Evde sinema deneyimi yaşayın, BRAVIA XR™ ile gelen filmlerin keyfine varın

Çok sayıda film var ve hepsi sizi bekliyor. BRAVIA XR teknolojisi, Pure Stream™ ve IMAX® Enhanced ile izlediğiniz her şey, etkileyici görseller ve ifadeli ses kalitesi ile sunulur.
BRAVIA CORE, tüm Z9J, A90J, A80J, X95J, X90J BRAVIA XR Modellerinde mevcuttur.

BRAVIA CORE

Seçilen TV’ler:

İZLENEBİLECEK 5 VEYA 10 FİLM
12 VEYA 24 AY SINIRSIZ AKIŞ

A80J, X95J, X90J’de izlenebilecek 5 film ve 12 ay sınırsız akış
Z9J ve A90J’de izlenebilecek 10 film ve 24 ay sınırsız akış

Yeni çıkanlardan ve gişe rekoru kırmış klasiklerden oluşan yüzlerce film arasından seçim yapın

Yeni filmlerin ve gişe rekoru kırmış klasik filmlerin hepsi burada. BRAVIA CORE kredilerinizi kullanarak 4K HDR’a varan kalitede izlemek istediklerinizi seçin.
 

En iyi filmler için sınırsız akış

BRAVIA CORE ile istediğiniz zaman ve istediğiniz kadar, 4K HDR’a varan kalitede akışını yapabileceğiniz, inanılmaz film seçeneklerine abone olursunuz.

Akışta en yüksek görüntü kalitesiyle, Pure Stream™ ile izleyin

BRAVIA CORE’da çeşitli içeriklerde kayıpsız 4K UHD görüntü kalitesi sunan, 80 Mb/sn’ye varan Pure Stream™ akış teknolojisi bulunur. BRAVIA CORE’da ayarlardan bu işlevi etkinleştirmek basit ve kolaydır; bir kez açtığınızda, uyarlanabilir akış işlevselliğiyle hep açık kalır.

IMAX® Enhanced ile evde IMAX® gücünü serbest bırakın

BRAVIA XR için optimize edilmiş IMAX® tescilli Digital Media Remastering teknolojisiyle ultra canlı 4K HDR görüntülerin keyfini çıkarın. Seçilen filmlerde genişletilmiş en/boy oranı da bulunur, böylece görüntüyü tam ölçekte ve tam kapsamıyla görebilir ve görüntü sürükleyiciliğini bir üst seviyeye çıkarabilirsiniz.
Etkileyici, yürek hoplatan DTS ses teknolojisiyle birlikte, BRAVIA CORE’daki IMAX® Enhanced filmlerle gerçek sinema deneyimini evinize getirebilirsiniz.

BRAVIA CORE ile en geniş IMAX® Enhanced koleksiyonuna erişin

Sürekli büyüyen IMAX® Enhanced film kütüphanesiyle, BRAVIA XR TV’nizdeki BRAVIA CORE sayesinde ev sineması deneyiminizi bir üst seviyeye çıkarabilirsiniz. BRAVIA XR televizyonlarda en üstün izleme deneyimi için dijital olarak yeniden düzenlenmiş ve optimize edilmiş, IMAX imzalı görüntü ve ses sunan en geniş IMAX Enhanced film koleksiyonunun keyfini çıkarın*
*Film seçimi ve erişilebilirliği bölgeye/dile göre değişir

Studio Access ile favori filmlerinizin yaratım anlarını yakından görün

Favori filmlerinizin kamera arkasında neler olduğunu içeriden öğrenmek ister misiniz? BRAVIA CORE, size bir sürü ekstra kayıt, röportaj ve daha birçok şey sunuyor.

Bir BRAVIA ekrandaki Jumanji The Next Level reklam posteri
BRAVIA CORE’un arkasındaki ilhamı eğlencenin liderlerinden dinleyin

BRAVIA XR TV’lerin neden BRAVIA CORE ile olağanüstü bir eğlence deneyimi sunabileceğini öğrenin.

Şartlar ve Koşullar

BRAVIA CORE erişim programı (“Program”), Avrupa’da*, Sony’nin Programın bir parçası olan Smart TV’lerinde geçerlidir. Programın parçası olan Sony Smart TV modelleri (“Geçerli Modeller”) Z9J, A90J, A80J, A83J, A84J, X95J, X90J, X92J, X93J ve X94J’dir.
Aşağıdaki şartlara ve koşullara tabi olmak üzere, Geçerli TV’nin satın alma fiyatına, BRAVIA CORE hizmetine geçici erişim dahildir: i) sınırlı film kredisi En az 300 film seçeneği içinden kullanmak üzere Z9J ve A90J’de 10 film kredisi veya kalan Geçerli TV’lerde 5 film kredisi (bir film kredisi bir film almak için yeterlidir). Film kredilerinin süresi, kayıtla birlikte BRAVIA CORE hesabınıza eklendikten sonra 12 ay içinde dolar ama kredilerle aldığınız filmleri BRAVIA CORE Hizmet Şartlarına tabi olarak 23 Şubat 2026’ya kadar izleyebilirsiniz ve ii) Talep Üzerine Video Aboneliği içeriklerine geçici erişim Z9J ve A90J’de 24 aylık veya kalan Geçerli TV’lerde 12 aylık BRAVIA CORE Aboneliği Talep Üzerine Video. Abonelik dönemi, BRAVIA CORE hesabınızın kaydından itibaren başlar. Geçerli TV’nizle birlikte aldığınız geçici abonelik döneminin sonunda, Talep Üzerine Video Aboneliği içeriklerine erişiminiz kaldırılır. Herhangi bir yenileme işlemi, ilgili hizmet için geçerli Şartlara ve Koşullara tabi olmak üzere, BRAVIA CORE hizmet sağlayıcısıyla yapılan anlaşmaya tabidir.
Bu Programdan faydalanmak için, 23 Şubat 2024’e kadar Geçerli TV’nizde bir BRAVIA CORE hesabına kaydolmanız gerekir. Bu tarihe kadar kaydolmazsanız Program dahilinde BRAVIA CORE hizmetine erişiminizin süresi bu tarihte dolar. Kaydolduktan sonra, bir hesap onayı e-postası alırsınız ve BRAVIA CORE film kredileri ve yukarıda açıklanan Talep Üzerine Video Aboneliği otomatik olarak hesabınıza eklenir. BRAVIA CORE kullanımı; BRAVIA CORE’un Kullanım Şartları, Hizmet Şartları ve Gizlilik Politikası ile düzenlenir. BRAVIA CORE hesabına kaydolmak için en az 18 yaşında olmanız ve BRAVIA CORE’un Kullanım Şartlarını, Hizmet Şartlarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmeniz gerekir. Bu Programın kullanılabilmesi için Geçerli TV’nizdeki BRAVIA CORE uygulaması sürümünün güncel olması gerekir. BRAVIA CORE uygulamasının son sürümüne Google Play Store’dan erişebilirsiniz.
BRAVIA CORE işlemleri için uygulama kredisi gerekir. Şu anda BRAVIA CORE’da parasal işlemler yapmak veya bu Programın bir parçası olarak ek kredi satın almak mümkün değildir. Kullanılabilecek filmler haber verilmeden değiştirilebilir. Tüm filmler Standart Çözünürlük, Yüksek Çözünürlük, 4K, 4K HDR veya 4K IMAX ® Enhanced de dahil olmak üzere mevcut en yüksek formatta sunulur; erişilebilirlik durumu pazara ve filme bağlıdır. IMAX® Enhanced içerikleri, eksiksiz IMAX® Enhanced deneyimine imkan tanır; IMAX® Enhanced filmler sadece IMAX® Enhanced onaylı TV’lerde kullanılabilir.
Aynı anda BRAVIA CORE hesabı başına 4 adede kadar geçerli TV’de akış yapabilirsiniz. BRAVIA CORE, her ülkede ve dilde kullanılamıyor veya desteklenmiyor olabilir. Sony, istediği zaman BRAVIA CORE platformunu değiştirme, erişimini askıya alma ve/veya sonlandırma hakkını saklı tutar. BRAVIA CORE’da, 30 Mbpsn - 80 Mbpsn arasında akış sunan Pure Stream™ özelliği bulunur. 30 Mbpsn’de Pure Stream™’e erişebilmek için, internet hızınız en az 43 Mbpsn olmalıdır. 80 Mbpsn’de mümkün olan en yüksek kaliteli Pure Stream™’e erişmek için, internet hızınız en az 115 Mbpsn olmalıdır. BRAVIA CORE, ağ kısıtlamalarından veya mevcut bant genişliğinden sorumlu değildir. Ağ hizmeti sağlayıcısının kısıtlamaları ve şartları geçerli olabilir.
Sony, kısmen kullanılan dönemler, kullanılmayan krediler ve/veya izlenmeyen BRAVIA CORE içerikleri için geri ödeme veya kredi sunmaz. Bu Program dahilinde BRAVIA CORE hizmetine erişiminiz devredilemez ve iade edilemez. Film kredilerinin nakit veya iade değeri yoktur ve bu krediler satılık değildir.
Sony Europe B.V. 

"SONY", Sony Corporation’ın tescilli ticari markasıdır. "BRAVIA" ve “BRAVIA CORE”, Sony Corporation’ın ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır. Google TV ve ilgili logolar Google LLC şirketinin ticari markalarıdır. Google Play Store, Google LLC şirketinin ticari markasıdır. IMAX ®, IMAX Corporation’ın tescilli ticari markasıdır. Burada bahsi geçen diğer ürün ve şirket adları, ilgili sahiplerinin ticari markalarıdır. Simgeler ve görüntüler temsilidir ve sadece gösterme amacıyla kullanılmıştır. Burada açıkça verilmeyen tüm haklar saklıdır. Tüm şartlar önceden haber verilmeden değiştirilebilir.
*Bu Program, şu ülkelerde kullanılabilir: Arnavutluk, Andorra, Avusturya, Belçika, Bosna-Hersek, Bulgaristan, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Kıbrıs, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Grönland, Macaristan, İzlanda, İrlanda, İtalya, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Makedonya, Malta, Moldova, Monako, Karadağ, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, San Marino, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç, İsviçre, Türkiye, Birleşik Krallık, Cebelitarık, Kosova ve Vatikan.

XPERIA 5 II Newsletter Subscription
.
Alpha-XC Newsletter Subscription
.
.