Tüfek Mikrofon ürününün görüntüleri
Tüfek Mikrofon ürününün görüntüleri
Tüfek Mikrofon ürününün görüntüleri
Tüfek Mikrofon ürününün görüntüleri
Tüfek Mikrofon ürününün görüntüleri

Özellikler

Üç yön seçimi modu

Gelişmiş dijital sinyal işleme, tek bir çok yönlü mikrofonda değiştirilebilir üç yön seçimi modelinin sunulmasını mümkün kılar: süper yönlü, tek yönlü ve çok yönlü.

Ayrıntılara bakın (YouTube bağlantısı)

Kompakt bir mikrofonda süper yön seçimi

Yüksek performanslı sekiz mikrofon ünitesi, yeni geliştirilen bir hüzmeleme algoritması ile birlikte çalışarak eksen dışı sesi etkili bir şekilde reddeden, son derece net yön seçimi sağlar. Bunların hepsi, sadece 99,3 mm uzunluğundaki, oldukça kompakt bir mikrofonla elde edilir.

Düşük gürültülü muhteşem ses

Dahili bir dijital ses arayüzü bulunan, uyumlu bir fotoğraf makinesinin Çoklu Arayüz Yuvası üzerinden bağlandığında, ses sinyali fotoğraf makinesine doğrudan dijital formda aktarılır ve böylece bozulma olamaz. Basit bir anahtar, analog arayüz kullanan geniş çeşitlilikte fotoğraf makinesiyle de uyumluluk sağlar.

Kablosuz bağlantı

Doğrudan güç ve ses bağlantıları için, ekstra kablo veya pil ihtiyacı olmadan, mikrofonu uyumlu bir fotoğraf makinesinin Çoklu Arayüz Yuvasına takmanız yeterlidir. Sony’nin Çoklu Arayüz Yuvası, çeşitli aksesuarlar için akıllı bağlanabilirlik ve kontrol sunar, ayrıca α System çekimi için maksimum esneklik ve mobilite sağlar.

Mekanik gürültü bastırma

Darbeyi ve titreşimi bastıran gelişmiş tasarım, ses kalitesini düşürebilecek düşük frekanslı gürültüyü (veya kullanım gürültüsü) etkili bir şekilde en aza indirir. Ayrıca bağlantı kablolarının olmaması, kablolar ve konnektörler üzerinden mikrofona mekanik olarak gürültü iletilmeyeceği anlamına gelir.

Net ses için etkili filtre

Ses altı gürültüyü kesen düşük kesim filtresi, dijital sinyal işleme ile uygulanır ve kayıt aşamasında ses kalitesini en üst düzeye çıkararak karmaşık kayıt sonrası işlemlere olan ihtiyacı azaltır.

Temel kontroller

Kayıt seviyesi kontrolü, geniş çeşitlilikte fotoğraf makinesiyle uyumluluk için analog çıkış ve optimum sinyal seviyelerinin ayarlanmasını kolaylaştıran bir zayıflatıcıyla, bu mikrofon çok yönlülük bakımından oldukça gelişmiştir. Bu kontrol seviyesi sorunsuz ve stressiz post prodüksiyon sağlayabilir.

Birlikte verilen rüzgar siperi

ECM-B1M, açık havada çekim yaparken rüzgar gürültüsünü azaltabilen, kürk tipi bir rüzgar siperi ile birlikte sağlanır.

Uyumluluk Bilgisi

 

Destek sayfasına gidin

Teknik Özellikler

  • Kompakt, hafif tasarım; 99,3 mm (4 inç) uzunluk ve 77,3 gr (2,8 oz) ağırlık

  • Alım modeli: Süper yönlü / Tek yönlü / Çok yönlü (seçilebilir)

  • Net ses için dijital arayüz uyumlu Çoklu Arayüz Yuvası

  • Optimum ses çekimi için kapsamlı manuel kontrol

  • Birlikte verilen rüzgar siperi

Enerji tasarruflu özellikleri ve daha sürdürülebilir bir gelecek için çevreye bağlılığımız hakkında daha fazla bilgi alın Eko Web Sitemizi ziyaret edin