7.2 Kanal Ev Sineması AV Alıcı | STR-DH790 ürününün görüntüleri
7.2 Kanal Ev Sineması AV Alıcı | STR-DH790 ürününün görüntüleri
7.2 Kanal Ev Sineması AV Alıcı | STR-DH790 ürününün görüntüleri
Sinema kalitesinde Dolby Atmos® ve DTS:X™ ses evinizde     

STR-DH790 7.2 kanal AV alıcı ile ev eğlencesi sisteminize sinematik bir yükseltme ekleyin. Dolby Atmos ve DTS:X desteği ile sinema salonlarında duyduğunuz her tarafı saran surround sesi evinizde yaşayın. Ayrıca 4K HDR geçişle üstün görüntü kalitesi sesi tamamlar.

Dolby Atmos/DTS:X logoları
Dolby Atmos/DTS:X 

En yeni sinemalardaki gibi muhteşem surround ses için.  

4K Yüksek Dinamik Aralık logosu
4K Yüksek Dinamik Aralık geçişi

Daha fazla kontrast, renk ve parlaklıkla üstün görüntü kalitesinin keyfini çıkarın.

Gelişmiş D.C.A.C logosu
Gelişmiş D.C.A.C

Sorunsuz otomatik kalibrasyon, optimum kurulum için hoparlörlerinizi optimize eder ve hizalar. 

Surround seste sonraki adım

Dolby Atmos ve DTS:X desteği sayesinde, tıpkı sinemadaymış gibi surround ses alırsınız. Zengin, gerçekçi ve tamamen kapsayan. 

Dolby Atmos logosu
Dolby Atmos ile aksiyonda kaybolun

Dolby Atmos, sesi bulunduğunuz ortamda sesi tavan da dahil olmak üzere sesi her açıdan hassas şekilde yerleştirerek 360º surround ses ile nefes kesici bir gerçeklik sunar. Bunun sonucunda sizi tamamen saran zengin bir ses elde edilir.

DTS:X logosu
DTS:X ile kurulumunuz ne olursa olsun gerçeğe yakın ses

DTS:X kod çözme, hoparlör yapılandırmanıza gerçek zamanlı olarak uyum sağlayan çok boyutlu surround ses sağlar. Nesne tabanlı ses kodu çözme sayesinde, ses hassasiyetle çevrenizde ve üstünüzde konumlandırılır.

Her eve uygun esnek bir kurulum 

Mekanınız ya da çalıştığınız kurulum ne olursa olsun, STR-DH790 muhteşem çevreleyen ses almanızı sağlamak için hoparlörlerinizle birlikte çalışır.

Gelişmiş D.C.A.C ile üstün ses

Farklı hoparlör kombinasyonları ile çalışıyorsanız kusursuz otomatik kalibrasyon teknolojimiz ile tüm hoparlörler aynı yüksek kaliteli sesi sağlar. Otomatik Faz Eşleştirme, hoparlörlerinizin faz özelliklerini ön sol ve sağ hoparlör kanallarına göre hizalar, böylece tüm hoparlörler daha etkili bir surround ses deneyimi için mükemmel bir şekilde birlikte çalışır.

Yüksek Dinamik Aralık ile daha net görüntü

Yüksek Dinamik Aralık (HDR) sinyal geçişi desteği sayesinde kontrast ve parlaklıktaki inanılmaz artışın keyfini çıkarın. Ek gölge ayrıntısı ve vurgular ile görüntüdeki ayrıntılar daha da iyileştirilir ve renkler hayat bulur. HDR10, HLG (Hibrit Log-Gama) ve Dolby Vision™ gibi en yeni HDR standartları desteklenir. 

Yüksek Dinamik Aralık ile parlak kontrast
HDR
Yüksek Dinamik Aralık olmadan görüntü kalitesi
SDR
Etkileyici 4K görüntü kalitesi
Tutarlı ve olağanüstü 4K kalitesi 

Kaynaktan ekrana 4K kalitesini koruyun. 4K geçiş, görüntü kalitesinden ödün vermeden vericiyi alıcıya aktarır ve HDCP 2.2 ile uyumludur.

Daha akıllı Bluetooth® bağlanabilirliği 

Sadece Bluetooth® ile STR-DH790’a bağlanıp tüm sevdiğiniz parçaları çalmakla kalmazsınız; Bluetooth® Standby ile aynı zamanda alıcınızı doğrudan eşleştirdiğiniz akıllı telefon veya tabletten açabilirsiniz.

Akıllı Bluetooth® bağlanabilirliği
Ev eğlenceniz için mükemmel uyum  

STR-DH790, mevcut ev eğlencenize kusursuz uyum sağlamak üzere tasarlanmıştır. Daha ince bir profilin yanı sıra sağlanan girişler ve çıkışlar sayesinde hoparlörü takıp sinema kalitesinin keyfini doğrudan kanepenizden çıkarabilirsiniz.

Özellikler ve Teknik Nitelikler

STR-DH790 7.2 kanal AV alıcı ile ev eğlencesi sisteminize sinematik bir yükseltme ekleyin. Dolby Atmos ve DTS:X desteği ile sinema salonlarında duyduğunuz her tarafı saran surround sesi evinizde yaşayın. eARC, uyumlu TV’nizden tek kablolu HDMI bağlantısı ile son ses formatlarının keyfini çıkarmanızı sağlar. Ayrıca 4K HDR geçişle üstün görüntü kalitesi sesi tamamlar.
  • Dolby Atmos ve DTS:X desteğiyle kaliteli surround ses

  • 4K/60p (4:4:4) geçiş, HDCP 2.2 desteği ve HDR desteği ile 4 girişli/1 çıkışlı HDMI bağlantısı

  • Kolay Bluetooth® bağlanabilirliği

  • Ortam ünitelerine uyacak yer tasarruflu tasarım

  • Yüksek Çözünürlüklü Ses ile uyumlu

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

İncelemeler

Kullanıcıların Söyledikleri