DSX-A210UI | Dijital Ortam Alıcısı ürününün görüntüleri
DSX-A210UI | Dijital Ortam Alıcısı ürününün görüntüleri

Özellikler

EXTRA BASS™, her basa güç kazandırır

Müziğinizdeki alçak tonları güçlendirmek için EXTRA BASS düğmesine basın. Bu özellik, bas notaları güçlendirerek derin ve vurucu baslar oluşturur. Düğmeye basarak modu etkinleştirin ve dinamik sesin keyfini çıkarın.

10 bant ekolayzer ile müziğinizi özelleştirin 

10 bant ekolayzer ile ses çalmayı kendi zevkinize göre özelleştirin. Kendi eşsiz ses düzeninizi oluşturmak için sürgüleri kaydırın veya 10 ön ayardan birini seçin. Yeni karaoke modu vokal frekansını alçaltır; böylece aracınızda şarkılara eşlik ederek eğlenebilirsiniz.

Mobil cihazınızı USB ile bağlayın 

MP3 çalarınızı ön USB bağlantı noktasına takarak mobil müzik arşivinize erişebilirsiniz.

Kolay okuma için Dikey Hizalama özellikli LCD ekran

Geleneksel ekranlardan daha geniş izleme açısına ve 5 kata kadar daha yüksek kontrasta sahip olan dikey hizalama özellikli ekran, her zaman kolayca okunur.

Daha da iyi ses için Sony hoparlörlerle eşleştirin

Sisteminizi genişletmek mi istiyorsunuz? Mümkün olan en iyi eşleşme için Sony'nin FB tam aralıklı hoparlörlerini deneyin. EXTRA BASS sistemini zengin, güçlü ses için tamamlar.

Yüksek kaliteli FLAC dosyalarını dinleyin

FLAC, MP3'ün aksine ses sinyalini ses kalitesinde kayıp olmadan sıkıştıran bir dosya biçimidir. FLAC dosyalarını tüm ihtişamıyla oynatmak için ön USB bağlantı noktasına takın.

Sesle senkronize aydınlatma duyguları harekete geçiriyor

Parçanın dinamiklerine göre değişen ve titreşen ışıklarla müziğin hareket ettiğini görün.

Yapılandırılabilir direksiyon kumanda girişi 

Alıcıdaki düğmelere basmak yerine direksiyon kontrollerini kullanmak mı istiyorsunuz? Yapılandırılabilir direksiyon kumanda girişi sayesinde uyumlu araçlarda kurulumu kolaydır.

Net ve güçlü ses için 4 X 55 W amplifikasyon

Dahili amplifikatör, 55 watt x 4 (4 ohm'da maks.) / 20 watt x 4 (4 ohm'da RMS) ile ihtiyacınız olan ses seviyesini sunar.

USB girişi, iPhone veya iPod cihazınızdan müzik çalmanızı sağlar 

Kullanışlı USB girişi ile, iOS cihazınızdan kolayca müzik çalabilirsiniz. USB kablosu (birlikte verilmez) ile bağlamanız yeter, böylece ekranda parça bilgilerini görürken temel oynatma işlevlerini kontrol edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Yolda güçlü sesin keyfini çıkarın. EXTRA BASS müziğinizin ritmini güçlendirirken, 4 x 55 w amplifikasyon ihtiyacınız olan ses seviyesini sunar.
  • 4 x 55 W

  • Dinamik bas güçlendirme için EXTRA BASS özelliğini açın

  • Karaoke moduna sahip ayarlanabilir 10 bant ekolayzer

  • Ön USB bağlantı noktası, akıllı telefonunuza veya MP3 çalarınızın müzik arşivine bağlanır

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

İncelemeler

Kullanıcıların Söyledikleri