KAMERA KONTROL KUTUSU

Tüm Özellikler ve Teknik Nitelikler

CCB-WD1

Boyut ve Ağırlık

Boyutlar (G x Y x D)
Yaklaşık G 59,0 mm X Y 40,5 mm X D 29,8 mm (2 3/8 inç X 1 5/8 inç X 1 3/16 inç)
Ağırlık
Yaklaşık 90 g (3,2 oz) (sadece ana ünite)

Güç

Güç kaynağı
DC5.0V, 1500 mA (birlikte verilen AC adaptörü)

Arayüz

Giriş / Çıkış
Çoklu/Mikro USB Terminali, Yüksek Hızlı USB (USB 2.0), LAN Terminali

Diğerleri

Çalıştırma Sıcaklığı
0℃ - +40℃ (32°F - 104°F)

Kutu İçeriği

  • AC Adaptörü AC-UUE12 (1)
  • Mikro USB kablosu (1)
  • Kablo koruyucu (1)
  • Çoklu terminalli bağlantı kablosu (2) (0,4 m/2,0 m, 1,31 ft/6,56 ft)
Placeholder

Özellikler

Çoklu kamera dünyasında yeni olanakların kapılarını açın

Güçlü çoklu kamera komutu için h Ethernet anahtarlama hub’ını kullanarak her Kamera Kontrol Kutusu ve kamerayı — ve birden çok Kamera ve Kutu ünitesi çiftini — PC’nize bağlayın. Ardından canlı önizleme ve PC’nize hızlı dosya aktarımını kontrol edin, kamera ayarlarını ve çekim modlarını ayarlayın ve hem fotoğraflar hem de videolar için yakalama kontrolü sağlayın. Ayarları değiştirmek için tek veya çoklu kamera çalışmasını seçin.

Sistem esnekliği için IP ağı kullanımı

Her Kamera Kontrol Kutusu ünitesine bir IP adresi atanabileceği için uzak konumlarda bulunan kameraları kontrol edebilirsiniz. Kablolu LAN bağlantısı, gerektiğinde görüntü dosyalarını görüntülemek ve yönetmek için PC’nize sorunsuzca aktarmanıza olanak sağlar. Bu sayede çoklu kamera çekim ve görüntü işleme esnekliği ve hassasiyeti büyük oranda geliştirilir.

Hassas video eşitleme desteği

Çoklu kamera video çekimi için kareden kareye hassasiyetle video eşitleme özelliği mevcuttur. Bu özellik sofistike video prodüksiyonu için özellikle kullanışlıdır — örneğin çoklu kamera ile çekilmiş video kaydını 360° bir videoda birleştirirken.

Etkili merkezi görüntü verisi yönetimi

Hızlı ağ arayüzü, kamera kartındaki görüntüleri çekimin hemen ardından doğrudan PC’nize aktarmanıza olanak tanır. Atanabilir kamera ve dosya adlandırma özelliği, veri yönetimini kolaylaştırır; çoklu kamera çekimlerinde dahi kazayla üzerine yazmayı önleyebilirsiniz.

Fark edilmez ama olmazsa olmaz

Kamera Kontrol Kutusu kompakt şekilde tasarlanmıştır — RX0’ın gövdesi kadar küçük. Bu göze çarpmayan görünüm ve boyut, birçok çekim ortamında neredeyse görünmez olup büyük bir kamera sisteminin elverişsiz olduğu durumlar için idealdir.

Güç, önizleme ve kontrol için her Kamera ve Kutu çiftini bağlayın

PC kontrolü, önizleme ve veri aktarımı için tek USB MULTI’yi Kamera Kontrol Kutusu ve kameranız arasına bağlayın. Ayrıca aynı USB MULTI bağlantısı üzerinden Kutu ve bağlı kameraya sorunsuzca güç sağlamak için birlikte verilen AC adaptörü ya da mobil USB pili kullanın.

Birlikte verilen kablo koruyucu

USB MULTI kamera bağlantısı, Mikro USB güç kaynağı ve Ethernet konnektörü olmak üzere üç gerekli kablonun bağlantısından emin olmak için birlikte verilen kablo koruyucuyu kullanın. Bu sayede tüm çoklu kamera çekim sisteminizin güvenilirliği artırılır.