7.2 Kanal Ev Sineması AV Alıcı | STR-DN1070 ürününün görüntüleri
7.2 Kanal Ev Sineması AV Alıcı | STR-DN1070 ürününün görüntüleri
7.2 Kanal Ev Sineması AV Alıcı | STR-DN1070 ürününün görüntüleri
7.2 Kanal Ev Sineması AV Alıcı | STR-DN1070 ürününün görüntüleri
DSD yerel oynatma özelliğiyle mükemmel yüksek çözünürlük

7.2 kanal Ev Sineması AV alıcı

STR-DN1070 ile daha gerçekçi ve daha etkileyici bir ev sineması deneyimi yaşayın. Kayıpsız kalite için DSD yerel oynatmayı, görüntülerin dinamik aralığını iyileştirmek içinse HDR teknolojisini destekler. 4K, inanılmaz görüntü netliği sağlarken HDCP 2.2, uydu yayınları ve UHD Blu-ray Disc™'lerden üstün 4K içerik oynatımına izin verir. Yüksek Çözünürlüklü Ses desteği sunan amplifikatör sayesinde yüksek kaliteli sesin keyfini çıkarabilir ve kablosuz çok alanlı dinleme özelliğini kullanabilirsiniz.

Sanatçıların İstediği Kalitede

Gelişmiş dijital teknoloji, analog gerçekliğini yeniden oluşturur

Yüksek Çözünürlüklü Ses logosu

CD'den kaliteli Yüksek Çözünürlüklü Ses sayesinde stüdyo kalitesindeki sesin en küçük ayrıntılarının keyfini çıkarın. Müzik tutkusu, sinyalden hoparlöre kadar her bileşeni bir araya getirerek sanatçı karşınızdaymış hissi uyandırır.

DSD yerel oynatma

5.1 kanala kadar destekler

Ultra yüksek kaliteli sesin keyfini çıkarın. STR-DN1070, DSD yerel oynatma teknolojisini desteklediğinden dönüştürme yapılmaz. DSD içeriği, orijinal saflığından hiçbir şey yitirilmeden oynatılır. Ayrıca çok kanallı 5.1 kanal surround ses ve DSD 5.6 MHz desteği de sunulur. 

Yüksek Çözünürlüklü Ses dosyası biçimleri

STR-DN1070; DSD ve Doğrusal PCM dahil olmak üzere birçok Yüksek Çözünürlüklü Ses formatını destekler. Ayrıca USB ve DLNA bağlantısıyla müzik çalabilir ve çoklu kanal özellikleri sayesinde etkileyici surround sisteminizi yüksek kaliteli sesle donatabilirsiniz.

dosya biçimleri
DSEE HX logosu
Müziği zenginleştirin

DSEE HX™ mevcut müziğinizi yüksek çözünürlüklü ses kalitesine yakınlaştırır ve kendinizi kayıt stüdyosunda veya konserde gibi hissetmenizi sağlar.

Evinizde sinematik surround ses

Gerçek surround ses ile unutulmaz bir sinema gecesi yaşayın

Her notayı ayarlayın

Dünyaca ünlü konser salonlarının akustiğini evinize taşıyın

Sony Ses Alanı Teknolojisiyle Sony Pictures'ın tanınmış Hollywood düzenleme salonunun, Cary Grant Theatre'ın veya dünyaca ünlü üç konser salonunun akustiğini oluşturabilirsiniz.

Surround ses için 7.2 kanal

7.2 kanal AV alıcı gerçek dinamik surround ses sunar. Sony'nin Dijital Sinema Otomatik Kalibrasyonu (DCAC), birlikte verilen mikrofonu yerleştirip başlat düğmesine basarak sistemi optimize edip mükemmel ses performansı elde etmeyi kolaylaştırır.

7.2 kanalın resmi
HD şarkılarla Blu-ray Disc™'lerden en yüksek kaliteyi alın

DVD'den 10 kata kadar daha fazla kapasiteye sahip olan Blu-ray Disc™, daha fazla ses bilgisi saklayabilir. Dahili Dolby® True HD ve DTS-HD Master Audio™ dekoderler, yeni Blu-ray Disc™ filmleri güçlü ve etkileyici surround HD sesle izlemenizi sağlar.

Dolby® True HD logosu
Geliştirilmiş sinematik ses

Filmlerde ve müzikte yüzde yüz kayıpsız ses vermek için üretilen Dolby® True HD ile zengin, çok kanallı ses deneyimini yaşayın

DTS-HD Master Audio logosu
Etrafınızı saran aksiyonu kulaklarınızın içinde hissedin

DTS-HD Master Audio, zengin sinematik surround ses için stüdyo kalitesinde kayıpsız ses üretir

Esnek hoparlör çözümleriyle sahneyi ayarlayın

2 kanallı basit bir kurulum veya 7.2 kanal tam donanımlı bir sistem arıyor olun STR-DN1070, kablolu ya da kablosuz olarak tüm beklentilerinizi karşılar ve etrafınızı saran ses sunar.

Üstün 4K görsel deneyimi

Yeni Yüksek Dinamik Aralıklı video desteğiyle en yüksek kaliteli 4K içeriklerin keyfini çıkarın

4K HDR logosu
HDCP2.2 ile birinci sınıf 4K içerikler

Birinci sınıf 4K içeriğin keyfini çıkarın. HDMI 2.0a (5 girişli/2 çıkışlı HDMI ile yüksek hızlı HDMI 2.0a), 4:4:4 saf renk örneklemeyle 60p'ye kadar 4K video desteği sunar. En yeni Yüksek Dinamik Aralık sinyal desteğinin yanı sıra HDCP2.2 içerik koruma uyumluluğuyla tüm en yeni oynatma cihazları desteklenir.

Yüksek Dinamik Aralık (HDR)

Yüksek Dinamik Aralık (HDR) sinyal geçişi desteği sayesinde görüntü kontrastı ve parlaklıktaki inanılmaz artışın keyfini çıkarın. Ek gölge ayrıntısı ve vurgular ile görüntüdeki ayrıntılar daha da iyileştirilir ve renkler hayat bulur.

HDR'nin resimleri
YÜKSEK DİNAMIK ARALIK
Geleneksel görüntünün resmi
GELENEKSEL
4:4:4 ile 4:2:0'ın karşılaştırma resmi
Her türlü 4K görüntüyü destekler

4K kalitesi için 4K/60p/4:4:4/24 bit, 4K/60p/4:2:0/30 bit ve 4K/60p/4:2:2/36 gibi en yüksek kalitede görüntü formatları desteklenir. 60 kare/saniye hızda akıcı görüntü üretimi ve sorunsuz renk derecelendirme sayesinde olağanüstü sonuçlar elde edilir. 4K içeriklerin görsel potansiyelini tam anlamıyla ortaya çıkarmak için 4K/60p giriş uyumlu bir TV'ye bağlayın.

4K görüntü yükseltmeyle daha çok ayrıntı

Video yükseltme teknolojisiyle 2K içerikler daha yüksek kalitede ve daha belirgin ayrıntılarla izlenebilir. 

4K Görüntü Yükseltme logosu
Favori müziklerinize kablo derdi olmadan erişin

Müziklerinizin yüksek çözünürlüklü sese yakın kalitede oynatılmasını ve rahatça dinlemenizi sağlayan kablosuz teknolojiler

LDAC'nin resmi
LDAC™: Yüksek Çözünürlüklü Ses içeriğinin iletimi için

LDAC, geleneksel Bluetooth® Sese göre üç kat daha fazla veri iletir (maksimum aktarım hızında: 990 kbps) ve Yüksek Çözünürlüklü Ses içeriklerini Yüksek Çözünürlüklü Ses kalitesine yakın kalitede dinlemenizi sağlar.

Dokundurun, bağlayın ve çalın

NFC Tek dokunuş ile kablosuz müzik dinleyin ve akıllı telefon ekranını yansıtın. Bluetooth® ses veya Miracast ekran yansıtma için uyumlu bir akıllı telefonu alıcıya dokundurun.

NFC ve Bluetooth® logoları
AirPlay logosu
AirPlay'le ses

Airplay özellikli cihazlardan müzik dinleyin.

Wi-Fi® logosu
Wi-Fi® bağlantısı

Ev bilgisayarınızdan ve sunucudan müzik çalın

Başka odada müzik dinleyin

Kablosuz çok alanlı dinleme ile müzik asla kesilmez

SongPal ile kontrol edilen çok alanlı dinleme özelliğiyle aynı şarkıyı diğer odalarda dinlemeye devam edin. Belirli Sony sound bar ve hoparlörleri gruplandırmak için SongPal Link'i kullanın, daha sonra evinizdeki odalarda farklı müzik hizmetleri, akıllı telefon, PC veya DLNA ağınızdan müzik akışı gerçekleştirin.

Kablosuz çoklu alanın resmi
Müziğinize kolayca erişin

Chromecast built-in (eskiden Google Cast™) ve Spotify Connect sayesinde, müzik ve çok daha fazlasından oluşan bir zenginliğe kolay erişimin keyfini çıkarın.

Chromecast built-in
Chromecast built-in

Akıllı telefonunuz, tabletiniz veya dizüstü bilgisayarınızdan ses cihazınıza müzik, çevrimiçi radyo ve podcast yayını yapın. Tek yapmanız gereken, Cast düğmesine basmaktır.

Spotify
Spotify Connect

Spotify uygulamasını uzaktan kumanda olarak kullanarak ses cihazınızda Spotify'dan müzik dinleyin.

Chromecast built-in ile akış

Google Play™ Music ve diğer 100'den fazla ses uygulamasını kullanarak müzik, podcast ve radyo akışı gerçekleştirin.

Media Object


İş başında görün

Farkı yaratan bağlantılardır

Çok yönlü bağlanabilirlik, sisteminizin potansiyelini en üst düzeye çıkarır

İhtiyacınız olanı istediğiniz kaliteyle bağlayın

Gerçek dinamik ev eğlencesi kurulumu için 6 HDMI girişi ve 2 HDMI çıkışı, ön USB bağlantı noktası, optik dijital ve analog AV bağlantıları bulunur. TV, Blu-ray Disc™ oynatıcı, akıllı telefon ve diğer cihazlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde bağlayabilirsiniz.

HDMI logosu
6 HDMI girişi ve 2 çıkış

6 HDMI girişi ve biri özel ikinci alan HDMI çıkışı olmak üzere 2 HDMI çıkışı sayesinde mevcut ekipmanınızı bağlayabilir ve kurulumunuzu yeni cihazlarla zenginleştirebilirsiniz.

USB logosu
DLNA veya USB üzerinden DSD yerel oynatma

DLNA ağına bağlı cihazlardan veya USB bağlantısından Yüksek Çözünürlüklü Ses için 24 bit/192 kHz yüksek bit hızında DSD oynatın.

Üç alanda eğlence 

Alanlara ayrılmış dinleme özelliği, doğru müziği doğru odaya yönlendirir

Üç alanlı dinleme özelliğiyle STR-DN1070'ye üç hoparlör seti bağlayıp aynı ses çıkışını üç odada dinleyebilirsiniz. Alıcı iki ayrı kaynak girişini de kontrol edebilir. Hangi sinyalin hangi dinleme alanına iletileceğini seçin. Böylece siz 5.2 kanal ile oturma odanızda DVD izlerken diğerleri 2 kanal kullanarak çalışma odasında CD dinleyebilir. Dilerseniz büyüleyici ses deneyimi için 7.2 kanalın gücünü yalnızca oturma odanızda kullanabilirsiniz.

Baştan aşağı kalite için tasarlandı

Her bir parça, üstün ses kalitesi sağlamada bir rol oynar

Özellikler ve Teknik Nitelikler

STR-DN1070 ile ev eğlencesini bir basamak yukarı taşıyın. 4K ve HDR uyumlu HDMI; yayın, internet ve UHD Blu-ray Disc™ kaynaklı 4K içerik için HDCP 2.2 içerik koruma dahil en son video standartlarını destekler. Yüksek Çözünürlüklü Ses, sürükleyici ses sunarken; kablosuz Çok Odalı ve Front Surround özelliği kendi ses ortamınızı oluşturma esnekliğini sunar.
  • Yüksek Çözünürlüklü Ses ile uyumlu

  • DTS-HD ve Dolby® TrueHD ses ile kayıpsız kaliteli surround ses

  • 4K/60p (4:4:4) geçiş, HDCP 2.2 desteği ve HDR desteği ile 6 girişli / 2 çıkışlı HDMI bağlantısı

  • NFC Tek Dokunuşla kolay Bluetooth® bağlantısı

  • Müzik akışı için Wi-Fi, AirPlay ve Chromecast built-in

Amp. Sayısı Kanallar
7 kanal
Giriş ve Çıkış Terminalleri
HDMI Video Girişi/Çıkışı (6/2); HDCP2.2 Girişi/Çıkışı (6/2); Kompozit Monitör Çıkışı(1); Ses HDMI Girişi (2); Ses Girişi Koaksiyel (1); Analog Ses Girişi (4); Ses Girişi Ops. (1); Kulaklık Çıkışı (1); Ön Çıkış Subwoofer (2); USB (1 Ön); Ethernet Bağlantı Noktası (1)
Ağırlık (kg)
10,5 kg
Chromecast built-in
Var
Spotify Connect
VAR
Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi