CDX-G1200U CD Alıcı ürününün görüntüleri
CDX-G1200U CD Alıcı ürününün görüntüleri
CDX-G1200U CD Alıcı ürününün görüntüleri
CDX-G1200U CD Alıcı ürününün görüntüleri
CDX-G1200U CD Alıcı ürününün görüntüleri
CDX-G1200U CD Alıcı ürününün görüntüleri

Özellikler

EXTRA BASS™, her basa güç kazandırır

Müziğinizdeki alçak tonları güçlendirmek için EXTRA BASS™ düğmesine basın. Bu özellik, bas notaları güçlendirerek derin ve vurucu baslar oluşturur. Düğmeye basarak modu etkinleştirin ve dinamik sesin keyfini çıkarın.

10 bant ekolayzer ile müziğinizi özelleştirin 

10 bant ekolayzer ile ses çalmayı kendi zevkinize göre özelleştirin. Kendi eşsiz ses düzeninizi oluşturmak için sürgüleri kaydırın veya 10 ön ayardan birini seçin. Yeni karaoke modu vokal frekansını alçaltır; böylece aracınızda şarkılara eşlik ederek eğlenebilirsiniz.

Dijital filtreler, sesi hoparlörleriniz için optimize eder

Hoparlörler, en uygun frekanslar çalınırken daha iyi performans gösterir. Yüksek geçişli filtre, tam aralıklı hoparlörlerinize yüksek ve orta aralıklı frekanslar gönderirken; düşük geçişli filtre yalnızca bas frekansları subwoofer'a yönlendirir. 

Mobil cihazınızı USB ile bağlayın 

MP3 çalarınızı ön USB bağlantı noktasına takarak mobil müzik arşivinize erişebilirsiniz.

Dahili CD çalar daha fazla oynatma seçeneği sunar

Evdeki koleksiyonunuzdan müzik çalmak için istediğiniz CD'yi takın.

AOA 2.0, akıllı telefon uygulamalarınızdan müzik çalmanızı sağlar

USB terminali, Android Open Accessory 2.0 ile uyumludur. Dolayısıyla Android akıllı telefonunuzla ve uygulamalarıyla uyumlu olan tüm müzikleri çalabilir. Ön USB bağlantı noktasına takın ve telefonunuzun ekranını kullanarak çalma listelerine göz atın.

Kolay okuma için Dikey Hizalama özellikli LCD ekran

Geleneksel ekranlardan daha geniş izleme açısına ve 5 kata kadar daha yüksek kontrasta sahip olan dikey hizalama özellikli ekran, her zaman kolayca okunur.

Daha da iyi ses için Sony hoparlörlerle eşleştirin

Sisteminizi genişletmek mi istiyorsunuz? Mümkün olan en iyi eşleşme için Sony'nin FB tam aralıklı hoparlörlerini deneyin. Bu hoparlörler, zengin ve güçlü ses için CDX-G1200U'daki EXTRA BASS devresini tamamlar.

Yüksek kaliteli FLAC dosyalarını dinleyin

FLAC, MP3'ün aksine ses sinyalini ses kalitesinde kayıp olmadan sıkıştıran bir dosya biçimidir. FLAC dosyalarını tüm ihtişamıyla oynatmak için ön USB bağlantı noktasına takın.

Sesle senkronize aydınlatma duyguları harekete geçiriyor

Parçanın dinamiklerine göre değişen ve titreşen ışıklarla müziğin hareket ettiğini görün.

Yapılandırılabilir direksiyon kumanda girişi 

Alıcıdaki düğmelere basmak yerine direksiyon kontrollerini kullanmak mı istiyorsunuz? Yapılandırılabilir direksiyon kumanda girişi sayesinde uyumlu araçlarda kurulumu kolaydır.

Net ve güçlü ses için 4 X 55 W amplifikasyon

Dahili amplifikatör, 55 Watt x 4 (4 ohm'da maks.) / 20 watt x 4 (4 ohm'da RMS) ile ihtiyacınız olan ses seviyesini sunar.

Teknik Özellikler

Yolda güçlü sesin keyfini çıkarın. EXTRA BASS müziğinizin ritmini güçlendirirken, 4 x 55 w amplifikasyon ihtiyacınız olan ses seviyesini sunar. Telefonunuzdan kolayca müzik akışı sağlayabilir ve 10 bant ekolayzer ile sesi özelleştirebilirsiniz.
  • 4 x 55 W

  • Dinamik bas güçlendirme için EXTRA BASS özelliğini açın

  • Android telefonunuzdaki uygulamalardan müzik çalın

  • Karaoke moduna sahip ayarlanabilir 10 bant ekolayzer

  • Ön USB bağlantı noktası, akıllı telefonunuza veya MP3 çalarınızın müzik arşivine bağlanır

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

İncelemeler

Kullanıcıların Söyledikleri