α Library

iPhone, Android telefonlar, iPad ve Android tabletlere yönelik ücretsiz bir uygulama olan α Library ile Sony α ürünleri dünyasını keşfedin. 

α dünyasını keşfedin.

Arayın. Öğrenin. Eğlenin.

α Library'yi yüklerseniz Sony α lens ürün grubunun tamamı ile ilgili son dijital lens kataloğunu indirebilir ve ayrıca güçlü arama işlevlerinden faydalanabilirsiniz. Sony α lenslerde kullanılan spektrum teknolojilerini temelden gelişmişe kadar öğrenebilmeniz için, bir teknik lens kılavuzu da dahildir. α Library, Sony web sitelerindeki son makalelerle sizi güncel tutar ve günümüzün en tanınmış sanatçılarından bazıları tarafından çekilen olağanüstü görüntüleri keşfetmenize yardımcı olur. 

Ara
Ara

Çok çeşitli bilgilere kolay erişim sunan, dijital Sony α Lens kataloğu ile α Lens kullanımıyla ilgili aradığınız bilgileri bulun. Kategorisine, netleme uzaklığına ve hatta sahneye göre indeksten lens seçin.

Öğrenin
Öğrenin

Doğru lensleri seçmek için pratik bilgiler ve her sayıda işlenen nesne ve konular için çekim teknikleriyle dolu olan bu lens kılavuzu, fotoğrafçılık ipuçları için tek adresinizdir. 

Keyfini çıkarın
Keyfini çıkarın

Dünyanın tanınmış sanatçılarının yer aldığı röportajların ve köşe yazılarının keyfini çıkarın. Sony web sitelerindeki en yeni bilgilere erişin. 

* Ekran görüntüsü temsilidir.

1. Dijital Katalog

Lens türüne, netleme uzaklığına ve hatta sahnelere göre lens arayın

2. Teknoloji

Birinci sınıf değiştirilebilir lenslerin ardındaki gelişmiş temel teknolojileri öğrenin

3. α Picks

Farklı Sony α Lenslerle çekilen fotoğraf seçkisinin keyfini çıkarın

4. α Evreni

Aynı düşüncedeki fotoğrafçılık hayranlarıyla muhteşem fotoğrafları keşfedin ve paylaşın

5. Dersler

Fotoğrafçılık ipuçları için tek adres niteliğindeki bu kaynakta temel çekim tekniklerini öğrenin

6. Yeni Lensler

En yeni α Lens ürün bilgileriyle güncel kalın

7. Temel bilgiler

Her α lens ile ilgili temel bilgileri öğrenin

8. α Magazine

Dünyaca tanınmış sanatçılara ait köşe yazılarının ve olağanüstü fotoğrafların keyfini çıkarın

Kolayca gezinilebilen lens indeksi
Kolayca gezinilebilen lens indeksi

Kategorisine, netleme uzaklığına ve hatta sahnelere göre indeksten lens seçin.

Anlaşılır, bilgilendirici bir rehber

Çok ayrıntılı lens açıklamaları

Her α lens, birlikte kullanılabilecek aksesuarlardan kabiliyetlerini örnekleyen fotoğraflara kadar tüm ayrıntılarıyla açıklanır.

Anlaşılır, bilgilendirici bir rehber
Öğrenin

Doğru lensleri seçmenize yardımcı olacak pratik bilgiler ve çekim teknikleriyle dolu olan bu uygulama, fotoğrafçılık ipuçları için tek adresinizdir. 

Bilgi ve teknoloji
Bilgi ve teknoloji

İhtiyaçlarınıza en uygun α lense karar vermeden önce her ürün hakkındaki temel bilgileri ve ürünle ilgili daha iyi bir fikre sahip olmanızı sağlayacak teknolojileri öğrenin.

Temel çekim ipuçları

Doğru lensleri seçmek için pratik bilgiler ve her makalede işlenen nesne ve koşullara yönelik çekim teknikleriyle dopdolu olan α Lessons, fotoğrafçılık ipuçları için tek adresiniz.

Temel çekim ipuçları
Keyfini çıkarın

Sony web topluluklarındaki son bilgilere erişin ve dünyadaki en iyi sanatçıların yer aldığı köşe yazılarının ve çalışmaların keyfini çıkarın.

Her lensin anlatacak bir hikayesi vardır

α Picks'te belirli aralıklarla farklı Sony α Lenslerle çekilen fotoğraflar sergileniyor. Olasılıklarla dolu bir dünyayı gün ışığına çıkaracak eşsiz bir lens yelpazesini keşfedin.

α Lenslerle ilgili tüm web sitelerine erişin

Sony web sitelerindeki en yeni makalelere erişerek, güncel kalın ve dünyanın her yerinden çeşitli içeriklerin keyfini çıkarın.

α Lenslerle ilgili tüm web sitelerine erişin
Fotoğraf sanatı kaynağı
Fotoğraf sanatı kaynağı

α Magazine'in her sayısı, portre veya gezi gibi özel bir temaya odaklanır. Temalar, dünyaca tanınmış sanatçılara ait olağanüstü fotoğraflarla anlatılır ve röportajlar ve profillerle birlikte sunulur.

Ekran görüntüleri

Uygulamayı kullanmadan önce lütfen okuyun.