Evde sinema deneyimi yaşayın, BRAVIA XR™ ile gelen filmlerin keyfine varın

Çok sayıda film var ve hepsi sizi bekliyor. BRAVIA XR teknolojisi, Pure Stream™ ve IMAX® Enhanced ile izlediğiniz her şey, etkileyici görseller ve ifadeli ses kalitesi ile sunulur.
BRAVIA CORE, tüm Z9J, A90J, A80J, X95J, X90J BRAVIA XR Modellerinde mevcuttur.

Yeni çıkanlardan ve gişe rekoru kırmış klasiklerden oluşan yüzlerce film arasından seçim yapın

Yeni filmlerin ve gişe rekoru kırmış klasik filmlerin hepsi burada. BRAVIA CORE kredilerinizi kullanarak 4K HDR’a varan kalitede izlemek istediklerinizi seçin.
 

En iyi filmler için sınırsız akış

BRAVIA CORE ile istediğiniz zaman ve istediğiniz kadar, 4K HDR’a varan kalitede akışını yapabileceğiniz, inanılmaz film seçeneklerine abone olursunuz.

Akışta en yüksek görüntü kalitesiyle, Pure Stream™ ile izleyin

BRAVIA CORE’da çeşitli içeriklerde kayıpsız 4K UHD görüntü kalitesi sunan, 80 Mb/sn’ye varan Pure Stream™ akış teknolojisi bulunur. BRAVIA CORE’da ayarlardan bu işlevi etkinleştirmek basit ve kolaydır; bir kez açtığınızda, uyarlanabilir akış işlevselliğiyle hep açık kalır.

IMAX ENHANCED logolu BRAVIA ekranda Örümcek Adam: Evden Uzakta filminin görüntüsü
IMAX® Enhanced ile evde IMAX® gücünü serbest bırakın

Evde gerçekten üst düzey bir sinema deneyimi için en büyük IMAX® Enhanced koleksiyonuna erişin. BRAVIA XR için optimize edilen bu koleksiyon, yeniden düzenlenmiş IMAX® görüntüsü ve etkileyici DTS sesi sunar.

Studio Access ile favori filmlerinizin yaratım anlarını yakından görün

Favori filmlerinizin kamera arkasında neler olduğunu içeriden öğrenmek ister misiniz? BRAVIA CORE, size bir sürü ekstra kayıt, röportaj ve daha birçok şey sunuyor.

Bir BRAVIA ekrandaki Jumanji The Next Level reklam posteri
BRAVIA CORE’un arkasındaki ilhamı eğlencenin liderlerinden dinleyin

BRAVIA XR TV’lerin neden BRAVIA CORE ile olağanüstü bir eğlence deneyimi sunabileceğini öğrenin.

Şartlar ve Koşullar

Bu Promosyon, 24 Şubat 2021’de başlayacak ve 31 Aralık 2023’te sona erecektir. Promosyon, Sony’nin takdirine bağlı olarak herhangi bir zamanda durdurulabilir veya uzatılabilir. Promosyon, bu Promosyonun hedeflediği Sony Smart TV’ler için Avrupa’da* geçerlidir. Hedef Sony Smart TV modelleri (“Geçerli TV’ler”) Z9J, A90J, A80J, A83J, A84J, X95J, X90J, X92J, X93J ve X94J’dir.
Geçerli TV’lerden birini satın alın ve bu Promosyonun tekliflerine hak kazanmak için 23 Şubat 2024’e kadar BRAVIA CORE™’a kaydolun. Bu Promosyon, şunları talep etmeye hak kazanmanızı sağlar (bu şartlara ve koşullara tabi olarak): i) En az 300 film seçeneği içinden kullanmak üzere Z9J ve A90J’de 10 film kredisi veya kalan Geçerli TV’lerde 5 film kredisi (bir film kredisi bir film almak için yeterlidir). Film kredilerinin süresi BRAVIA CORE hesabınıza eklendikten sonra 12 ay içinde dolar ama kredilerle alınan filmleri BRAVIA CORE Hizmet Şartlarına tabi olarak 23 Şubat 2026’ya kadar akış erişimiyle izleyebilirsiniz ve ii) Z9J ve A90J’de 24 aylık veya kalan Geçerli TV’lerde 12 aylık BRAVIA CORE Aboneliği Talep Üzerine Video. Abonelik dönemi, BRAVIA CORE hesabınızın kaydından itibaren başlar. Abonelik döneminin sonunda, Talep Üzerine Video içeriklerine erişiminiz kaldırılır.
Bu Promosyona erişmek için 23 Şubat 2024’e kadar kaydolup Geçerli TV’niz için bir BRAVIA CORE hesabı oluşturmanız gerekir. Kaydolduktan sonra, bir hesap onayı e-postası alırsınız ve BRAVIA CORE film kredileri ve 2. bölümde açıklanan Talep Üzerine Video aboneliği otomatik olarak hesabınıza eklenir. BRAVIA CORE hesabı oluşturmak için en az 18 yaşında olmanız ve promosyon şartlarını ve koşullarını, BRAVIA CORE Kullanım Şartlarını, Hizmet Şartlarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmeniz gerekir. Bu Promosyonun kullanılabilmesi için Geçerli TV’nizdeki BRAVIA CORE uygulaması sürümünün güncel olması gerekir. BRAVIA CORE uygulamasının son sürümüne Google Play Store’dan erişebilirsiniz.
BRAVIA CORE işlemleri için uygulama kredisi gerekir. BRAVIA CORE’da parasal işlemler yapmak veya ek kredi satın almak mümkün değildir. Kullanılabilecek filmler haber verilmeden değiştirilebilir. Tüm filmler Standart Çözünürlük, Yüksek Çözünürlük, 4K, 4K HDR veya 4K IMAX ® Enhanced de dahil olmak üzere mevcut en yüksek formatta sunulur; erişilebilirlik durumu pazara ve filme bağlıdır. IMAX® Enhanced içerikleri, eksiksiz IMAX® Enhanced deneyimine imkan tanır; IMAX® Enhanced filmler sadece IMAX® Enhanced onaylı TV’lerde kullanılabilir.
Aynı anda BRAVIA CORE hesabı başına 4 adede kadar geçerli TV’de akış yapabilirsiniz. BRAVIA CORE, her ülkede ve dilde kullanılamıyor veya desteklenmiyor olabilir. Sony, istediği zaman BRAVIA CORE platformunu değiştirme, erişimini askıya alma ve/veya sonlandırma hakkını saklı tutar. BRAVIA CORE’da, 30 MB/sn - 80 MB/sn arasında akış sunan Pure Stream™ özelliği bulunur. 30 MB/sn’de Pure Stream™’e erişebilmek için, internet hızınız en az 43 MB/sn olmalıdır. 80 MB/sn’de mümkün olan en yüksek kaliteli Pure Stream™’e erişmek için, internet hızınız en az 115 MB/sn olmalıdır. BRAVIA CORE, ağ kısıtlamalarından veya mevcut bant genişliğinden sorumlu değildir. Ağ hizmeti sağlayıcısının kısıtlamaları ve şartları geçerli olabilir.
Film kredileri de dahil olmak üzere bu Promosyonun teklifleri nakde çevrilemez, devredilemez, diğer tekliflerle/indirimlerle birleştirilemez. Film kredilerinin nakit veya iade değeri yoktur ve satılık değildir. Bu Promosyonun teklifleri haber verilmeden değiştirilebilir.
Promosyon sahibi: Sony Europe B.V. 

"SONY", Sony Corporation’ın tescilli ticari markasıdır. "BRAVIA" ve “BRAVIA CORE”, Sony Corporation’ın ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır. Google TV ve ilgili logolar Google LLC şirketinin ticari markalarıdır. Google Play Store, Google LLC şirketinin ticari markasıdır. IMAX ®, IMAX Corporation’ın tescilli ticari markasıdır. Burada bahsi geçen diğer ürün ve şirket adları, ilgili sahiplerinin ticari markalarıdır. Simgeler ve görüntüler temsilidir ve sadece gösterme amacıyla kullanılmıştır. Burada açıkça verilmeyen tüm haklar saklıdır. Tüm şartlar önceden haber verilmeden değiştirilebilir.
*Bu Promosyon, şu Avrupa ülkelerinde kullanılabilir: Arnavutluk, Andorra, Avusturya, Belçika, Bosna-Hersek, Bulgaristan, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Kıbrıs, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Grönland, Macaristan, İzlanda, İrlanda, İsrail, İtalya, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Makedonya, Malta, Moldova, Monako, Karadağ, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, San Marino, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç, İsviçre, Türkiye, Birleşik Krallık, Cebelitarık, Kosova ve Vatikan.

XPERIA 5 II Newsletter Subscription
.
Alpha-XC Newsletter Subscription
.
.