Alıcının ve iki mikrofon vericisinin görüntüsü
Fotoğraf makinesinin MI yuvasına takılı alıcının ve rüzgar siperleri takılı iki mikrofon vericisinin görüntüsü
Alıcının ve mikrofon vericilerinin birlikte verilen aksesuarlarla görüntüsü
Mikrofon vericisini sağdan gösteren görüntü
Mikrofon vericisinin üst yüzeyini gösteren görüntü
Çift kanallı alıcıyı sol yandan gösteren görüntü
Alıcıdaki SAFETY düğmesini gösteren görüntü
Çift kanallı alıcıyı üstten gösteren görüntü
Şarj kutusundaki mikrofon vericilerini ve alıcısını gösteren görüntü
Ahşap bir masanın üzerinde duran şarj kutusundaki iki mikrofon vericisi ünitesi ve alıcının ürün görüntüsü
Yüksek kaliteli dijital kayıt için çift kanallı kablosuz mikrofon

ECM-W3, yüksek sinyal-gürültü oranlı mikrofon ünitelerine sahip iki mikrofon vericisi ve çift kanallı bir alıcıdan oluşur. Vericiler ve alıcı sesi dijital olarak işleyip kablosuz olarak ileterek iki hoparlörün sesinin mükemmel netlik ve düşük gürültüyle yakalanıp kaydedilmesine olanak tanır.

Bu videoyu izlemek için lütfen YouTube tanımlama bilgilerini kabul edin

Tanımlama bilgisi tercihlerinize aşağıdan erişebilirsiniz. “İşlevsel” bölümü altında YouTube tanımlama bilgisi seçeneğini açık konuma getirdiğinizden emin olun.

Mükemmel kaliteli dijital ses kaydı
Mikrofonlu bir fotoğraf makinesiyle çekim yapan bir çift erkek ve kadının durum görüntüsü.
Yüksek kalite dijital ses kaydı

Yüksek sinyal-gürültü oranlı (S/N) mikrofon üniteleri, iki birleşik mikrofon vericisine dönüşüp düşük gürültülü net ses kaydı yapmayı sağlar.

Dijital sinyalleri temsil eden dalgalarla birbirine bağlanan bir fotoğraf makinesi ve mikrofonun çizimi
Yüksek kalite çift kanallı dijital iletim

α™ serisi dijital değiştirilebilir lensli fotoğraf makinelerinden biri veya vlog kameraları gibi Çoklu Arayüz (MI) Yuvasını destekleyen bir Sony fotoğraf makinesine çift kanallı alıcı bağlamak, alıcıdan çıkan dijital ses sinyalinin doğrudan fotoğraf makinesi gövdesi tarafından kaydedilmesini sağlayarak minimum gürültü kirliliğiyle yüksek kaliteli ses sunar.

Herkese açık kalabalık bir yerde mikrofon takmış ve konuşan bir adamı gösteren kullanım görüntüsü
Gürültü bastırıcı filtre fonksiyonları

Mikrofon tarafında, dijital sinyal işlemeyle gürültüyü etkili şekilde engelleyen gürültü kesme filtresi ve düşük frekanslarda gürültüyü azalan düşük frekansı kesme filtresi bulunur. Post prodüksiyonda daha az gürültü engelleme ile iş akışı daha verimli olur.

Çok çeşitli ses kaydı yöntemleri
Fotoğraf makinesine takılı mikrofon alıcısının kullanım görüntüsü
Çoklu arayüz (MI) yuvasıyla uyumlu

Alıcı, α™ serisi dijital değiştirilebilir lensli fotoğraf makinelerinden biri veya vlog kameraları gibi Çoklu Arayüz (MI) Yuvasını destekleyen bir Sony fotoğraf makinesine kablosuz şekilde kolayca takılarak anında ses alımına olanak tanır ve çekim için yatay yönde açıldığında bile değişken açılı LCD monitörle müdahaleyi engeller. Bu, çekim sırasında daha yüksek düzeyde özgürlük ve mobilite sağlar.

Mikrofon takmış ve alıcı takılı bir fotoğraf makinesine gülümseyen bir adam ve kadının fotoğrafı
Kablosuz kolaylık

İki mikrofon vericisi ve çift kanallı alıcı içeren ECM-W3, iki konuşmacının sesini kablosuz kaydedilmesine olanak tanır. Bluetooth 5.3 (Bluetooth Düşük Enerji) ve LC3plus codec’leri ile düz bir görüş hattındaki konumlarda 150 m’ye kadar iletişim mümkündür. Bu da az güç tüketimi, düşük gecikme ve yüksek ses kalitesi sağlar. Güç tasarrufu, pil boyutunun küçülmesini de sağlamıştır.

Alıcıdaki güvenlik düğmesinin ürün görüntüsü
Güvenlik ve zayıflatıcı fonksiyonları

Aynı anda biri normal ses seviyesinde ve diğer 20 dB daha düşük olacak şekilde iki ses sinyalini kaydetmeye izin veren bir güvenlik işlevi sağlanarak ses kaydı sırasında kırpma riski azaltılır. Kayıt düzeyinin ses seviyesine göre üç değerden birine ayarlanmasına olanak tanıyan bir zayıflatıcı işlevi de sağlanır.

Alıcıdaki 3,5 mmm ses jakı ve USB konnektörün ürün görüntüsü
Mikrofon ses girişi/çıkışı

Mikrofon tarafında harici mikrofon giriş terminali olarak 3,5 mm’lik bir mini jak (mono) bulunur ve alıcı tarafında 3,5 mm’lik bir mini jak (stereo) ses çıkış terminali olarak görev yapar. Stereo uyumlu bir yaka mikrofonu kullanılarak ses çekimine ek olarak, çoklu arayüz (MI) yuvası olmayan cihazlara da ses çıkışı yapılması mümkündür.

Sunum yapan ve kıyafetine mikrofon takan bir adamın fotoğrafı
USB dijital ses çıkışı

Dijital ses (48 kHz/24 bit), USB kablosu aracılığıyla alıcıdan bir akıllı telefona veya bilgisayara ya da kayıt için bir USB ses girişi uyumlu bir cihaza aktarılabilir.

Kompakt, ultra hafif ve son derece güvenilir
Mikrofonu kıyafetine takan adamın kullanım görüntüsü
Kompakt ve hafif tasarım

Mikrofon vericileri ve alıcısı mükemmel mobilite ve taşınabilirliğe sahip olup taşırken veya çekim sırasında sizi engellemeyecek kadar kompakt ve hafiftir. Toza ve neme dayanıklı olacak şekilde tasarlanan bu ürünler açık havada endişe duymadan kullanılabilir.

Alıcının ürün görüntüsü
Durum bildirim fonksiyonları

LINK lambası, kayıt hatalarını önlemek için mikrofon ile alıcı arasındaki iletişim kanalının durumunu gösterir. Hem mikrofon hem de alıcı üzerindeki POWER lambaları, bitmiş pillerden kaynaklanan kayıt hatalarını önlemek için pil seviyesini gösterir.

Fotoğraf makinesinden alıcıya güç sağlanmasını gösteren çizim
Battery Assist fonksiyonu

Güç, alıcıya doğrudan α™ serisi dijital değiştirilebilir lensli fotoğraf makineleri veya vlog kameralarından alıcıya sağlanır.

Şarj kutusunda mikrofon ve alıcının ürün görüntüsü
Kompakt şarj kutusu

Pilin gücünün tükenmesiyle ilgili endişelenmenize gerek kalmadan çekime devam etmenize imkan veren küçük bir şarj kutusu pakete dahildir. Mikrofon-verici ünitesi tam şarjla yaklaşık 6 saat boyunca sürekli olarak çalışabilir.

Rüzgar siperi takılmış mikrofonun ürün görüntüsü
Rüzgar siperi (dahildir)

Birlikte verilen rüzgar siperi, mikrofon kuvvetli rüzgar veya nefesten etkilendiğinde oluşabilecek rüzgar gürültüsünü azaltmak için kullanılabilir. Dış mekanda bile konuşmacılarının sesinin net ve sabit bir şekilde kaydedilmesine imkan verir.

Daha geniş mikrofon seçeneği
Sony’nin mikrofon serisindeki modellerin yan yana bulunduğu ürün görüntüsü
Sony mikrofon serisinin genişletilmesi

Sony’nin sunduğu daha geniş mikrofon yelpazesi sayesinde artık mikrofonu kullanmak istediğiniz duruma ve uygulamaya bağlı olarak daha fazla seçenek arasından seçim yapabilirsiniz.

Özellikler ve Teknik Nitelikler

ECM-W3, yüksek sinyal-gürültü oranlı mikrofon ünitelerine sahip olan iki mikrofon vericisinden ve bir çift kanallı alıcıdan oluşur. Vericiler ve alıcı, sesi dijital olarak işleyip kablosuz olarak ileterek, iki konuşmacının sesinin olağanüstü netlik ve düşük gürültüyle yakalanıp kaydedilmesine olanak tanır.
  • Yüksek kalite dijital ses kaydı

  • Çift kanallı olağanüstü dijital ses iletimi

  • Kablosuz iletim ve çoklu arayüz (MI) yuvası ile kablosuz kullanım kolaylığı

  • Kompakt, hafif, çok rahat taşınabilir, vlog ve röportajlar için ideal

  • Birçok bağlantı türüyle çok yönlü

Enerji tasarruflu özellikleri ve daha sürdürülebilir bir gelecek için çevreye bağlılığımız hakkında daha fazla bilgi alın Eko Web Sitemizi ziyaret edin