İçeriğe Atla

RX10 Ⅱ

Profesyonel tarz. Şimşek hızında.

Bellek takılı 1,0 tipi yığma yapılı CMOS sensörlü yeni, zumlu profesyonel RX10 II, hayal gücünün gizli dünyasının kapılarını aralar. Süper gerçekçi 4K videoları ve fotoğrafları keşfedin.

Yeni yazılım mevcut.

Daha da kolay çekim yapmak için fotoğraf makinenizin özelliklerini artırın.

Bilinmeyen dünyaları yakınlaştırın.

4K'nın süper gerçekçiliğiyle hayal gücüne yeniden odaklanın.

Sony'nin yüksek zum kapasitesine sahip başarılı RX10 II fotoğraf makinesi, fotoğraf ve video çekimi için dikkat çekici bir gelişme içermektedir: Dünyanın ilk dahili bellekli 1,0 tipi yığma yapılı CMOS görüntü sensörü. Bu sensörü kullanarak 40 kat süper ağır çekime kadar etkileyici 4K videolar ve olağanüstü fotoğraflar çekebilirsiniz. Süper gerçekçi fotoğrafçılık dünyasına yepyeni bir kapı açılıyor. İçeriye adım atın.

Süper hızlı çekim dünyası

Bir zamanlar sadece profesyonel fotoğraf makinelerine özel olan süper hızlı çekimin yeni ve harika dünyasına hoş geldiniz. Parlak aydınlatma koşullarında her zamankinden daha özgürce çekim yapın. Hayal gücünün 1/32.000 saniyelik gizemli dünyasına girin. Mucizelere hazır olun.

Sony l Fotoğraf Galerisi

Daha fazla örnek fotoğraf görün

1,0 tipi DRAM çipli yığma yapılı CMOS sensör

 • Süper yüksek hızlı çekimin kalbi
 • DRAM çipli yığma yapı
 • Yüksek hızlı okuma
 • Bozulmayı Önleyici Deklanşör

Çok hassas 4K kaydı

İzleyicilerinizi büyüleyin, kendinizi şaşırtın.

Süper gerçekçi videolar için görüntü bozulmasını en aza indirerek 4K kayıt yapın. Profesyonel XAVC S codec yüksek bit hızında kayıtla güzel çekimler yapar ve pikselleri gruplamadan tam piksel okuma özelliği yüksek çözünürlüklü sonuçlar verir. Gözle görülemeyen sinematik ayrıntılara ve netliğe sahip süper gerçekçi videolar çekebilirsiniz.

Hayal gücünüzü özgür bırakın.

40 kat süper ağır çekimle hayatı yepyeni bir açıdan görün.

En küçük ayrıntıları görün. Eskiden sadece profesyonel fotoğraf makinelerinde bulunan 960 fps'ye kadar olağanüstü yüksek kare hızında (HFR) video kaydı, insan gözünün göremediği saliselik anların süper ağır çekim görüntülerini üretir. Bu özellik aktif nesnelere uygun ayarlarıyla etrafınızdaki "gizli" hareket evrenini görmenizi sağlar.

Süper yüksek hızlı çekim

Süper yüksek hızlı çekim

1/32.000 sn'de yakalanan harikalar dünyası

1/32.000 sn'ye kadar süper hızlı Bozulmayı Önleyici Deklanşör, dönen deklanşörden kaynaklanan görüntü bozulmasını önleyerek olağanüstü hızlı hareketler yakalamanızı sağlar.

Aşırı parlak koşullarda özgürce çekim yapın.

1/32.000 sn süper yüksek hızlı deklanşör

Süper hızlı Bozulmayı Önleyici Deklanşör, EV19'a kadar geniş aralıkta çekim aralığı sağlar. Aşırı parlak koşullarda bulanık arka planlı fotoğraflar çekebilirsiniz.

Aşırı parlak koşullarda özgürce çekim yapın.
1/2000 sn
Aşırı parlak koşullarda özgürce çekim yapın.
1/32.000 sn
0,09 sn'ye kadar hızlı Akıllı AF

0,09 sn'ye kadar hızlı Akıllı AF

Önemli anları yakalamak için hızlı ve hassas tepki

RX10 II yüksek hızlı, hassas kontrast algılamalı Hızlı Akıllı AF'yi kullanır. Lens ile kumandası arasındaki optimize edilmiş etkili eşleşme, daha hızlı tepki kabiliyeti sağlar.

Rakipsiz hayal gücü

Kendinizi ifade etmeniz için güçlü perspektif.

Tüm zum aralığında sabit F2,8 diyafram açıklığına sahip güçlü ZEISS® Vario-Sonnar® T* lensle her sahnede, her çekimde keskin sonuçlar alın. Lensin olağanüstü netliği, fotoğraflarınızı birer sanat eserine dönüştürür.

Parlak, net, daha hassas

Parlak, net, daha hassas

Ciddi fotoğrafçılar için vazgeçilemez özellik

Yüksek kontrastlı OLED Tru-Finder™, 2,359 milyon noktaya eşit etkileyici çözünürlüğe sahiptir. Uçtan uca parlak görünürlük, nesneleri çekmeye kolayca odaklanmanızı sağlar.

Geleneksel ancak gelişmiştir.

Tasarımı profesyonelleri memnun eder, fotoğraf severlere ilham verir.

Manuel olarak kullanılan diyafram açıklığı halkası gibi geleneksel profesyonel kontrolleri güven içinde kullanın. Toza ve neme dayanıklı tasarıma sahip gövdenin akıllı yapısına hayran kalacaksınız. RX10 II, beklentilerinizden fazlasını sunmak için beklenmeyen ve sıra dışı özellikleri bir araya getirir.

 • Önden görünüm
 • Üstten görünüm
 • Arkadan görünüm

İndirilebilir yükseltme seçenekleri

PlayMemories Camera Apps fotoğraf makinenizi daha akıllı hale getirir.

Deklanşöre uzaktan basmayı sağlayan Smart Remote Control gibi ana uygulamaların dışında, düzenleme ve efekt uygulamalarıyla kullanılabilirlik ekleyin ve Wi-Fi®/NFC™ bağlantısıyla kullanın.

*Not: Hizmetlerin kullanılabilirliği bölgeye bağlıdır.

İndirilebilir yükseltme seçenekleri

Geniş aksesuar yelpazesi

Profesyonel tarzda seçenekler yeni olanakların önünü açıyor.

Yeni, yumuşak deri taşıma çantası gibi RX serisi fotoğraf makineleri için tasarlanan aksesuarlarla çekim yapmaktan aldığınız keyfi artırın ve fotoğrafçılığınıza profesyonellik katın.

Capture One Express (Sony için)

Phase One'dan dünyanın en iyi RAW dönüştürücülerinden biri

Hassas renkleri ve inanılmaz ayrıntıları işleyen Capture One Express (Sony için) dünyanın en iyi RAW dönüştürücülerinden biridir. Esnek dijital varlık yönetimini, tüm vazgeçilmez ayar araçlarını ve hızlı, hassas performansı özelleştirilebilir ve entegre bir çözümde birleştirir.

iMovie

iMovie ve Final Cut Pro X ile çalışır

Bu ürün Final Cut Pro X ve iMovie ile uyumludur.

Özellikler ve Teknik Nitelikler
Üstün 4K sunan yeni bellek takılı yığma yapılı CMOS sensör, 1/32.000 süper yüksek hızlı deklanşör, süper ağır çekim ve daha fazlası ile RX10 II, hareket halindeki ciddi fotoğrafçılar için üretildi. Geniş diyafram açıklığına sahip bir lens, kapsamlı zum ve diğer değerli özellikler RX10'dan miras alındı.
 • 20,2 MP 1,0 tipi DRAM çipli yığma yapılı CMOS görüntü sensörü

 • Fonticon_Zeiss_logo

  2,8 diyafram açıklığına sahip ZEISS® Vario-Sonnar T* 24-200 mm lens

 • Üstün ayrıntılar ve gürültü azaltma için BIONZ X motor

 • Full HD'den dört kat daha fazla ayrıntı sunan 4K , Ultra HD

 • 40 kata kadar süper ağır çekim

Sensör Tipi
1,0 tipi (13,2 mm x 8,8 mm) Exmor RS® CMOS sensör
Piksel Sayısı (Efektif)
20,2 MP
Optik Zoom
8,3x (Video kaydı sırasında Optik Zoom)
ISO Hassasiyeti (Fotoğraf)(Önerilen Pozlama İndeksi)
Otomatik: (ISO 100-12.800, üst/alt sınırla seçilebilir), 100 / 125 / 160 / 200 / 250 / 320 / 400 / 500 / 640 / 800 / 1000 / 1250 / 1600 / 2000 / 2500 / 3200 / 4000 / 5000 / 6400 / 8000 / 10.000 / 12.800 (ISO 64/80'e genişletilebilir); Çoklu Kare NR: Otomatik (ISO 100-12.800), 100 / 200 / 400 / 800 / 1600 / 3200 / 6400 / 12.800 / 25.600

Kutu İçeriği

Şarj Edilebilir Pil Paketi NP-FW50, AC Adaptörü (AC-UB10C/UB10D), Micro USB kablosu, Omuz Askısı,Lens Kapağı, Yuva kapağı, Parasoley, Mercek kapağı, Kullanma Kılavuzu

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi