Güzelliği hissedin

BRAVIA® farkı

En yeni TV'lerimizde bulunan devrim niteliğindeki görüntü yükseltme teknolojisi, izlediğiniz her şeye etkileyici 4K kalitemizde hayat veriyor. Sony'nin Android TV'sinin kusursuz kullanımıyla uygulama, film ve müzik dünyasını keşfederek hepsinin keyfini en ince modellerimizde çıkarın.

Resim

Daha fazlasını hissedin ve her şeyin nasıl hayat bulduğunu görün

4K Processor X1 - Bir çip her şeyi değiştirir

Yeni 4K Processor X1; kontrast, renk ve netliği maksimum düzeye çıkarır. Akıllı görüntü yükseltme ve gürültü engelleme teknolojisi sayesinde netlik artar, her renk ayrı ayrı geliştirilir ve kontrast dinamik aralığı her kareye özel olarak optimize edilir.

Hassas Ayrıntı Geliştirici

Netlik

Hassas Ayrıntı Geliştirici, kaynak ne olursa olsun izlediğiniz her içerikte daha keskin ve net bir görüntü için gürültüyü engeller, ayrıntıları güçlendirir.

Hassas Renk Eşleme

Renk

Hassas Renk Eşleme, her sahneyi ve pikseli ayrı ayrı analiz ederek zengin ve doğal renkler için mükemmel gölge ve tonun uygulanmasını sağlar.

Dinamik Kontrast Geliştirici

Kontrast

Dinamik Kontrast Geliştirici, ekranın parlak kısımlarını daha parlak hale getirir ve karanlık kısımlarını daha koyu, derin bir siyaha dönüştürür.

Netlik

Her ayrıntının hayat buluşuna şahit olun

Sıra dışı netliğin heyecan verici dünyası

4K Processor X1 ile çalışan 4K X-Reality PRO

4K Processor X1 ile çalışan 4K X-Reality PRO ile her piksel güzelce yükseltilir. İzlediğiniz her sahnenin parçaları, gerçeğe olağanüstü düzeyde yakın ayrıntı için gerçek zamanlı olarak analiz edilir, temizlenir ve gelişen görüntü veritabanımızla eşleştirilir.

4K X-Reality PRO
Geleneksel TV
4K X-Reality PRO
4K Processor X1'li SONY 4K UHD TV

İzlediğiniz her şeyin kalitesini yükseltin

4K Processor X1'deki Süper Çözünürlük algoritması, Full HD ve 4K içeriklerde uyarlanabilir şekilde hassas ayarlama yapmak için gelişen veritabanımızı kullanarak filminizi, TV şovunuzu veya dijital ortamınızı gerçek hayat benzeri 4K çözünürlükle netleştirir.

4K Processor X1 – daha keskin, daha net görüntü

4K Processor X1, gelişmiş gürültü engelleme ve ayrıntı geliştirme özellikleriyle görüntüleri gerçek zamanlı olarak keskinleştirmek için 4K X-Reality PRO ile çalışır.

 • 4K Processor X1
 • Özüne Benzeme
 • Düz Alan Algılaması
 • Dijital Gürültü Giderme
 • Noise Crusher

4K X-Reality PRO TV'lere bakın

Renk

Düşlediğiniz tüm renkler

Her renk canlanır

4K Processor X1 ile çalışan TRILUMINOS™ Ekran

Güçlü işleme ve dinamik renk kontrolü özelliklerine sahip bir TRILUMINOS Ekran ve 4K Processor X1, zengin, canlı kırmızılar, yeşiller ve mavilerle her sahneye duygu katar.

TRILUMINOS ile
TRILUMINOS olmadan
Daha geniş renk gamı

Daha geniş renk gamı

Bir resmi çizmek için ne kadar çok kaleminiz varsa resminiz o kadar canlı ve gerçekçi hale gelir. TRILUMINOS Ekran, geleneksel bir LED ekrandan daha fazla renkli kalem kullanmak gibidir.

Daha geniş renk aralığı

Her rengin daha fazlası

TRILUMINOS'u özel kılan yeniden üretilmesi zor renkleri üretebilmesidir. Yeşil, kırmızı ve mavi renklerin zarif gölgelerine bakın.

 • X1
 • Geleneksel

Hassas Renk Eşleme – 4K Processor X1

4K Processor X1'in Hassas Renk Eşleme özelliği, renkleri gerçek zamanlı olarak ayrı ayrı geliştirip optimize eder. TRILUMINOS Ekranı olmayan TV'lerde bile zengin ve doğal sonuçlar için her bir rengi mükemmel şekilde kontrol eder.

TRILUMINOS Ekranlı TV'lere bakın

Kontrast

Işık her tonunu yakalayın

Mükemmel arkadan aydınlatma

4K Processor X1 ile çalışan X-tended Dynamic Range PRO

X-tended Dynamic Range PRO, geleneksel LED TV'de olduğundan çok daha geniş parlaklık aralığı için her sahneye daha parlak vurgular ve daha derin siyahlarla hayat verir.

X-tended Dynamic Range PRO nasıl çalışır

Benzersiz bir algoritma kullanılarak ekrandaki nesnelerin parlaklığını en üst düzeye çıkarmak için koyu renkli alanlar için arka aydınlatma karartılarak çok daha geniş bir parlaklık aralığı elde edilir.

Geleneksel TV

Ekran genelinde sürekli parlaklık.

X-tended Dynamic Range PRO'lu TV

Mükemmel kontrast, ayrıntı ve renk ifadesi için ekran genelinde değişken parlaklık.

Dinamik Kontrast Geliştirici – 4K Processor X1

4K Processor X1'de bulunan Dinamik Kontrast Geliştirici ile parlaklık aralığı, kareden kareye sürekli olarak optimize edilir. X-tended Dynamic Range özelliği olmayan TV'lerde bile ekranda olup bitene göre seviyeleri ayarlar.

GELENEKSEL TV
4K PROCESSOR X1'Lİ TV

Xtended Dynamic Range TV'lere bakın

Yüksek Dinamik Aralık ve daha fazlası

TV'ler ve filmlerin mevcut standardından çok daha fazla bilgi taşıyan Yüksek Dinamik Aralık (HDR) sinyali, daha fazla kontrast ve ayrıntı sunar ve renklere hayat verir.

Her şey 4K

Kendiniz için 4K'nın heyecanını yaşayın

4K içerik dünyası bekliyor

Etkileyici 4K Ultra HD'de akışı yapılan çok daha fazla şov ve filmle en yeni TV'lerimiz size tüm bunları mükemmel netlikte sunmayı bekliyor.

Tasarım

Ekranda görüntü yokken bile gördüğünüzü sevin

Süzülür tarz

X90C serisi – Süzülür tarza sahip, gelmiş geçmiş en ince 4K UHD TV'miz

Bir akıllı telefondan daha ince olan sadece 4,9 mm kalınlığındaki X90C serisiyle canlı, çerçevesiz ekranda, ekran yok olurken gözlerinizin önünde süzülen etkileyici görüntülerin keyfini çıkarın.

Wedge

X93C/X94C serisi Wedge – Her amacın harika bir şekli vardır

Estetiği işlevsel güzellikle bir araya getiren Wedge şekline sahip TV'ler alandan tasarruf sağlar, daha az yer kaplar ve daha etkileyici bir ses için büyük hoparlörleri kullanır.

BRAVIA® Android TV™ ile buluşuyor

Smart TV'niz şimdi daha akıllı. Akıllı telefonunuz veya tabletinizdeki sevdiğiniz deneyimleri düşünün: Şimdi bunları BRAVIA® TV'de daha büyük ve iyi bir şekilde yaşayabilirsiniz.

 • Yaşam tarzı
 • Özellikler
 • Uygulamalar
 • Aksesuarlar

BRAVIA® ve Android TV'lere bakın

Ses

Etkileyici ses ile her duyguyu yaşayın

Yüksek Çözünürlüklü Ses

Yüksek Çözünürlüklü Ses – sanatçıların ses kalitesinde

Ana kayıtlar, kayıt stüdyosunda ve canlı konserlerde CD kalitesinden daha yüksek kalitede yakalanır. Yüksek Çözünürlüklü Ses ile zengin sesi sanatçı performansını hemen önünüzde sergiliyormuş gibi hissedebilirsiniz.

Yüksek Çözünürlüklü Ses nedir?

X93/X94 serisi TV'lerdeki Yüksek Çözünürlüklü Ses, analogdan dijitale dönüştürme işlemi sırasında çok daha fazla ayrıntıyı korur ve Kompakt Disk'ten bile çok daha yüksek bit hızı ve çözünürlük sunar. Sonuç: sanatçının istediği kaliteye çok daha yakın, daha gerçek ses.

Geleneksel ses
Yüksek Çözünürlüklü Ses
DSEE HX

DSEE HX

Dinlediğiniz her şeyde daha fazla ayrıntının keyfini çıkarın. X93 ve X94 modelleri, ses kaynaklarını analiz eden ve yüksek frekansları neredeyse Yüksek Çözünürlüklü Ses kalitesine genişleten DSEE HX'i içerir.

ClearAudio+ tarafından mükemmel hale getirilen ses

ClearAudio+, TV sesine ince ayar yaparak daha gerçekçi ve daha zengin olmasını sağlar.

Dijital Ses Geliştirme Motoru

DSEE teknolojisi, daha geniş ve doğal bir ses aralığı için kayıp frekansları (özellikle yüksek frekansları) müziğinize geri kazandırır.

DSEE
Clear Phase Audio olmadan
Sıradan TV
Clear Phase Audio
Clear Phase özellikli TV 

Clear Phase Audio

Hoparlörün frekans tepkisini analiz edip örnekleyen Clear Phase Audio, bu bilgileri hoparlörün doğal tepkisindeki yükselme ve alçalmaları ortadan kaldırmak için kullanarak saf ve doğal ses üretir.

S-Force Surround Ses PRO

Bazı ses geliştirme sistemleri yalnızca tek kanalla çalışırken S-Force Surround Sound PRO daha gerçekçi ve güçlü tamamen surround ses için doğrudan çok kanallı işlemeyi kullanır.

 • S-Force PRO
 • Sıradan

ClearAudio+'lu TV'lere bakın

TV eğitim videolarını izleyin

TV eğitim videolarını izleyin

TV'nizi nasıl kuracağınıza ve kullanacağınıza veya başka bir ekipmana nasıl bağlayacağınıza dair sorularınız mı var? Eğitici videolarımız, size adım adım yardımcı olacak.