İçeriğe Atla
Kulaklıklar

Bluetooth® Kulaklıklar

Bluetooth® kulaklıklarımızla MP3 çalarınız veya akıllı telefonunuzdaki müzikleri kolayca dinleyin. Daha fazla bilgi edinin ve size en uygun kulaklığı bulun.

Kablosuz dünyasına adım atın

Özgürlük ve rahatlık için tasarlanan Bluetooth® kulaklıklarımızın büyük sürücüler, ultra geniş frekanslar ve lider ses geliştirme teknolojisi gibi müziğe kalite kazandıran harika özellikleri ve kablosuz yapısı, kesintisiz müzik keyfi sunar.

Koşarken Bluetooth® kulaklık takan adam
Dışarıda Sony'nin en iyi Bluetooth® kulaklığını takan adam

Bağlantı kurun

Müzik dinleme deneyiminizi geliştiren en iyi Bluetooth® kulaklıklarımızı cihazınıza bağlayıp kolayca müzik dinleyebilirsiniz. Dışarı çıkarken taşınabilir Bluetooth® kulaklığı yanınıza alarak Sony'nin teknolojik gücünü cebinizde taşıyabilirsiniz.

Yüksek Çözünürlüklü Ses deneyimini yaşayın

Yüksek Çözünürlüklü Ses özellikli Bluetooth® kulaklıklarımız, sinyalden hoparlöre tüm bileşenleri birleştirerek CD kalitesini aşar ve en küçük ayrıntıları bile müziğinize kazandırır. DSEE gibi özellikler daha gerçekçi bir dinleme deneyimi sağlar.

Sony'nin yüksek çözünürlüklü ses veren en iyi Bluetooth® kulaklıkları
Sony marka siyah Bluetooth® kulak içi kulaklık

Kaliteli bileşenler

Yüksek ses kalitesinin kapılarını aralayan Bluetooth® kulak içi kulaklıklarımızın sürücüleri, müziğin her notasının saf ve hassas bir şekilde duyulmasını sağlar. Bluetooth® serisinin geniş frekansı, tüm ses seviyelerini destekler.

Alçak tonlarda yeni bir zirve

Yoğun bir bas deneyimi sunan en iyi Bluetooth® kulaklıklarımızdaki Beat Response Control teknolojisi, özel havalandırma delikleriyle hava akışını geliştirip alçak frekansları optimize eder. Güçlü neodimyum sürücüler sese zenginlik ve canlılık katar.

Bluetooth® kulak içi kulaklıkla müzik dinleyen adam
Sony marka telefon ve siyah Bluetooth® kulaklık 

Kolay ve kullanışlı

Kabloları geçmişte bırakan kablosuz teknolojisi, hayatınızı kolaylaştıran Bluetooth® kulaklığınızı cihazınıza hızla ve kolayca bağlamanıza imkan sunar. Dahili kontrolleri ve mikrofonu kullanarak parça atlayabilir ya da arama yanıtlayabilirsiniz.