel fotoğraflar çeker ve 170˚ geniş açılı lens, yaşadığınız macerayı gördüğünüz şekliyle paylaşmanıza imkan tanır.

USB şarj/USB güç kaynağıyla gücünüz hiç bitmesin

Harika bir yolculuğa her zaman hazır olun: Action Cam'inizi USB bağlantı noktası aracılığıyla dizüstü veya masaüstü bilgisayardan şarj edin ve maceraya hazır olun. Kullanışlı, isteğe bağlı AC-UD10 AC adaptörünü kullanarak Action Cam'inizi şarj olurken de kullanabilir ve çekim yapabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Su sıçramasına dayanıklı gövdeli daha küçük ve hafif Action Cam ile çekim yapmaktan daha fazla keyif alın. Action Cam Mini önceki modellerin üçte ikisi büyüklüğünde olsa da Exmor R® CMOS sensör, BIONZ X ve XAVC S kayıt sayesinde yüksek kaliteli görüntü ve ses kaydından ödün vermez. Ekipmanınızı alın ve maceralarınızı daha güzel şekilde çekmeye hazırlanın.
  • 11,9 MP (efektif) Exmor R® CMOS sensör

  • 170° geniş açılı ZEISS® Tessar lens

  • XAVC-S formatında yüksek bit hızlı kayıt

  • Su sıçramasına dayanıklı tasarımı sayesinde istediğiniz yere götürün

  • SteadyShot görüntü sabitleme bulanıklığı azaltır

Objektif Tipi
ZEISS® Tessar® Lens
Sensör Tipi
1/2,3 inç tipi arkadan aydınlatmalı Exmor R® CMOS Sensör
Su geçirmez
Birlikte verilen SPK-AZ1 kılıfla 5 m'ye kadar
Toz geçirmez
Birlikte verilen SPK-AZ1 kılıfla
Darbelere dayanıklı
Birlikte verilen SPK-AZ1 kılıfla
Giriş ve Çıkış Terminalleri
Bellek Kartı Yuvası, Çoklu/Micro USB Terminali

Kutu İçeriği

Suya Dayanıklı Çanta (SPK-AZ1), Yapışkanlı Bağlantı (VCT-AM1), Şarj Edilebilir Pil Paketi (NP-BY1), Mikro USB Kablosu, Tripod Adaptörü, Kit Seçenekleri: CANLI ÖNİZLEMELİ UZAKTAN KUMANDA Kiti (Canlı Önizlemeli Uzaktan Kumanda (RM-LVR2V)) veya BİSİKLET BAĞLANTI KİTİ (Canlı Önizlemeli Uzaktan Kumanda (RM-LVR2V), Evrensel Baş Kiti (BLT-UHM1), Boru Bağlantısı (VCT-RBM1), Buğu Önleyici Kaplama (AKA-AF1)) ya da GİYİLEBİLİR BAĞLANTI KİTİ (Canlı Önizlemeli Uzaktan Kumanda (RM-LVR2V), Evrensel Baş Kiti (BLT-UHM1), Bilek Kayışı (AKA-WM1), Buğu Önleyici Kaplama (AKA-AF1))

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi