Dikey Kol ürününün görüntüleri
Dikey Kol ürününün görüntüleri
Dikey Kol ürününün görüntüleri
Dikey Kol ürününün görüntüleri
Dikey Kol ürününün görüntüleri
Dikey Kol ürününün görüntüleri
Dikey Kol ürününün görüntüleri

Özellikler

Dikey olarak kolay kullanım

VG-C4EM, fotoğraf makinesi gövdesindekilerle hemen hemen aynı işlem kontrollerini sağlar. Düğmelerin konumu, boyutu ve şekli, α9 II ve α7R IV gövdelerindeki malzeme kullanılarak optimum hale getirildi. Sonuç olarak kontrollerin işlevi, konumu ve çalışma "hissi", fotoğraf makinesi dik tutulduğunda, fotoğraf makinesi gövdesindekilere benzetildi.

Sıkı ve güvenli tutuş

Kolun incelikli tasarımı fotoğraf makinesini sıkıca tutmanızı sağlar. Dikey Kol, fotoğraf makinesini ister yatay ister dikey tutun, kolayca ve keyifle fotoğraf çekmenizi sağlar ve nesne ile kompozisyona odaklanmanızı kolaylaştırır.

Etkili çalışma süresi iki katına çıkarıldı

VG-C4EM bir veya iki NP-FZ100 pil taşıyabilir. Fotoğraf makinesi, iki pil kullanılırken, tek pil kullanılan zamana göre yaklaşık iki kat daha uzun süre çalışır. Kalan pil gücü, LCD ekranda %1 aralıklarla gösterilir. Bir pil bittiğinde, fotoğraf makinesi otomatik olarak diğerine geçer ve kesintisiz çalışma sağlar.

USB üzerinden pilleri şarj edin veya güç sağlayın

Dikey koldaki piller, kol makineden çıkarılmadan, fotoğraf makinesinin USB bağlantı noktası üzerinden şarj edilebilir. Uzun çekimler için, pil gücünü tamamlayacak bir mobil pil veya AC adaptörü kullanılarak fotoğraf makinesinin USB bağlantı noktası üzerinden doğrudan makineye ekstra güç sağlanabilir.

Hem hafif hem dayanıklı magnezyum alaşım gövde

Hem toplam ağırlığı ve hacmi minimumda tutmak hem de α9 II ve α7R IV fotoğraf makinelerinin sağlamlığını sunmak için VG-C4EM’nin dış kısmı, α9 II ve α7R IV gövdelerinde kullanılan magnezyum alaşımdan yapıldı.

Güvenilir toz/nem dayanıklılığı

Fotoğraf makinesi kolunun bağlantısında, tozu ve nemi engellemek için fotoğraf makinesi gövdesinde kullanılan sızdırmazlık malzemesi kullanıldı. Böylece fotoğraf makinesi sisteminin toplam güvenilirliği artırıldı.

Uyarı

Bu ünitenin LA-EA2 / EA4 montaj adaptörü ile birlikte takılması desteklenmez. Bu iki parça aynı anda takılmışsa, ünite ile lens montaj adaptörü arasındaki dar mesafe kolu tutmayı zorlaştırır. 

Uyumluluk Bilgisi

 

Destek sayfasına gidin

Teknik Özellikler

  • Boyutlar (G × Y × D): Yaklaşık 128,8 x 108,9 x 67 mm (5 1/8 x 4 3/8 x 2 3/4 inç)

  • Ağırlık: Yaklaşık 290 gr (10,2 oz)

  • Pil tipi: NP-FZ100

Enerji tasarruflu özellikleri ve daha sürdürülebilir bir gelecek için çevreye bağlılığımız hakkında daha fazla bilgi alın Eko Web Sitemizi ziyaret edin