Dikey Kol ürününün görüntüleri
Dikey Kol ürününün görüntüleri
Dikey Kol ürününün görüntüleri
Dikey Kol ürününün görüntüleri
Dikey Kol ürününün görüntüleri
Dikey Kol ürününün görüntüleri
Dikey Kol ürününün görüntüleri

Özellikler

α9 III ile aynı tutuş ve kontrol

VG-C5 Dikey Kol, fotoğraf makinesinin kendi yatay tutma yeriyle aynı güvenli tutma ve kontrol erişimini sağlayacak şekilde tasarlanmış olup, uzun çekim saatleri için olağanüstü konfor ve kullanım kolaylığı sağlar. Kol ve deklanşör düğmesi, fotoğraf makinesi gövdesiyle aynı ergonomik tasarıma sahiptir. Öndeki bağımsız bir özel düğme (C5), öndeki bir tuş, arkadaki L ve R tuşları ve R tuşunun üzerindeki kilitleme işleviyle kontrol erişimi de benzerdir. Yatay ve dikey yönde çekim yaparken kullanım biçimi aynıdır.

Uzun süreli çekime imkân sağlayan iki pilin verimli kullanımı

VG-C5 Dikey Kol, iki adet NP-FZ100 pil alır ve devre iyileştirmeleri, VG-C4EM Dikey Kol’dan daha uzun çalışma süresi sağlamak için paralel güç kaynağını destekler. Pillerin kalan süresi aynı anda fotoğraf makinesi ekranında da gösterilir böylece kullanıcı güvenle çekim yapmaya devam edebilir.

Sağlam ve güvenilir bir sistemin parçası

Fotoğraf makinesi gövdesiyle aynı toz ve neme dayanıklı tasarıma sahip olan VG-C5 Dikey Kol zorlu koşullarda bile yarı yolda bırakmadan çalışmaya devam edecek güvenilir bir sistemin parçası olarak işlev görür. Ayrıca olağanüstü dayanıklılık için özel bir magnezyum alaşımlı çerçeve üzerine yapılmıştır.

Diğer Özellikler

VG-C5 Dikey Kol, kolay erişim kayan pil tepsisi, tripod takma yuvası, fotoğraf makinesi askısı bağlantı noktaları, AF ON/AEL/C1/C2/C5 düğmeleri, Çoklu Seçici ve arka kadran R kilidi sunar. Ayrıca fotoğraf makinesinin USB Type-C® konnektörüyle güç ve şarj sağlar.

Geri dönüştürülebilir, plastik olmayan ambalaj malzemeleri

Sony, darbeye ve çarpmaya karşı yüksek koruma sağlayan, plastik olmayan ambalaj malzemeleri kullanmaya geçmektedir. Ürün çantalarında bitkisel, dokusuz kumaşlar kullanılır. Tüm bunlar çevresel etkiyi en aza indirmeye yardımcı olur.

Uyumluluk bilgisi

 

Destek sayfasına gidin

Teknik Özellikler

  • Boyutlar (G × Y × D): Yaklaşık 136,1 x 108,9 x 68,3 mm (5 3/8 x 4 3/8 x 2 3/4 inç)

  • Ağırlık: Yaklaşık 236 gr (8,3 oz)

  • Pil tipi: NP-FZ100

Enerji tasarruflu özellikleri ve daha sürdürülebilir bir gelecek için çevreye bağlılığımız hakkında daha fazla bilgi alın Eko Web Sitemizi ziyaret edin