5.2 Kanal Ev Sineması AV Alıcı | STR-DH590 ürününün görüntüleri
5.2 Kanal Ev Sineması AV Alıcı | STR-DH590 ürününün görüntüleri
5.2 Kanal Ev Sineması AV Alıcı | STR-DH590 ürününün görüntüleri
Tüm resmi 4K görüntüleyin

Ev sineması kurulumunuzu STR-DH590’a yükselterek daha büyük ve daha net görüntü deneyimini yaşayın. 5.2 kanallı AV alıcı, 4K HDR geçişi, Dolby Vision™ ve esnek surround ses ile filmlere hayat veriyor. BLUETOOTH® teknolojisi ve çoklu giriş sayesinde tüm eğlenceyi bir araya getirin.

Yüksek Dinamik Aralık ile net görün

Yüksek Dinamik Aralık (HDR) sinyal geçişi desteği ile, inanılmaz görüntü kontrastı ve parlaklık artışının keyfini çıkarın. Ek gölge ayrıntıları ve vurgular ile görüntüdeki ayrıntılar daha da iyileştirilir ve renkler hayat bulur. HDR10, HLG (Hibrit Log-Gama) ve Dolby Vision™ gibi en yeni HDR standartları desteklenir.

STR-590 HDR
HDR
STR-DH590 HDR sinyal geçişi
SDR
STR-DH590 4K geçiş
Tutarlı 4K kalitesinin keyfini çıkarın 

Kaynaktan ekrana 4K kalitesini koruyun. 4K geçiş özelliği, görüntü kalitesinden ödün vermeden verileri alıcıya aktarır ve HDCP 2.2 ile uyumludur. 

Esnek surround ses
STR-DH590 Bluetooth®
Daha akıllı Bluetooth® bağlanabilirliği 

Bluetooth® üzerinden sadece STR-DH590 bağlanıp tüm favori parçalarınızı çalmakla kalmaz, aynı zamanda Bluetooth® Standby ile alıcınızı doğrudan eşleştirdiğiniz akıllı telefon veya tablet ile açabilirsiniz.

Her şeyi bağlayın 

Özellikler ve Teknik Nitelikler

Ev sineması kurulumunuzu STR-DH590 ile yükselttiğinizde, daha büyük, daha net görüntüyü tecrübe edin. 5.2 kanal AV alıcı, 4K HDR geçiş, Dolby Vision ve esnek surround ses ile filmleri hayata geçirir. BLUETOOTH® bağlanabilirliği ve birden çok girişle tüm cihazlarınızı bir araya getirin.
  • 4K/60p (4:4:4) geçiş, HDCP 2.2 desteği ve HDR desteği ile 4 girişli/1 çıkışlı HDMI bağlantısı

  • 5.1 kanal gerçek surround ve 2.1 kanal sanal surround ile esnek surround

  • Kolay BLUETOOTH® bağlanabilirliği

  • Ortam ünitelerine uyacak yer tasarruflu tasarım

  • Yüksek Çözünürlüklü Ses ile uyumlu

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

İncelemeler

Kullanıcıların Söyledikleri