Ses ve görüntü 
mükemmel uyum içinde

Kendinizi gerçekten kaptırın

Daha önce yaşadığınız hiçbir TV izleme deneyimine benzemeyen BRAVIA, sesi ve görüntüyü mükemmel bir uyum içinde sunar. Kendinizi etkileyici görüntü kalitesine kaptırmanın yanı sıra artık tam da gelmesi gereken yerden gelen güçlü ve net sesin de keyfini çıkarabilirsiniz; hem de hepsi sesli kontrol ve muhteşem bir tasarımın rahatlığıyla bir arada.

A8 Serisiyle En Üstün Gerçekçilik

Hiç olmadığı kadar sinematik bir izleme deneyimi için etkileyici netlik, renk ve kontrastla kendinizi aksiyona kaptırın.
 

XH95 Serisiyle Üstün Kontrast

Derin siyahlar ve parlak vurgular bir araya gelerek Sony’nin en iyi 4K LCD’sinde her açıdan üstün kontrast sunar.
 

BRAVIA TV’de sesin nasıl üretildiğini gösteren görüntü
Eksiksiz ses deneyimi

A8 Serimizin ekran arkasındaki hoparlörleri, tam hareketin gerçekleştiği yerden güçlü ve net ses yayar. XH95 Serimizde, ekranın çevresindeki ses konumlandırma tweeter’ları ses yerleşimini hassasiyetle kontrol ederek çıkışı sürekli optimize eder, böylece ekranın doğru yerinden yüksek kaliteli ses duyabilirsiniz.

Daha eğlenceli bir dünyada rahatlayın

Yeni Sony BRAVIA serimizle kendinizi tamamen kaptırın; ses etkinleştirmeli kontroller ve 5000’i aşkın uygulamaya anında erişimle hiç olmadığı kadar kolay, hızlı ve basit. TV’lerimiz, evdeki yardımcı cihazlarla da zahmetsizce senkronize olur.

BRAVIA TV’de uygulamaları gösteren görüntü
Eviniz ve BRAVIA mükemmel uyum içinde

Düz kenar, tek parçalı tasarım ve gürültüsüz stant. Kendinizi TV’ye değil, izlediğiniz şeye kaptırmanızı sağlayan bir yaklaşım. Üstelik birinci sınıf iki yönlü stant, TV’yi sound bar’a uyacak şekilde yükseltme serbestliği de sağlar.