CES 2015

TV'nin geleceğine hoş geldiniz

Gelişmiş görüntüler. Güzel tasarım. Yenilikçi kontrol. CES 2015'te lansmanı yapılacak olan yeni BRAVIA® TV'ler, izleme deneyiminizde her açıdan devrim yapacak.

Bir yonga her şeyi değiştiriyor

İzlediğiniz her şeyde daha fazla netlik, renk ve kontrast.

Güçlü 4K İşlemci X1, izlediğiniz her şeye etkileyici görüntü kalitesi kazandırır. TV yayınları, Blu-ray'ler, DVD'ler, hatta 4K internet videoları akıllı bir şekilde analiz edilir ve en iyi 4K çözünürlüğe yükseltilir. Daha net, daha gerçekçi renkler ve canlı kontrasta sahip inanılmaz 4K görüntülerin tadını çıkarın.

Geleneksel TV
Geleneksel TV
4K İşlemci X1'li Sony 4K UHD TV
4K İşlemci X1'li Sony 4K UHD TV
4K X-Reality PRO logosu
Hassas Ayrıntı Geliştirici

Güçlü 4K İşlemci X1 her pikselin kalitesini yükseltir. Sahnenin her parçası ayrı ayrı analiz edilip özel görüntü veritabanıyla eşleştirilerek olağanüstü gerçekçi ayrıntılar elde edilir.

TRILUMINOS Colour logosu
Hassas renk eşleme

Daha gerçekçi renkler sunan BRAVIA®, her sahnede tüm duyguları uyandırmak için 4K işleme ve dinamik renk kontrolüyle geliştirildi.

Xtended Dynamic Range logosu
Dinamik Kontrast Geliştirici

4K İşlemci X1, hem 2K hem de 4K içerik için Xtended Dynamic Range ve Xtended Dynamic Range PRO'yu geliştirerek daha koyu siyah renkler ve daha parlak aydınlık noktalar üretir.

Bugüne kadarki en ince 4K UHD TV'miz

Her ortama uygun ultra ince güzellik

Tüm duyularınızı şımartın: BRAVIA® TV'nin yeni şekli, form ve işlevi güzel bir şekilde birleştirir. Sadece 4,9 mm kalınlığında olan ultra ince tasarım, duvarınızda bir sanat eseri gibi durur. Sade, çerçevesiz ekranla gözlerinizin önünde süzülen etkileyici görüntülerin tadını çıkarın. TV'nin ekranını değil, sadece etkileyici 4K görüntüleri görün.

BRAVIA® Android TV™ ile buluşuyor

Smart TV'niz şimdi daha akıllı. Akıllı telefonunuz veya tabletinizdeki sevdiğiniz deneyimleri düşünün: Şimdi bunları BRAVIA® TV'de daha büyük ve iyi bir şekilde yaşayabilirsiniz.

2015 BRAVIA® ürün yelpazemiz