XS-AW8 Ana Görüntüsü
Yalnızca XS-AW8 Ünitesi
Yalnızca XS-AW8 Uzaktan Kumandası

Özellikler

Ultra ince

Ultra ince, dar subwoofer

Büyük bir subwoofer kasası için yeriniz yok mu? Sadece 3 1/8 inç (7,8 cm) derinliğiyle XS-AW8 motorlu subwoofer, aracınızdaki dar alanlara sığar ve aracın her yerinde güçlü bas sesi sağlar.

Optimum Tasarımlı Sürücü

Optimum tasarımlı sürücü birimi ve düşük rezonanslı dökme alüminyum kasa

Kompakt boyutlarıyla güçlü bas sesi üretmek için ince kasa; eşsiz, sağlam bir subwoofer diyaframıyla bir araya getirilmiştir. Dahili amplifikatör, istenmeyen titreşimler ve ahenk bozulması olmadan, sürücü birimini ve amplifikatörü koruyan, dayanıklı bir soğutucu da içerir.

Birlikte Verilen Kablolu Uzaktan Kumanda

Birlikte verilen kablolu uzaktan kumanda

Birlikte verilen kablolu uzaktan kumanda, sürücü koltuğundan subwoofer ses seviyesini ayarlamanızı sağlar.

160 W pik (75 W RMS)

160 W maksimum (75 W RMS) çıkış gücü

Orijinal güç IC’mizle, aracınızı 160 W (75 W RMS) net, dinamik bas sesiyle doldurun. Eş sınıf A/B amplifikatör, yüksek güç ve yüksek çıkış seviyelerinde dahi bozulma içermeyen doğal ses için tasarlanmıştır.

Yüksek Seviyeli Giriş

Yüksek seviyeli giriş/Ses hattı girişi

Peki ya ön amplifikatör çıkışları olmayan bir radyo kullanıyorsanız? Alıcınızın hoparlör çıkışlarını yüksek seviyeli girişlere bağlamanız yeterli. Alıcıdan gelen ön çıkışlı ses sinyalleri olduğunda, bunları CH1 (Sağ) ve CH2 (Sol) terminallerine bağlayın. 5 V’a kadar ön çıkışla uyumluluk, net bir ses sinyali ve daha az harici gürültü için yüksek voltajlı ses girişi kullanmanızı sağlar.

Tek taraflı kontroller

Tek taraflı kontroller ve terminaller

Bağlantılar ve amplifikatör kontrolleri, kolay kurulum ve ayarlama için aynı tarafta bir aradadır. Amplifikatörde, hoparlör seviyeli girişler de dahil, tam aralıklı kaynaklara kolay bağlantı için değişken düşük geçişli bir filtre bulunur. Ayrıca bir anahtar, sisteminizdeki başka hoparlörlerden kaynaklanan faz iptali nedeniyle düşük bas tepkisini engellemek için subwoofer faz çıkışını özelleştirmenizi sağlar.

Teknik Özellikler

Araç içi dinleme deneyiminizi XS-AW8 kompakt motorlu subwoofer ile zenginleştirin. İnce tasarım, kısıtlı alanlara kuruluma olanak tanır ve aracınızı 160 W maksimum (75 W RMS) net ve dinamik basla doldurur. Birlikte verilen kablolu uzaktan kumanda, sürücü koltuğundan kolay kontrol sağlar.
  • 8 inç (20 cm) yüksek sapmalı dar subwoofer

  • 3 1/8 inç (7,8 cm) derinliğinde, düşük rezonanslı, sızdırmaz alüminyum kasa

  • Düşük geçiş filtreli dahili yüksek güçlü (160 W maksimum /75 W RMS) amplifikatör

  • Hat seviyeli ve yüksek seviyeli (hoparlör) girişler

  • Seviye kontrolü için birlikte verilen kablolu uzaktan kumanda

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi