Geri dönüşüm ve daha iyi dinleme deneyimi

Geri dönüştürülmüş plastik kullanımını artırmak Sony'nin sıfır çevresel etkiye ulaşma planının bir parçası. Sony, yüksek kaliteli ses sunarak ses ürünlerinde daha fazla geri dönüştürülmüş malzeme kullanımına katkıda bulunacak yeni geri dönüştürülmüş plastiği tanıtıyor.

Sesle ilgili zorlukların üstesinden gelmek

Sony, giderek artan sayıda ürün kategorisinde geri dönüştürülmüş plastik kullanıyor. Bunun dayanağı kullanıcılarımıza hareketli bir deneyim sunma misyonumuz. Kullanıcılarımızın ses ürünlerinin performansı ile ilgili yüksek beklentileri, bizi ses için yeni bir yüksek performanslı geri dönüştürülmüş plastik oluşturmaya teşvik etti. 

Teknoloji ve geri dönüşümlü plastik kullanımı tutkunu

Sony mühendisleri bu malzemeyi geliştirirken hem ses kalitesinin hem de çevre bilincinin peşine düşmüştür. Sürecin aktörleriyle yapılan röportajı izleyin ve bu yeniliği getiren etkenleri keşfedin.

%65 geri dönüştürülmüş malzeme kullanarak ses kalitesini geliştirmek

Sony tarafından kullanılan geri dönüştürülmüş plastiklerden biri %65 oranında geri dönüştürülmüş malzeme kullanımı sunuyor. Buna göre, bu yeni geri dönüştürülmüş plastik, yeni katkı maddesi kombinasyonları ve oranları denenerek ses performansını geliştirmeye yardımcı olurken bu yüksek oranı koruyor.

Sony geri dönüştürülmüş plastiğin kompozisyonunun daire grafiği.
Geri dönüştürülmüş plastiğin kompozisyonu

Daire grafiği A=Geri dönüştürülmüş malzeme, B+C=Yeni temel malzeme.

Yeni geliştirilen Sony geri dönüştürülmüş plastiğin yapısı.
Yeni geri dönüştürülmüş plastiğin yapısı

Büyütülmüş fotoğraf, geri dönüştürülmemiş plastiğe benzer bir yapısı olduğunu gösteriyor.

Sağlam darbe direnci

Çeşitli kullanım senaryolarının mümkün olduğu ürünlerde, yeterli darbe direnci bir gereklilik. Yeni geri dönüştürülmüş plastik malzeme, geri dönüştürülmemiş plastikle kıyaslanabilecek bir direnç sunuyor.

Geri dönüştürülmüş plastik için malzeme.
Her şeyden önce güvenilir malzeme

Yeni geri dönüştürülmüş plastiğin malzemesini belirli tüketici öncesi öğelerle sınırlayarak, üstün ses performansı sunabilen yeni geri dönüştürülmüş plastikte istikrarlı tedarik, üretkenlik ve kaliteyi güvence altına aldık.

Sony'nin teknolojisinde başka bir sayfa