İçeriğe Atla

Android Smart TV

Smart TV'niz şimdi daha akıllı. Akıllı telefonunuz veya tabletinizdeki sevdiğiniz deneyimleri düşünün. Şimdi bunları BRAVIA® Android TV'de daha büyük ve iyi bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Android Smart TV'de Android TV uygulamalarına göz atan çift

Tüm içeriklere anında erişin

Geleneksel yayın kanalları, harika internet içerikleri ve eğlenceli Android TV uygulamalarının tek bir sade kullanıcı arayüzünde bir araya geldiği yeni nesil TV deneyimini yaşayın. Android Smart TV serimizle içerikler arasında sorunsuz geçiş yaparak tüm aileyi eğlendiren bir eğlence deneyimine sahip olabilirsiniz.

Sesli Aramayla izlemek istediğiniz şeyi söyleyin

BRAVIA® Android TV hızlı, sorunsuz navigasyon için geliştirilmiştir. Sesli Arama aradığınızı daha hızlı bulmanızı sağlar; böylece izlemeye daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Android TV'nize ne izleyeceğinizi de sorabilirsiniz: Tercih ettiğiniz türü söylediğinizde Android Smart TV, eşleşen programların ve filmlerin listesini görüntüler. 

Android Smart TV'de eğlence içeriği bulmak için Sesli Aramayı kullanan çift
Android Smart TV'ye bağlanmak için Google Cast'i kullanan akıllı cihaz

Google Cast ile eğlence deneyiminizi zenginleştirin

Yeni BRAVIA® Android Smart TV serimiz Google Cast™ özelliklidir. Android, iOS ve dizüstü bilgisayarlar da dahil olmak üzere kişisel cihazlarınızı Android TV'nize bağlayarak içerik görüntüleyebilir, müzik dinleyebilir veya oyun oynayabilirsiniz.  

İçerik ve uygulamalar dünyası

Yeni BRAVIA® serisi, Android TV uygulamalarını oturma odanıza getiriyor. Google Play™, filmleri ve TV programlarını keşfetmek, viral videoları izlemek, eğlenceli oyunlar oynamak ve daha birçok seçenek için idealdir. Sayıları günden güne artan uygulamalar, Android Smart TV'nizde her zaman yeni deneyimler yaşayabilmenizi sağlar.

TV uygulamaları, Sesli Arama ve eğlence seçeneklerini görüntüleyen Smart TV arayüzü
Akıllı telefonlarını kullanarak arkadaşlarıyla Android TV'de fotoğraf paylaşan insanlar

Anıları saniyeler içinde paylaşın

Yeni Sony Android Smart TV modellerinde bulunan Photo Sharing Plus, en fazla on kişinin akıllı telefonları ve TV arasında fotoğraf ve video paylaşmasını sağlar. İnternet bağlantısı ve Wi-Fi® yönlendirici gerekmez; yani ek cihazlar veya kablolarla uğraşmak zorunda kalmazsınız.