ARAÇ İÇİ ALICILAR VE ÇALARLAR

WebLink™ Cast Özellikli 6,2 inç (15,7 cm) Bluetooth® DAB Ortam Alıcısı

XAV-1550D
XAV-1550D birincil
XAV-1550D
XAV-1550D
XAV-1550D
Daha iyi bağlanabilirlik, daha az parlama

Her yolculukta WebLink™ Cast ile yansıtılan akıllı telefon içeriklerinin keyfini çıkarın. Parlamayı önleyen 6,2 inç diyagonal (15,7 cm) dokunmatik ekran, kontak açılır açılmaz uyanır ve müzik, iletişim ve diğer işlevler üzerinde size sezgisel kontrol sağlar.

web bağlantısı
WebLink™ Cast akıllı telefonunuzun içeriklerini yansıtır

Uyumlu Apple veya Android akıllı telefonunuzu bağlayıp doğrudan araç ses sistemi ekranına yansıtın ve buradan kontrol edin.

parlama önleyici
Parlamayı önleyen, net ve duyarlı dokunmatik ekran

Parlamayı önleyen 6,2 inç (15,7 cm) dokunmatik ekran, size müzik çalma ve telefon görüşmeleri gibi çeşitli işlevler üzerinde sezgisel kontrol sağlar.

dab
DAB+ radyo dinleyin

Daha da fazla seçenek ve daha iyi ses kalitesi için DAB+ radyoya geçin. Alıcı, DAB favorilerinizi de alır.

WebLink™ Cast uyumlu

WebLink™, özel olarak araç içi kullanım için tasarlanmış, hafif bir uygulama sunum platformudur. Yolda her zaman güvenilir, duyarlı bilgi-eğlence için artık Android veya iOS cihaz bağlantısı kullanarak akıllı telefon ekranınızı doğrudan XAV-1550D ekranına yansıtabilirsiniz.

Parlamayı önleyen, net ve duyarlı dokunmatik ekran

Kaynak seçimi ve ayarlar için kolay kullanılan büyük simgeler sunan ve parlamayı önleyen 6,2 inç (15,7 cm) dokunmatik ekran sayesinde, ihtiyacınız olan her şeye bir dokunuş kadar yakınsınız.

XAV-1550D
Kontrol etmek için çevirin veya basın

Ergonomik döner kadran sayesinde dikkatiniz dağılmadan çalıştırabilirsiniz. Döndürerek ses seviyesini kontrol edebilir veya entegre düğmeye basarak ses kontrol menülerini açabilirsiniz.

Müziği tam istediğiniz gibi dinleyin

Çeşitli özelleştirme seçenekleri ile ses deneyimini kendi zevkinize göre uyarlayabilirsiniz. Ayrıca dahili 4 x 55 W amplifikasyon ile müzik yüksek ses seviyelerinde bile net duyulur.

Hızlı Uyanma

Hızlı Uyanma özelliğiyle kontağı çevirdiğiniz anda hazır olursunuz.

el radyosu
XAV-1550D
Arka görüş kamerasına hazır

Arka kamera takılı ise görüntüyü ekranda izleyebilir, özelleştirilebilir kılavuz çizgileriyle güvenli şekilde geri gidebilirsiniz.

Kompakt arka kasa ile kolay kurulum

Çift DIN ekranına rağmen, arka kasa geleneksel DIN ünitelerine kıyasla çok daha küçüktür. Bu, çok daha kolay kurulum sağlar ve ekranın arkasındaki alanda kablo demeti ve diğer aksesuarlar için geniş alan bırakır.

XAV-1550D

Özellikler ve Teknik Nitelikler

Ekran yansıtma için WebLink™ Cast ile akıllı telefonunuzu bağlayın ve güçlü 4 x 55 W amplifikatör ve EXTRA BASS™ yükseltmesiyle zengin ses dinleyin. Parlama önleyici 6,2 inç (15,7 cm) dokunmatik ekran, kontağı çevirdikten hemen sonra uyanır ve müziğinizi sezgisel olarak kontrol etmenizi, telefon görüşmeleri yapmanızı ve çok daha fazlasını sağlar.
  • WebLink™ Cast ile uygun akıllı telefon uygulamalarını yansıtın ve kontrol edin

  • Hızlı başlatma özellikli parlamayı önleyen dokunmatik ekran

  • EXTRA BASS™ alçak tonlara güç katar

  • Dijital radyo onay işaretiyle onaylanmıştır

  • Güvenli geri gidiş için arka görüş kamerası hazırdır

Çıkış Gücü
55 W x4
Ön Çıkış
3 Pre (Ön / Arka / Alt x 1)
Ekran Çapraz (inç / mm)
6,2 inç
USB Cihaz Kontrolü (Ses Codec'i)
PCM / MP3 / WMA / AAC / FLAC
USB Cihaz Kontrolü (Video Codec'i)
MPEG4-SP / AVC (H.264 Taban) / WMV / MKV / XviD
Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi