UBP-X800M2

Gerçek sinema evinize gelsin

Bu 4K Ultra HD Blu-ray oynatıcı ile gerçek sinema deneyimini yaşayın. 4K UHD çözünürlük, size büyük ekran görüntüsü sunarken Dolby Atmos ve DTS:X özgün sinema atmosferini yaratır.

4K HDR simgesi
Gerçek zamanlı 4K iyileştirme

4K görüntü yükseltme özelliği sayesinde izlediğiniz her şeyde 4K Ultra HD Blu-ray ve 4K detaylarıyla en iyi görüntü kalitesinin keyfini çıkarın.

Çerçeve ve Kirişli kasa
Saf ses için tasarlandı

Yüksek Çözünürlüklü Ses ve DSEE HX görüntü yükseltme özellikleri ile gerçek ses netliğine kavuşun.

HDMI, USB, dijital koaksiyel çıkış, Wi-Fi, LAN.
Çok yönlü bağlanabilirlik

Ayrı Ses/Video çıkışı, USB, dijital koaksiyel çıkış, Wi-Fi, LAN için çift HDMI ile bağlanın.

Yüksek Çözünürlüklü Ses simgesi
Sanatçıların İstediği Kalitede

Yüksek Çözünürlüklü Ses sayesinde CD'den kaliteli stüdyo kalitesindeki sesin en küçük ayrıntılarının keyfini çıkarın. Müzik tutkusu, sinyalden hoparlöre kadar her bileşeni bir araya getirerek sanatçı karşınızdaymış hissi uyandırır.

Gerçekliğe daha da yaklaşın

4K Ultra HD Blu-ray

Kendinizi izlediğiniz film ve dizilerin içinde hissedin. 4K Ultra HD Blu-ray, her şeyi hiç olmadığı kadar detaylı göstererek size görüntüden ziyade birebir gerçeği izliyormuşsunuz hissini yaşatır.

Inferno'yu 4K Ultra HD olarak izleyin

HDR simgesi
HDR10

HDR10 sinyali, standart (SDR) sinyalin 100 katına kadar parlaklık sunar. Derin ve son derece detaylı siyahları koruyup maksimum parlaklığı ciddi ölçüde yükselterek yepyeni bir izleme deneyimi sağlar.

DOLBY VISION simgesi
DOLBY VISION™

Etkileyici vurgular, daha derin gölgeler ve parlak renklerle sahnelere hayat verin. Dolby Vision™, evinizde sürükleyici, heyecanlı bir sinema deneyimi oluşturan bir HDR çözümüdür. 

Hibrit log gama
Hibrit Log Gama

Standart dinamik aralık ve yüksek dinamik aralık görüntüleri, SDR ekranlarda SDR olarak veya HLG HDR uyumlu ekranlarda HDR olarak oynatılabilen tek bir video sinyalinde birleştirilir.

Doğadaki tüm renkler

Yeni BT.2020 renk alanlarına yönelik destek, konvansiyonel TV sinyallerinin sunduğundan çok daha geniş bir renk aralığına erişmenizi sağlar. Bu ultra geniş renk alanı sayesinde içerik oluşturucuları, derin su mavilerinden doğal yeşillere ve canlı kırmızılara kadar, çok daha doygun ve gerçekçi renkler sunabilir.

BT. 2020 renk alanı
BT.2020 RENK ALANI
REC. 709 renk alanı
REC.709 RENK ALANI
Her tür ekranda daha zengin bir görüntü

4K HDR filmleri HDR olmayan TV’lerde dahi izleyebilir, ilave gölge ve aydınlık alan detaylarının keyfini çıkarabilirsiniz. HDR-SDR dönüştürme özelliğimiz, HDR’ın ultra geniş parlaklık aralığını akıllı bir şekilde ölçeklendirerek SDR görüntüye dönüştürür ve böylece alışıldık SDR TV’lerde dahi olağanüstü görüntü kalitesini korur.

1: Genel SDR Dönüştürücü | 2: Sony’nin SDR Dönüştürücüsü

Sizi başka diyarlara
götürecek ses

Dolby Atmos ve DTS:X ile gerçek sinematik sesi elde edin

Tüm sinemalarda tercih edilen, lider ses codec'leri Dolby Atmos ve DTS:X ile, etrafınızda şimşek çakarken, sirenler çalarken ve kornalar bangır bangır bağırırken şaşırtıcı netlikle dinleyin. 

Ghostbusters artık 4K Ultra HD

Dolby Atmos logosu
Dolby Atmos

Dolby Atmos, oldukça yoğun surround ses için, seslere ayrı nesneler gibi davranarak tipik kanallardan çıkarır ve etrafınızda ve hatta üstünüzde serbestçe gezinmelerini sağlar.

DTS:X logosu
DTS:X

DTS:X, her film müziğinde en büyük etkiyi elde etmek için, gerçek zamanlı olarak hoparlörlerinize uyarlanan, sınırsız sayıda ses nesnesi oluşturabilir.

Ev sinemasında mükemmel çift 

En iyi ev eğlencesi deneyimi için UBP-X800M2’yi STR-DN1080 alıcıyla birleştirin. Şık koordinasyonlu tasarımdan gelişmiş görüntü ve ses kalitesine kadar güzellik ayrıntılarda.

Açıklamalı Yüksek Çözünürlüklü Ses grafiği

3,2 kat daha fazla veri iletilir

Her parçayı en kaliteli şekilde dinleyin

HD videodan 4K'ya geçmeye benzeyen Yüksek Çözünürlüklü Ses parçaları, MP3 ve hatta CD'lere göre çok daha kalitelidir ve her nefesi, her davul sesini ve her notayı duymanızı sağlar.

DSEE HX görüntü yükseltme

MP3 ve diğer sıkıştırılmış müziklerin ve hatta CD'lerin frekansını ve dinamik aralığını yükselterek yüksek çözünürlük kalitesine yaklaşın; böylece orijinal kaydı tam anlamıyla yaşayın.

DSEE HX yükseltme grafiği
UBP-X800M2’nin çerçeve ve kirişli kasası
Sony'e özel kasa

Eşsiz çerçeveli ve kirişli kasamız, mikro titreşimleri ortadan kaldıracak sağlam bir yapı ve ayrıca elektrik kalkanı sunuyor; böylece tecrübe ettiğiniz tek şey en yüksek ses ve görüntü kalitesi oluyor.

Isı Alıcı ve Disk Sürücüsü

İyileştirilmiş ses kalitesi için kaliteli malzemelerden üretilen Isı Alıcı ve Disk Sürücüsü, disklerinizi ve UBP-X800M2’nin kasasını uzun görüntüleme saatleri boyunca, oyun ardına oyun oynarken soğuk tutar. 

Isı Alıcı ve Disk Sürücüsü
İsteğinizi çalın

UBP-X800M2’nin oynatma gücü 4K UHD Blu-ray disklerin çok ötesindedir. Birçok yüksek çözünürlüklü video, Yüksek Çözünürlüklü Ses formatı ve birçok popüler akış hizmeti dahil olmak üzere, neredeyse istediğiniz her şeyi izleyebilir, dinleyebilir ve yayınlayabilirsiniz.

Uyumlu disk formatı logoları
Üstün disk sürücüsü

Super Audio CD koleksiyonunuzla dans etmek mi istiyorsunuz? Sorun değil. Diskse UBP-X800M2’nin oynatabilmesi neredeyse kesindir.

Uyumlu ses formatı logoları
Neredeyse sınırsız ses keyfi

UBP-X800M2, AAC ile WAV’dan DSD 11,2 MHz ve benzerlerine kadar, üstün kaliteli birçok 24 bit ses formatını destekler.

Uyumlu akış formatı logoları
Her içerikle akış gerçekleştirin

USB ve ev ağı üzerinden film oynatın. Bu Blu-ray oynatıcı, en popüler video dosyası türlerinin hepsini destekliyor, yani en sevdiğiniz filmleri her zaman izleyebiliyorsunuz.

En iyi tüm ekipmanlarınızın asıl yuvası

Tüm yüksek teknolojili cihazlarınız için çok yönlü bağlanabilirlik

AV teknolojinizin tamamını bir araya getirin ve UBP-X800M2’ye bağlayın. Ev sineması ve müzik için ideal olan bu sistem, her teknoloji tutkununu memnun edecek yüksek kaliteli bağlantılara sahiptir.

Tüm eğlence içerikleriniz tek bir yerde

Çeşitli hizmetlerden hızlı, istikrarlı akışın keyfini çıkarın. UBP-X800M2, kablosuz ağ aralığınızın sınırında bile, güçlü bir sinyal için çift bantlı MIMO teknolojili kablosuz özelliği sayesinde 4K video akışı sunuyor.

Kulaklıkla şahsi izleme deneyimi

The 5th Wave artık 4K Ultra HD izlenebiliyor

En sevdiğiniz şeyleri derinlemesine keşfedin

Şahsi izleme imkanı için BLUETOOTH® kablosuz ses

Şahsi olarak izlerken her bir sinematik anın etkisini güçlendirin. UBP-X800M2, Bluetooth® ses iletimini destekler, böylece Bluetooth® özellikli favori kulaklığınızı kullanarak kablolar olmadan şahsi izleme imkanından yararlanabilirsiniz.

Diyalogları net duyun

Aynı anda HDMI ve Bluetooth® ses iletimi

İster yakından ister uzaktan, diyalog ve müzik için eksiksiz netliğin keyfini çıkarın. UBP-X800M2, sesi HDMI üzerinden TV’nize ve Bluetooth® bağlantısı üzerinden kablosuz hoparlöre aynı anda gönderebilir.

Biri yakında, diğeri uzakta, TV izleyen bir çift

The Magnificent Seven artık 4K Ultra HD izlenebiliyor

LDAC logosu
LDAC

LDAC normal Bluetooth® bağlantı verisinin 3 katını ileterek yüksek kaliteli ses sunar.

Özellikler ve Teknik Nitelikler

Bu 4K Ultra HD Blu-ray oynatıcı ile gerçek sinema deneyimini yaşayın. 4K UHD çözünürlük, size büyük ekran görüntüsü sunarken Dolby Atmos ve DTS:X özgün sinema atmosferini yaratır.
  • 4K UHD Blu-ray'in rakipsiz görüntü netliğini görün

  • Yüksek Çözünürlüklü Ses ve DSEE HX hakkında bilgi edinin

  • Daha net ses için titreşim önleyici yapı

  • Neredeyse tüm disk ve dosya biçimlerini oynatın

  • 60p'ye kadar 4K görüntü yükseltme ile etkileyici görüntüler

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi