Ürün görüntüsü
Ürün görüntüsü
Ürün görüntüsü
Ürün görüntüsü
Ürün görüntüsü
Çok yönlü yaka mikrofonu

Mütevazı tasarımla yüksek kaliteli dijital ses

ECM-LV1, farklı durum ve kullanımlara uygun, çok yönlü bir yaka mikrofonudur. Çeşitli elektronik cihazlarla çalışır ve tasarımı sayesinde görsel açıdan göze çarpmaz, böylece optimum ses alımı için konuşan kişinin ağzına yakın bir yere yerleştirilebilir.

ECM-LV1’in stereo ses toplayışını gösteren çizim
Net stereo ses

ECM-LV1 ile, yönlü mikrofon yerleşimi için endişelenmeniz gerekmez. ECM-LV1’in merkezindeki çok yönlü mikrofon kapsülleri, her yönden alım yaparak net ve yüksek kaliteli ses sağlar.

ECM-W2BT ile birlikte çalışır

ECM-LV1, ECM-W2BT ile birlikte kullanıldığında çekiminizin daha az stresli olmasını sağlar. Fotoğraf makinesinin mesafesi veya yönü hakkında endişelenmeden, stressiz bir kayıt için ECM-LV1’i, ECM-W2BT’ye ve Dijital Ses Arabirimi ile uyumlu bir fotoğraf makinesine bağlayın.

Bu videoyu izlemek için lütfen YouTube tanımlama bilgilerini kabul edin

Tanımlama bilgisi tercihlerinize aşağıdan erişebilirsiniz. “İşlevsel” bölümü altında YouTube tanımlama bilgisi seçeneğini açık konuma getirdiğinizden emin olun.

ECM-CS3’ün 3,5 mm stereo mini jaklı elektronik cihazlarla uyumluluğunu gösteren çizim
Çeşitli cihazlarla kullanıma hazır

ECM-LV1, fotoğraf makineleri ve video kameraların yanı sıra çeşitli başka elektronik cihazlarla esnek kullanım da sağlar. PC’ler ve dijital ses kayıt cihazları gibi harici mikrofon girişiyle donatılmış cihazlarla çalışır.

Sofistike tasarım 
ECM-LV1’in klipsinin 360 derece döndüğünü gösteren bir çizim
360 derece dönen klipsle esnek yerleşim

Esnek döner klips, mikrofonu elverişli olan her açıya takmanızı sağlar. Kravat veya yaka için yataydan cep klipsi için dikeye kadar her yönde kullanım mümkündür. 

ECM-LV1’in kıyafete takıldığında fark edilmediğini gösteren bir fotoğraf.
Sade, mütevazı tasarım

Uzunluğu sadece 32 mm ve çapı 11 mm olan küçük boyutlu ve tamamen siyah ECM-LV1’in şekli sadedir ve taşınabilirliği son derece yüksektir. Çeşitli çekim koşullarında kullanılabilmesi için, kıyafete takıldığında fark edilmeyecek şekilde tasarlanmıştır.

Birlikte verilen rüzgar siperi takılmış ECM-LV1’in ürün görüntüsü.
Dış çekimde rüzgar gürültüsünü azaltan rüzgar siperi

ECM-LV1, hem rüzgar gürültüsünün hem de konuşmacının nefesinin etkisini azaltmak için tasarlanmış bir rüzgar siperiyle birlikte sağlanır. Sonuçta rüzgarlı bir günde dışarıda çekim yaparken dahi, net ve istikrarlı ses kaydı elde edersiniz.

ECM-LV1’in fişinin görüntüsü
Pilsiz kayıt

ECM-LV1, takıldığında güç sağlayan ekipmanlarla birlikte kullanılırken, mikrofon konnektöründen sağlanan güçle çalışabilir ve pilsiz kullanıma imkan tanır.

Özellikler ve Teknik Nitelikler

ECM-LV1, bir dizi farklı cihaza bağlanabilen ve çeşitli durumlarda kullanılabilen, çok yönlü bir yaka mikrofonudur. Kompakt ve göze çarpmayan tasarımıyla, yüksek kaliteli ses kaydı sunmak için konuşan kişinin ağzına yakın bir yere yerleştirilebilir.
  • Çok yönlü alımla yüksek kaliteli stereo ses

  • PC’ler, ses kayıt cihazları ve diğer cihazlarla kullanım için harici mikrofon girişi

  • Esnek kullanım için 360 derece dönen klipsle, kompakttır ve göze çarpmaz

  • Dışarıda yapılan kayıtlar için rüzgar gürültüsünü azaltan rüzgar siperiyle birlikte sağlanır

  • Takıldığında güç alma uyumluluğuyla pilsiz tasarım

Enerji tasarruflu özellikleri ve daha sürdürülebilir bir gelecek için çevreye bağlılığımız hakkında daha fazla bilgi alın Eko Web Sitemizi ziyaret edin