Rüzgar siperi takılmamış şekilde mikrofonu sol ön üst taraftan gösteren ürün görüntüsü
Rüzgar siperi takılmış şekilde mikrofonu sol ön üst taraftan gösteren ürün görüntüsü
Mikrofonu sol arka üst taraftan gösteren ürün görüntüsü
Mikrofonu arka taraftan gösteren ürün görüntüsü
Mikrofonu sol taraftan gösteren ürün görüntüsü
Mikrofonu sağ taraftan gösteren ürün görüntüsü
Mikrofonu aksesuarlar ile gösteren
ürün görüntüsü
SEL1635GM lens monte edilmiş α7SM3 fotoğraf makinesinin gövdesine takılmış rüzgar siperiyle mikrofonu sol ön üst taraftan gösteren ürün görüntüsü
SEL1635GM lens monte edilmiş α7SM3 fotoğraf makinesi gövdesine takılmış rüzgar siperi olmadan mikrofonu sol arka üst taraftan gösteren ürün görüntüsü
Sekiz ses kaydı moduna sahip kompakt tüfek mikrofon

Olağanüstü çok yönlülük ve ses kalitesiyle kompakt bir mikrofonda dünyanın ilk sekiz tuşlu seçilebilir ses kaydı modunu sunan hüzmeleme teknolojisine sahip tüfek mikrofon performansını tamamıyla baştan tanımlar.

Üstün sesle çok amaçlı ve kompakt

ECM-M1, çok çeşitli video çekim koşullarında olağanüstü çok yönlülük ve üstün ses kalitesi için stereo dahil sekiz ses kaydı modu sağlamak üzere hüzmeleme teknolojisi ve gelişmiş dijital işleme teknolojisi kullanır.

Bu videoyu izlemek için lütfen YouTube tanımlama bilgilerini kabul edin

Tanımlama bilgisi tercihlerinize aşağıdan erişebilirsiniz. “İşlevsel” bölümü altında YouTube tanımlama bilgisi seçeneğini açık konuma getirdiğinizden emin olun.

Çok amaçlı bir mikrofonda sekiz ses kaydı modu

Hüzmeleme teknolojisi, istenen yönlerde ses alma hassasiyetini en üst düzeye çıkarken diğer yönlerde azaltmak için dört farklı mikrofon kapsülünü hassas algoritmalarla birleştirir. Sonuç, zorlu ses koşullarında bile yüksek performanslı, inanılmaz ölçüde kompakt ve çok amaçlı bir mikrofondur.

Bu videoyu izlemek için lütfen YouTube tanımlama bilgilerini kabul edin

Tanımlama bilgisi tercihlerinize aşağıdan erişebilirsiniz. “İşlevsel” bölümü altında YouTube tanımlama bilgisi seçeneğini açık konuma getirdiğinizden emin olun.

Yön seçici tuşu gösteren ürün görüntüsü
Kolay ayar ve kullanım için basit kontroller

Mikrofonun arkasındaki bir tuşun basitçe döndürülmesi, ses alma desenlerini kolay ve sezgisel şekilde seçmeyi sağlar, ortadaki bir kilitleme düğmesi ise yanlışlıkla değişiklik yapmayı önler. Diğer kontrollerin kullanımı da kolaydır.

Olağanüstü ses kalitesi

En son dijital ses teknolojisi muhteşem ses performansı sunar.

Dijital ses dalgası biçiminin resmi
Kaliteli ses için dijital sinyal işleme

ECM-M1, hüzmeleme kontrolünden fotoğraf makinesiyle gürültü filtreleme ve arayüz oluşturmaya kadar eksiksiz bir dijital yola sahiptir. Sonuç, kaydettiğiniz her şeyde mümkün olan en net ses olur.

Gürültü engelleme ve düşük geçişli filtre kontrol anahtarını gösteren ürün görüntüsü
Net ses için dijital gürültü engelleme filtresi

Sürekli arka plan gürültüsü, net ses kaydı için dijital gürültü engelleme filtresi tarafından etkili şekilde baskılanır. Rüzgar gürültüsü, klima uğultusu ve diğer düşük frekanslı titreşimleri azaltmak için düşük geçişli bir filtre de sağlanır. Kayıtta gürültüyü baskılamak, kayıt sonrası işlemlerde iş yükünü azaltarak genel verimliliği artırır.

Mikrofondan fotoğraf makinesine aktarılan dijital dalga biçimi resmiyle mikrofon ve rüzgar siperi takılmış şekilde fotoğraf makinesini sol ön üstten gösteren ürün görüntüsü
Dijital ses arabirimi

Dijital ses arayüzü mikrofondan fotoğraf makinesine tamamen dijital bir sinyal yolu sunarak analog iletimdeki gürültü ve bozulmanın oluşmasını engeller ve mikrofonda dijital sinyal işlemenin tüm avantajlarından faydalanmayı sağlar.

Çok amaçlı kullanım ve taşınabilirlik için kompakt boyut ve hafiflik

Mikrofonun etkileyici ölçüde kompakt boyutu ve hafifliği sayesinde, farklı çekim koşulları için inanılmaz düzeyde çok amaçlı ve her donanım çantasının güvenilir bir parçası olur.

Kullanıcının elinde taşınan mikrofonu gösteren kullanım görüntüsü
Kompakt boyut ve hafiflik

Etkileyici derecede kompakt boyutu (64,4 mm) uzunluk ve hafiflik (65 g) yüksek düzeyde çekim özgürlüğü ve mobilite sunar. Mikrofon, selfie çekerken veya geniş açılı bir lens kullanırken bile araya girmez. Kompakt boyut gimbal ve kollar ile kullanmayı da kolaylaştırır.

Kolay kullanım ve bağlanabilirlik

ECM-M1, uyumlu fotoğraf makinelerine basit bağlantıyla kullanımı kolay kontroller sağlar.

Mikrofon ve rüzgar siperinin fotoğrafı
Birlikte verilen rüzgar siperi

ECM-M1, açık havada çekim yaparken rüzgar gürültüsünü azaltabilen, kolayca takılan, etkili, kürk tipi bir rüzgar siperiyle birlikte verilir.

OSD ile fotoğraf makinesinin fotoğrafı
3. ve 4. kanalda çok yönlü yedek güvenlik kaydı

Uyumlu fotoğraf makinelerinde 1. ve 2. kanal seçilen yön deseniyle kayıt yaparken 3. ve 4. kanal farklı hassasiyetlerde (4. kanal için –20 dB) çok yönlü yedek güvenlik kaydı yapabilir.

Mikrofonu sol arka ve sağdan gösteren ürün görüntüsü
Kolay anahtar kullanımı

Kapsamlı, net bir şekilde işaretlenmiş kontroller, endişesiz kullanım için tüm mikrofon ayarlarını tek bakışta ayarlayıp onaylamayı kolaylaştırır.

Gimbal’a takılmış fotoğraf makinesini gösteren ürün görüntüsü
Kolay fotoğraf makinesi bağlantısı

Çoklu Arayüz (MI) Yuvası desteği, pilsiz ve kablosuz çekim yapmaya olanak tanıyarak uyumlu fotoğraf makinelerinde MI yuvasına mikrofon takılır takılmaz kaydı başlatmaya izin verir.

Arka planda nehir olan, gimbal’a takılmış fotoğraf makinesini gösteren kullanım görüntüsü
Toz ve neme dayanıklı tasarım

ECM-M1, zorlu açık hava koşullarında güvenilir çalışmaya olanak tanıyan, toz ve neme dayanıklı bir tasarıma sahiptir.

Özellikler ve Teknik Nitelikler

ECM-M1 kompakt tüfek mikrofon, olağanüstü çok yönlülük ve ses kalitesi için sekiz adet seçilebilir ses kaydı modu düğmesi sağlamak üzere dijital hüzmeleme teknolojisini kullanır. Uyumlu fotoğraf makinelerindeki MI Yuvası aracılığıyla sağlanan kablosuz dijital ses arayüzü, çok çeşitli video çekimi koşullarında üstün ses kalitesi sunar.
  • Hedeflenen alandan ses almak için stereo dahil olmak üzere sekiz ses kaydı modu

  • Dijital sinyal işleme özelliğine sahip kompakt tüfek mikrofon

  • Net, yüksek kaliteli kayıt için etkili gürültü ve uğultu baskılaması

  • Dijital ses arayüzüne sahip, kablosuz ve pilsiz Çoklu Arayüz (MI) Yuvası

  • Kolay kullanım için kilitli sezgisel mod seçimi tuşu

Enerji tasarruflu özellikleri ve daha sürdürülebilir bir gelecek için çevreye bağlılığımız hakkında daha fazla bilgi alın Eko Web Sitemizi ziyaret edin